Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Niye boşa gitti anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirmem gereken şeyler vardı indiremedim hocam iş yoğunluğundan

• Arkadaşlar bağlatalı 4 gün oldu bu sabah kalktığımda internet bağlantısı yok sorunu alıyorum nasıl çözebiliriz bunu?

• AlfredBorden kullanıcısına yanıt
    Bakalım 1 saatte bağladıkları İnternete ne kadar sürede destek ekibi gönderecekler?

• Hevesim resmen kursağımda kaldı :(

• Hocam normalde 36 saatte çizmeleri gerek arıza kaydı bıraktıktan sonra çözmezlerse sıkıntı bizde öyle nerede ikamet ediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: heisenberg034

Hocam normalde 36 saatte çizmeleri gerek arıza kaydı bıraktıktan sonra çözmezlerse sıkıntı bizde öyle nerede ikamet ediyorsunuz

Antalya / Kepez hocam siz?

• Tekirdağ/Çerkezköy hocam saha satış işini yapıyorum arıza kaydı bıraktıysanız gelip çizerler ertesi güne

• quote:

Tekirdağ/Çerkezköy hocam saha satış işini yapıyorum arıza kaydı bıraktıysanız gelip çizerler ertesi güne

Bu sabah 9 gibi bıraktım. İnternet aboneliğim 4 günlük ancak 1 gece kullanabildim sadece. Sabah kalktığımda internet ışığı yanmıyor, arayüz de ise bağlı değil yazıyordu. Neden böyle oldu ki?

• AlfredBorden kullanıcısına yanıt
    Hocam kablolardan sıkıntı olabilir müşterimin aynısı başına geldi 6 saat kullandıktan sonra kesildi interneti sebebi kablo zarar görmüş fiber kablo cam kırılmış o yüzden olabilir.

• quote:

Hocam kablolardan sıkıntı olabilir müşterimin aynısı başına geldi 6 saat kullandıktan sonra kesildi interneti sebebi kablo zarar görmüş fiber kablo cam kırılmış o yüzden olabilir.

Aynen aşağıda kırık varmış yapıyolar geldiler

• semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Desene apartman çöplüğe dönecek iyice. Hali hazırda oturduğum binada superonline ttnet ve turksat fiber var. Hepsininde kendi kanalları var. Birde vodafone gelirse nereden geçirecekler merak ediyorum. Bu arada size yeni gelen gpon bağlantı türünü ttnet üzerinden 3 yıl boyunca kullandım. İzmire yeni gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: acr

Desene apartman çöplüğe dönecek iyice. Hali hazırda oturduğum binada superonline ttnet ve turksat fiber var. Hepsininde kendi kanalları var. Birde vodafone gelirse nereden geçirecekler merak ediyorum. Bu arada size yeni gelen gpon bağlantı türünü ttnet üzerinden 3 yıl boyunca kullandım. İzmire yeni gelmiyor.

Hocam İzmire yeni gelen tek şey Vodafone Fiber'di...Diger firmalarin alt yapısı zaten vardı .İzmirde Vodafone yatırımı durduğu için gelmez sizin oraya için rahat olsun..

• heisenberg034 H kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi akşamlar.Tarifeler arası değişiklik yapabiliyormuyuz ? Şu anki kullanmadığım tarifeden daha ucuz veya daha pahalı geçişe izin veriliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İndirmem gereken şeyler vardı indiremedim hocam iş yoğunluğundan

ya ben akk yi aştım geçen ay.280 gb download var ama hızı düşürmediler.Turknette akk kalkmış acaba bizde de kalktı da bizim mh nin haberi mi yok
  • İnşallah bizde de kalkar akk. Ttnet 8 megabitlikten Vodafone 25 megabite geçince eşekten inip ata binmiş gibi oldum. 50, 75, 100 bunları düşünemiyorum :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Bu sunucu nerdeymiş yahu Türk Telekom Ankara'dan ping attım 147 ping atıyor avrupa'da değil heralde.

Muhtemelen amerika'dadır. İlk login'ler buraya ulaşıyo ve sonrasında en yakın sunucuya yönlendiriyo diye biliyorum
  • Modem arka yüzüne girince bu uyarıyı veriyor ne olabilir ?

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
  • *Hocam iyi akşamlar. Cevap geç geldi kusura bakmayın belki çözmüşsünüzdür ama yazayım daha ucuz tarifeye maalesef geçiş yok ancak bir üst pakete geçiş yapabiliyorsunuz.

* Valla hızı düşürmedilerse iyi ben gerçi ilk al 265 GB indirmiştim belki ondan direkt düşürmüşlerdi. Önümüzdeki ay 13 ünden sonra yüklenecem bakalım düşüş olacak mı.
  • http://beta.speedtest.net/result/6150964037.png

2 hafta oldu bakalım şimdilik iyi gibi sonuçlar bazı hız testlerinde 50mb aşıyor upload 4 5 gibi çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.