Şimdi Ara

Vodafone ve Ibb Ceptrafik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turkcell kullanıcıları Ibbtrafik için gprs ücreti ödemiyordu. Ben vodafone hattıla kullanıyorum ibbtrafik. Az önce bir mesaj geldi vodafone'dan, "ibb ceptrafik hizmeti kullanımızdan kaynaklanan 25 kontör hesabınıza iade edilmiştir" yazıyor. kontrol ettim gerçekten 25 kontör hesabıma geri yüklenmiş. Ben 3-4 aydır ibb ceptrafik programını vodafone hattımla kullanmıyordum, ondan önce kullanıyordum. Anladığım kadarı ile eskiye dönük kullanımdan dolayı alınan kontörlerimin hepsini verdiler. Bu demek ki vodafone ve ibb anlaşma yapmışlar ücretsiz kullanım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocek -- 19 Şubat 2009; 10:36:35 >

• benim faturalıyada mesaj geldi..ibb ceptrafik kullanımından kaynaklanan 5 ytl ücret şubat ayı kullanımınıza indirim olarak geri iade edilmiştir...yazıyor...
    geriye dönük işlem yaptıkları için aferin vodafone
  • sevimlican senin n73 vardı hangi program bu bende kullanmak istiyorumda
  • trafik yazıp 1530 a göndericen
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

trafik yazıp 1530 a göndericen

gelen linkten indirim yapmak ücretlimi
  • İBBCepTrafik ücretli midir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bütün vatandaşlarımızın İBBCepTrafik'i rahatlıkla kullanabilmeleri için uygulamanın sabit bir fiyat üzerinden dağıtımı için operatörler ile anlaşmış bulunmaktadır. İBBCepTrafik'i kullanabilmek için kullanıcılar operatörlerine aylık ÖİV ve KDV dahil 5 YTL/40 kontör ödeyerek uygulamayı sınırsız olarak kullanabileceklerdir. Bunun haricinde operatöre başka hiç bir iletişim bedeli ödenmeyecektir. Uygulamanın indirilmesi sırasında da herhangi bir iletişim bedeli operatör tarafından alınmayacaktır.

TURKCELL ile yapaılan anlaşma gereğince TURKCELL 2008 yılı boyunca İBBCeptrafik'ğin ücretsiz kullanmasını sağlamıştır. Ayrıca 2009 yılı başlangıcına kadar uygulamayı kuranlarada 1 yıl daha ücretsiz kullanım imkanı tanınmıştır.

İBBCepTrafik'in ve içerdiği verilerin tüm ticari kullanım hakları İstabul Büyükşehir Belediyesi'ne aittir.

Vodafone ile olan anlaşma internet sitesinde yazmıyor henüz ama vodafone iade ediyor 5 tl yi

• vodafone hattımdan uygulamayı indirirken anında 2 kontör düştü.
    (artık vodafone'da gprs kullanımında kontör anında düşüyor.eskiden biraz zaman sonra düşerdi)
    indirdikten sonra bir çok yere baktım kameralardan haritaya baktım herhangi bir kontör düşümü olmadı.
  • vodafone düzeliyormu ne?
    gözlerim yaşardı wallahi,,ücretsiz olmasına falan değil bir hizmet bedelinin geri dönüşünün hemde talep olmadan yapılması çoğu kurumsal firmanın sakınacağı bir iştir...tebrikler...
    Arkadaşlar kontor düşüm olayından eminseniz bende indiriyim...

bu arada bu programı iphone'da kullanabiliyomuyuz bi bilginiz varmı,yakınlarda almayı düşünüyorumda...
  • İndirirken kontör düşmüyor ama trafik yazıp 1530 a gönderdiğimizde 2 kontör düşüyor.
  • herkesemı 25 kontor 5 ytl gondermısler anlamadım..bende baya kullandım ama kesın 50 kontor vardır.
  • Şu anda ücretlimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: SworD1

Şu anda ücretlimi

ücretsiz
  • dostlar son kez soruyorum bende ücretsizse anında indiriyorum :
  • quote:

Orjinalden alıntı: invisible

dostlar son kez soruyorum bende ücretsizse anında indiriyorum :

ücretsiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

quote:

Orjinalden alıntı: invisible

dostlar son kez soruyorum bende ücretsizse anında indiriyorum :

ücretsiz

hemen indiriyorum sağolun :)
  • Uygulama hala ücretsiz olarak devam ediyor mu arkadaşlar?
    Vodafone için soruyorum.
  • valla geçen istanbuldaydım.hava kötüydü.yolda kaza falan vardır belki ne olur ne olmaz bir kontrol edeip ibb trafik uygulamasından dedim.hattım turkcell olmasına rağmen bir türlü bağlanamadım.sürekli ibb trafik tanımlı değildire benzer uyarılar verip durdu.kimsede böyle bir sorun yokmu?
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi bütün vatandaşlarımızın İBBCepTrafik'i rahatlıkla kullanabilmeleri için uygulamanın sabit bir fiyat üzerinden dağıtımı için operatörler ile anlaşmış bulunmaktadır. İBBCepTrafik'i kullanabilmek için kullanıcılar operatörlerine aylık ÖİV ve KDV dahil 5 YTL/40 kontör ödeyerek uygulamayı sınırsız olarak kullanabileceklerdir. Bunun haricinde operatöre başka hiç bir iletişim bedeli ödenmeyecektir. Uygulamanın indirilmesi sırasında da herhangi bir iletişim bedeli operatör tarafından alınmayacaktır.
  • Hadi hayırlısı bakalım, eğer ücretsiz olmuşsa güzel bir hizmet, tebrik ediyorum
  • beyler program üctretli mi ücretsiz mi.sınırsız vodafone internet var bende veya türkcell paketim.programın başka yerden indirdim yinde para verecek miyim?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.