Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, dun saat 18 civari Superonline iptal mesaji geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superonline ile 24 mbps'e kadar olan internetimin hız değerleri. Eğleniyor muyuz

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    Sizin altyapıda ciddi problem var. O ping ve jitter değerleri nedir öyle.
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Sizde aktivasyon sorunu var, internet kurulduktan sonra hemen acilir

• SLAHS kullanıcısına yanıt
    Kullanmış olduğunuz notebook'un marka/modeli, kablosuz ağ kartının marka/modelini verebilir misiniz ?

• Hocam superonline nın 100 mbps akn li paketinde misiniz ?

• burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı akşamlar belirttiğiniz tlf numarasını aradım 23 ünde hala 2 yıl taahhüt uzatma olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    0850 542 0 542 tüm kullanıcı işlemleri, bu numara üzerinden yapılabilir. Bunun dışında bildigim numara yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: badboy2006

Sizin altyapıda ciddi problem var. O ping ve jitter değerleri nedir öyle.
    muhakkak ki altyapıda sorun ama gel gör ki bunu superonline temsilcilerine anlat Hala gelmişler bana akn'yi aştığınız için hız değerleriniz böyle 01.01.2019 dan sonra yine değerlerinizi mesaj atın gibi ilkel, saçma çözüm önerileri sunuyorlar. Bugün gelmiş modemi aç kapa diyor twitterdan müş.hizmetleri

Göya ttkom ekipleri gelmiş ve altyapımda sorun bulamamış varya ülkede ne kadar iş bilmeyen, çalışmak istemeyen insan var böyle yerlere doldurmuşlar. Kardeşim adamlara 1 aydır her gün twitter üzerinden paylaşım yapıyorum hız değerlerimi bana dün gelmişler altyapınızda sorun yok deniyor kafayı yememek elde değil

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    hocam hızla ilgili bir sorun yokta vpn ya da dns kullanamıyorum sende de aynı sorun mevcutmu?
  • Hocam turkcell baz istasyonlarının kullanılacağı bilgisi kesin mi heyecandan elin ayağım titriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: maxe

Hocam superonline nın 100 mbps akn li paketinde misiniz ?
    yok be hocam 1 seneye yaklaşacak fiber döşediler onu bile martta aktif edeceklermiş ne alakaysa.

ttkom altyapısını kullandığı 24 mbps'e kadar aknli paketteyim ama akn kalktı sanırım sabah iyiydi hızım akn yoktu. Sabah herşey cok güzel 8 ping 24 mbps download 2-3 mbps upload alıyorum fakat 19:30 dan gece 00:00 a kadar böyle.

Evime gelen superonline teknik bölge müdürü ttkom altyapısında sorun var dedi fakat çözüm üretmiyorlar. Mecbur böyle kullanacaksın bu saatlerde diyorlar. Bunlarda altyapı için ttkoma para ödüyorlar bari söylesinler iyileştirme çalısması yapsınlar neden kendi müşterilerini mağdur ediyorlar.

Ya da fiberi aktif etsinler beni alsınlar fibere nedir insanların bu ISS'lerden çektiği.

• burakkosucu kullanıcısına yanıt
    08505429546 bu geri sayfalarda senin verdiğin numara buradan taahhüt uzattım yoksa yanlış bi yermi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Konumuzun ve yapılan testlerin GSM ile uzaktan yakından ilgisi yok hocam :) Kablo ile routerı bilgisayarınıza bağlayıp test yaptınız mı ?
    Gsm den WİFE yi test ettiğiniz zaman sonuçlar farklı çıkıyor onu anlatıyorum.
    Vodafon müşterisiyim ama SOL teknik servisi geldi. Fiber hattı kontrol ettiler modemi yine aynı marka modemle değiştiler sonuçlar hep böyle.

Onlarda gsmlerinden ölçtüğü zaman böyle uçuk hızlar çıyor onlara dedim buradan test edin onlarda krize girdiler. Gsm den gördüklri hiç bir sonucu alamadılar.

Ben gündüz bazı zamanlar 60 - 70 Mbps LERİ GÖRÜYORUM AMA SADECE GÖRÜYORUM KULLANAMIYORUM..
    GSMden kastınız nedir ? Telefon üzerinden wifi mı ?
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine anlatılacak sorun değil bu. Bende de bi ara bu kadar olmasa da benzer sorun oldu, MHyi aradığımda en son bana wifi şifresini değiştirtmeye çalışıyorlardı. Kablo ile bağlıyım, wifi ı tamamen iptal ettim diyorum yok değiştirelim diye ısrar ediyordu. kapattım telefonu suratına direkt :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Kullanmış olduğunuz notebook'un marka/modeli, kablosuz ağ kartının marka/modelini verebilir misiniz ?
    Hp Probook
    450 G3

iNTEL (R) Dual Bant wireless AC 8260
  • quote:

GSMden kastınız nedir ? Telefon üzerinden wifi mı ?
    Evet badboy hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: muslumgurses

hocam hızla ilgili bir sorun yokta vpn ya da dns kullanamıyorum sende de aynı sorun mevcutmu?
    o dediklerini kullanmıyorum hocam
    Eğer telefon üzerinden wifi ile tam hız alıp bilgisayarınızdan kötü sonuç alıyorsanız ya bilgisayarınızın wifi driver ında problem var ya da router ile uyumsuz.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.