Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en iyisi bayii den başvurmak en azından gelmedikleri zaman bayii ye gidebilirsin
  • Arkadaşlar ilk yilim 29,90 olan ikinci yil 39.90 ödeyecektim 60 tl fatura gelmiş. Bizim arkadaşada 80 tl gelmis. Başına böyle bir durum gelen varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ksk_355 K kullanıcısına yanıt
    Sonunda "5g" yazan ağa bağlanıp test ettikten sonra, ekran goruntusunu özelden atar mısıniz ?

• Burak bey sayesinde bende vodafonelu oldum hemde fiyat performans bir paketle insallah akn kalktiginda işler yine lehimize olur.

Bizim altyapiyi vodafone getirmis ping degerlerimiz 18 ila 25 arasi onun disinda hiz tam 100mbit sonunda internet kullandigimi hissediyorum.

Kendisine tesekkur ediyorum

• ya beyler biriniz yardımcı olun yoksa iptal ettiricem vodofone fiberi yeni baglattık 2 gün oldu 50 mbs/150 gb kotalı paket hız stabil degil hız testinde 50 görüyoum 2 dksonra 30 a düşüyor youtubede 720p60fpsde sıkıntı yok 1080p60fpsde öküz gibi takılıyor özellikle twitchte yayın izlerken sürekli internet kopuyor 5-6 saniyelik özellikle bu sebepten kapattırmayı düşünüyorum twitch çok izleyen biriyim yardımcı olurmusunuz arkadaşlar vodofonun kendi altyapısı cam kablolarla eve kadar fiber çektiler yardımcı olucak varmı yoksa bunu iptal ettirmeyi düşünüyorum dedigim gibi teitche internet kopup geliyor başka sitelerde sıkıntı yok
  • ya beyler biriniz yardımcı olun yoksa iptal ettiricem vodofone fiberi yeni baglattık 2 gün oldu 50 mbs/150 gb kotalı paket hız stabil degil hız testinde 50 görüyoum 2 dksonra 30 a düşüyor youtubede 720p60fpsde sıkıntı yok 1080p60fpsde öküz gibi takılıyor özellikle twitchte yayın izlerken sürekli internet kopuyor 5-6 saniyelik özellikle bu sebepten kapattırmayı düşünüyorum twitch çok izleyen biriyim yardımcı olurmusunuz arkadaşlar vodofonun kendi altyapısı cam kablolarla eve kadar fiber çektiler yardımcı olucak varmı yoksa bunu iptal ettirmeyi düşünüyorum dedigim gibi teitche internet kopup geliyor başka sitelerde sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Sonunda "5g" yazan ağa bağlanıp test ettikten sonra, ekran goruntusunu özelden atar mısıniz ?
    Tamam hocam yalnız telefonda 50mbit i görürken laptop da 70leri geçiyor hangisinin görüntüsünü atayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Wifi bağlanırken AC (5ghz) modundan bağlanıyorsunuz değil mi?
    Aynen 5ghz den bağlanıyorum.
  • burakkosucu kullanıcısına yanıt
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

Telefonla 5ghz olarak modemin yanında test yaptım sonuç bu. Laptop da yaptım 50mbit aldım modemi kapatıp açınca 70aldım.

• komando3985 K kullanıcısına yanıt
    Kablosuzdan bağlanıyorsanız çekmiyor olabilir.
    Modemin yakınında deneyin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Tv+ kendi modemi haricinde başka modemle kullanamıyorduk. Dolayısıyla Vodafone modemi ile olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

İnterneti vodafonedan. Televizyonu turkcell tvden alabiliyor muyuz? Superonlineın fiber üzerinden yalnızca tv hizmeti de var sonuçta.

Teoride mümkün. Daha önce bu konuda superonline'dan vodafone'a geçen bir üye kuruluma gelen servislere tv+ için ne yapılabileceğini sormuştu. Onlar isterseniz superonline'dan ayrı olarak alabilirsiniz, dairenize bir fiber hat daha çekilir. O hatta superonline'ın modemi bağlanır. Bir hatta vodafone'un modemi bağlı olur, interneti ordan alırsınız, diğer hatta superonline'ın modemi bağlı olur, tv+'ı ordan alırsınız demişlerdi.

Geçenlerde bu konu sorulduğunda vodafone fibermax çalışanı turkcell'in zaten hat olan bir eve ikinci bir hattı çekmeyeceğini, fiber kablonun maliyetli olduğunu, o yüzden olmayacağını söylemişti. Daha önce vodafone'dan internet, superonline'dan tv+ alan olmadı, o açıdan ne olur bilmiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler denemeye değer bence.

• KARDEŞİM ETHERNET KABLOSUYLA BAGLANIYORUM
  • Bu ay fatura 77.3 lira geldi.Normalde hep 74,89 tl gelirdi.Bu ay faturasi fazla gelen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 21 Kasım 2018; 6:58:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apartmanda türk telekom fiber altyapisı var vodafone fibermax kullanabilirmiyim birde turksat dolabı var

• superonline ek paket getirmeden akk yi direk kaldıracağını açıkladı vodafone ne yapacak ?
  • Merhabalar, turksat üzerinden kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: fordt

cumartesi günü süperonline iletişim merkezine dilekçe verdim (aynı gün kestiler hayınlar. 2 gün mobilden kullandık). Çıkışta vodafone bayiine gidip bağlantı için form doldurdum. Pazar günü müşteri hizmetleri arayıp adres teyidi yaptı. 2 saat sonra kurulum randevusu için arandım. bugün sabah 9da gelip kurulumu yaptılar.

ilk kontrolde kablosuz olarak 86 mbit dl, 5 mbit ul 25ms ping aldım (5ghz) işe yetişmek zorunda olduğumdan detaylı bakamadım. Burada yazan gecikme, ilgisizlik vb konularından çok tırsıyordum ama şimdilik sorunsuz ilerliyor süreç.

Yer: İzmir/bornova
    Nasıl hocam memnun musunuz ? Genel olarak değerlendirir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.