Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.201
Cevap
115
Favori
540.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vodafone Net ucuz ama iyi kalitede kesinlikle değil Vodafone Net dibin dibidir. Kendi altyapısı sol altyapısı farketmez çok kötü ben sol altyapısından hizmet alıyorum hiç memnun değilim 8 sene sol kullandım arıza için toplam 3 defa ya aramışımdır ya aramamışımdır. Ama Vodafone’ da illaki her ay 1-2 defa arıyorum. Neyse ki Ağustos’ ta bunlardan kurtuluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt

Geçebileceğim farklı bir ISS maalesef yok. Yıllarca ttnet'in berbat adsl hizmetinden sonra, vodafone fiber bana ilaç gibi geldi. :/

• Vodafone kendi altyapısı üzerinden hizmet veriyorsa bağlantı açısından hiçbir sıkıntı teşkil etmiyor. 3. senemi doldurdum. Piyasanın en uygun fiyatına 100/20mbit hızlar + sabit ip hizmeti alıyorum. 3 senedir can sıkacak bir bağlantı kopması, paket kaybı vs bir sıkıntı yaşamadım. Bu süre zarfında 3-4 kere anlık bağlantım kopup geri gelmesine denk geldim. Ama dediğim gibi can sıkıcı bir durum olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZvAnA -- 7 Aralık 2020; 15:9:25 >
  • Ocak 1'de taahhüt sona eriyor hala aranmadı, beklemeli miyim sizce hala?

• Burada yeri geldi Vodafone u yerin dibine soktuk ancak şu bir gerçek ki fiyat/performans anlamında Vodafone net tek ISS durumunda. Altyapı Superonline ve şu an kullandığım Vodafone fiber 50/5mbps e ayda 69 TL ödüyorum. Superonline tarafında 50mbps tarife yok, ya hız düşümünü kabul edip yine daha fazla para ödeyeceğiz yada hızı 2 kat arttırıp 100mbps e ye 130tl gibi bir rakam ödeyeceğiz. Neredeyse 2 kat fiyat farkı var değer mi soruyorum sizlere ?
    Bu arada 3 yıla yakındır Vodafone dayım, ilk ciddi kesinti dün akşam yaşandı ve yarım saat sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 7 Aralık 2020; 20:52:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine kesildi şu lanet internet.

• arkadaşlar farkli bir fiber modem kullanmak istiyorum. kullanıcı adı şifreyi nasıl temin edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Merhaba Superonline altyapisi uzerinden Vodafone fibermax 100 mb kullaniyorum huwai 255s modem var bunu kaldirip keenetic extra adsl kn- 2111 modelini kullanmayi düşünüyorum vodafone sifresini nasil aliyoruz kullananlar memnun mu 500 liraya değiyor mu ?

bende tp-link archer c50 aldım. dediğin markayı hiç duymadım hocam. şifreyi alabıldınmı sen

• quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

bende tp-link archer c50 aldım. dediğin markayı hiç duymadım hocam. şifreyi alabıldınmı sen

Alıntıları Göster

Müşteri hizmetlerini aradim bugun kullanici adi ve sifreyi aldim telefona msj olarak attilar simdi de keenetic viva modelini almayi dusunuyorum 500 lira fiyatı var kullananlar cok memnun giga portu var modem gibi yada router olarak da kullanilabiliyor yorumları cok iyi 4 yil garanti surekli otomatik guncelleme falan var siz memnun musunuz cihazdan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

izmir de vdf iyi demek ki.

• semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Speedtest' te nasıl böyle hızlar alıyorsunuz? Ben birşey indirdiğimde 100 Mbps görüyorum ama Speedtest' te bu hızları göremiyorum en fazla 60-70.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Speedtest' te nasıl böyle hızlar alıyorsunuz? Ben birşey indirdiğimde 100 Mbps görüyorum ama Speedtest' te bu hızları göremiyorum en fazla 60-70.

Kablolu baglantı ile bu degeri goruyorum masa üstü gibi kullandigim laptop var....Wifi ile dalgalanma muhakkak olur ama stabilite istiyorsaniz kablo şart....

• semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Benim de kablolu zaten ama dediğim gibi oluyor. Telefonda da PC' de de birşey indirdiğimde 100 Mbps görüyorum ama Speedtest ile göremiyorum. Kablolu kablosuz farketmiyor.

• Ağzımı bozmamak için zor duruyorum ama bu Vodafone müşteri temsilcileri ne işe yarıyor? Paket değiştirmek istiyorum diyorum. Aktarıyorum diyor ve yaklaşık 20dk telefonda beklememe rağmen açan olmuyor. 5 sene önce geçmiş olmasaydım kesinlikle tercih etmezdim.

• Beyler vodafone 100 mbit için 94.90'dan aşağı teklif vermiyor , başkalarına 89.90 yada 84.90'dan verdikleri tarifeyi söylediğimde herkese farklı dediler , o zaman bende kapatmayı düşünüyorum dedim , sanırım superonline'a geçicem en azından yeni wifi-6 destekli modem veriyorlar ve ping daha düşük ve bağlantı daha stabil müşteri ilişkileride en azından daha iyi diye daha fazla para verip superonline'a geçeceğim yapacak birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler vodafone 100 mbit için 94.90'dan aşağı teklif vermiyor , başkalarına 89.90 yada 84.90'dan verdikleri tarifeyi söylediğimde herkese farklı dediler , o zaman bende kapatmayı düşünüyorum dedim , sanırım superonline'a geçicem en azından yeni wifi-6 destekli modem veriyorlar ve ping daha düşük ve bağlantı daha stabil müşteri ilişkileride en azından daha iyi diye daha fazla para verip superonline'a geçeceğim yapacak birşey yok

Superonline 100 mb interneti kaça veriyor en az 130 lira sanirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Superonline 100 mb interneti kaça veriyor en az 130 lira sanirim ?

Alıntıları Göster

evet 130 ancak vodafone bağlandığından beri ping sorunu var online oyunlar oynanmıyor , + olarak hat gün içinde kesilip geliyor filan bağlantı stabil değil , müşteri hizmetlerine ulaşmak ölüm ,huawei 255s modemin sorunları, vs vs.. gibi etkenlerden dolayı daha fazla para verip en azından tüm bu sorunlardan kurtulmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

evet 130 ancak vodafone bağlandığından beri ping sorunu var online oyunlar oynanmıyor , + olarak hat gün içinde kesilip geliyor filan bağlantı stabil değil , müşteri hizmetlerine ulaşmak ölüm ,huawei 255s modemin sorunları, vs vs.. gibi etkenlerden dolayı daha fazla para verip en azından tüm bu sorunlardan kurtulmak istiyorum

Alıntıları Göster

Anliyorum ben de 3 yilin ardindan 90 liraya 2 yil daha uzattim ve keenetic viva modem siparişi verdim bakalim wifi sorununun kökten cozmeye planliyorum 😄

• H300s modem kullanan var mı? HG255s ile cebelleşiyorum 3 gün önce gelip modem değiştirdiler yine aynı modeli takıp gittiler. Bazı kullanıcılara H300s veriyorlar neye göre veriyorlar? Bizim ne suçumuz var? O modemden alma şansımız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

H300s modem kullanan var mı? HG255s ile cebelleşiyorum 3 gün önce gelip modem değiştirdiler yine aynı modeli takıp gittiler. Bazı kullanıcılara H300s veriyorlar neye göre veriyorlar? Bizim ne suçumuz var? O modemden alma şansımız var mı?

Gelen servis elamanları ellerinde ne varsa onu takıyorlar yada seçicilik yapıyorlar

bana nokia fiber modem taktılar hala onu kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.