Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün aynısını DonanımHaber'e trace attığımda yaptı. Vodafone bağlantıları sorunlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Kurulumu az önce yaptılar, değerler fena değil. Her yerden de döşemiştim şikayetleri :)
    hocam güle güle kullanın. iyi yine sizin 4 gün sürdü
  • Ben de 2 gün önce başvurdum dün gelip kurulumu yaptılar ve kullanmaya başladım. Hız bazen 130mbit e çıkıyor farklı bir zamanda bakıyorum 50-60 ı geçmiyor. neden olabilir acaba ? Değerleri vs görebilmek için ne yapabilirim ?

bu arada google.com a tracert yaptığımda 11. işlemde bitiyor normalmidir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 29 Aralık 2018; 16:46:5 >
  • gios G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ama fena darladım, bıktılar yani.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat ne kadar ?

• Benim hala kuruluma gelmediler.Gecen hafta cumartesi gelin dedim tek gun cumartesi diye carsamba ve cuma tekrar hatirlattim hatta bugunde aradim 7 ye kadar gelicekler dedi bekliyorum...

Gelmezlerse kisa surucek gibi vdfn maceram

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

bağlantı dün yapıldı, yorumlayıp yardımcı olabilecek var mı ?

@Oğuzhaan
    @Oğuzhaan

86 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 29 Aralık 2018; 17:29:30 >

• Pazartesi başvurdum hala kurulum yapılmadı. İnternetini iptal edecekler bunu göz önünde bulundursun. İyi ki gaza gelip pazartesi solü iptal ettirmemişim. 1 hafta hatta daha fazla internetsiz kalacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePlakumat

Pazartesi başvurdum hala kurulum yapılmadı. İnternetini iptal edecekler bunu göz önünde bulundursun. İyi ki gaza gelip pazartesi solü iptal ettirmemişim. 1 hafta hatta daha fazla internetsiz kalacaktım.
    Bana 2.gun gelicez dediler sol iptal olmadigindan ertesi gun ariyalim ozaman dediler ertesi gun oglen sol iptal oldu aksamda vodafone geldi, bolgeden bolgeye degisiyor bunu insanlar hemen genelliyor ama.

Buyuk sehirde yasamamanin guzel yani servislerle isim olunca ayni gun gelebiliyorlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 29 Aralık 2018; 17:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Bana 2.gun gelicez dediler sol iptal olmadigindan ertesi gun ariyalim ozaman dediler ertesi gun oglen sol iptal oldu aksamda vodafone geldi, bolgeden bolgeye degisiyor bunu insanlar hemen genelliyor ama.

Buyuk sehirde yasamamanin guzel yani servislerle isim olunca ayni gun gelebiliyorlar :)

Alıntıları Göster
    Maalesef. Beni arayan bile olmadı :)
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    27 aralıkta başvuru yapmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • klon1984 kullanıcısına yanıt
    Benim ki niye uzadı ki süresi

• Iptal ediricem ben kuruluma 1 haftadir gelmediler.Gecen cuma gunu cumartesi gelsinler dedim yok dolu dedi iyi haftaya cumartesi kesin gelsin dedim tamam dediler pazartesi onay icin aradilar hatta tamam dedim.Persembe cuma ve bugun aradim gelicekler 7 ye kadar dediler gelen giden yok.

Simdi iptal icin arayacagim kurulum olmadigi icin dogal olarak hizmet baslangici yok cayma mayma cikmaz dimi ?

Sadece on basvuru yaptim sonucta

O degil netspeed de cuma gunu mail attik iptal edin diye simdi arayayip iptal etmeyin diyecegim :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 29 Aralık 2018; 19:5:19 >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam. Mh arayıp görüşün.

• Btk dan şikayet oluşturmak daha kesin çözüm oluyor arayınca he deyip geçiyorlar adam gibi kayıt oluşturulmuyor ben hep btk yı kullanıyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePlakumat

Pazartesi başvurdum hala kurulum yapılmadı. İnternetini iptal edecekler bunu göz önünde bulundursun. İyi ki gaza gelip pazartesi solü iptal ettirmemişim. 1 hafta hatta daha fazla internetsiz kalacaktım.
    Sol ve Vodafone aktif kullanıyorum hocam iptal olan bir şey yok geldiklerinde modemi kaldırıp internet yok demiştim. Kurmuşlardı.
  • Vodafone Evde'den Yeni Yil Surprizi! Herkesten once limitsiz internet keyfini cikarin diye, 30 Aralik tarihi itibariyla paketiniz ekstra ucret odemeden limitsize donusecek. Ev keyfinize keyif katacaginiz limitsiz paketinizi guzel gunlerde kullanmanizi dileriz. B003

• Çok uygunmuş Vodafone fiyatı. 50 mbps 65 tl nasıl oluyor cidden çok ama çok iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Sol ve Vodafone aktif kullanıyorum hocam iptal olan bir şey yok geldiklerinde modemi kaldırıp internet yok demiştim. Kurmuşlardı.

Alıntıları Göster
    Ben de öyle yapıcam. O yüzden kurulum olayını pek önemsemiyorum mevcut internetim olduğu için ama çok uzun sürdü.
  • Ben de Vodafone fiber bağlatayım diye düşündüm ama önce apartmana kutu kurulumu yapılması gerekiyormuş. İlgili yeri aradım 1 hafta geçti gelen giden arayan soran olmadı. Sonra merkezi aradım adres aldılar tekrar gelecekler arayacaklar dediler yine gelen giden olmadı. Bari hattımı millenicoma taşıtayım ttnetten dedim 1 haftayı geçti o da hâlâ hallolmadı. Genel bir yavaşlık var anlamadım gitti.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.