Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 Mbps tam sınırsız adsl ne kadar ? sitede bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: iakten

Merhaba,
    Bana email gelmedi. Ben de merak ediyorum ne demek istediğini ama AKN sistemine devam edeceğini gösteriyor bu. TT da böyle bir kılıf uydurmuştu.

Fakat bu email Turkcell'in AKN falan yok artık açıklaması sırasında geldi. Bence Vodafone da AKN'yi iptal edip direk limitsize geçebilir Turkcell yaptığı için.
    Benimde tek isteğim bu Vodafone da büyüklük gösterip, Türkcell gibi AKN yi kaldırmasını diliyorum.
  • bize böyle bir mail gelmedi. millenicom yapmıyor bence vodafoneda kotalı yapmaz tarifelerini bunların ortak kurduğu altyapı oluşumu var bence onlar konuşmuşlardır meseleyi ve ortak karar almışlardır kendi içlerinde.
  • Bana da mail ya da sms gelmedi. Vodefone'un kendi altyapısı içindeyim bir mesaj gelirse bilgilendiririm. Belki farklı altyapılarda ya da bireysel olarak farklı kullanımlara göre (upload/download) farklı bir fiyat politikası izleyebilirler. Çünkü bazı kampanyalar bayi'de, bazı kampanyalar da sitelerinde yok. Bekleyip göreceğiz bakalım.
  • Benim oturduğum apartmana Vodafone kendi altyapısını koydu Merak ettiğim birkaç soru var

1. Kendi altyapısı olduğu için Ping sorunu Yaşar mıyım?

2.kopmalar vs olur mu? Sonuçta yeni gibi pek kullanıcısı yok

3. Akn kalkcak madem neden hala aknlı paketler satıyor aknsiz göremedim görsem de çok pahalıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçtiğimiz hafta cimer aracılığı ile btk'ya "akk kalkma kararı sonrası iss'ler kota getirerek kararın arkasından dolanıyor konulu bir şikayet/bilgi talebinde bulunmuştum.

Cevabı gelmiş. Kullanıcı aleyhine yöntem uygulanamaz diyorlar ama göreceğiz bakalım

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

• Az önce vodafone net müşteri hizmetlerini aradım. 1 Ocaktan sonra akn'li tarifem ne olacak ? bakanlık akn kaldırılacak diyor dedim. Sizi biraz bekletebilir miyim dedi. 2 dk falan bekletti. Üslerime sordum, şuan vodafone tarafından bize ulaşan bir bilgi yok dedi
  • Bugün itibariyle @burakkosucu yardımıyla Superonline'dan Vodafone'a geçiş yapmış bulunuyorum. Şu anlık bir sorun yok ama ileride göreceğiz çünkü Superonline'dan kalma baş belası HG255s modem burada da karşımıza çıktı

Modem panelinin default kullanıcı adı ve şifresi nedir acaba bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 23 Kasım 2018; 20:19:44 >
  • Ben de teyit araması bekliyorum, Burak Bey aracılığıyla başvurumu yaptım. Teşekkürler kendisine.

• Farwynd kullanıcısına yanıt
    eğer superonline altyapısı kullanılarak vodafone ye geçtiyseniz size h g255s verilir ama vodafone un altyapısını kullanıyorsanız nokia G240w veriliyor. kullanıcı adı ve şifresi küçük harfle vodafone diye biliyorum.
    User:vodafone

Password :vodafone

Veya

User :admin

Password : vdf.542

Veya

User: admin

Password :VDF. 542

Kullanıcı adı admin

Şifre superonline

• Müşteri teyidi denen süreci bekliyorum halen. Maksimum 2 günde bağlantı derken 2 günde daha müşteri teyidine arayamadı Vodafone :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 24 Kasım 2018; 17:21:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daha önce tartışılmış ama kendi router'ını takıp kullanan var mı?

hg255s yerine Hangi router'ı önerirsiniz?
  • Soldan vodafone fbermaxe geçmeyi düşünüyorum sol 100 mbit kullanıyorum vodafone aynısını daha uyguna veriyor kararsız kaldım tahattütde bitecek 4 ay yeni yıla girmeden değişsem mi beklesem mi

Sol akn 150 gb bunda 250 gb 10 lira daha ucuz vodafone fbermax sıkıntı çıkar mı soldanda memnumum adamlar diyo aynı hat sıkıntı olmaz dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 24 Kasım 2018; 20:19:27 >
  • Vodafone mobilde çöp ama sabitte iyidir
  • Mobil de çöp olmasının sebebi de 4G frekans ihalesinde en düşük bant genişliğini alması. Belki 5G de toparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Soldan vodafone fbermaxe geçmeyi düşünüyorum sol 100 mbit kullanıyorum vodafone aynısını daha uyguna veriyor kararsız kaldım tahattütde bitecek 4 ay yeni yıla girmeden değişsem mi beklesem mi

Sol akn 150 gb bunda 250 gb 10 lira daha ucuz vodafone fbermax sıkıntı çıkar mı soldanda memnumum adamlar diyo aynı hat sıkıntı olmaz dediler
    Sol deki 150Gb akıllı kota denen olay, bitince duruyor. Turkcell 2019 da akn yi kaldırcağım dedi ancak neden 1 ay kala akn li taahhüt imzalatıyor aklım almıyor
    Şuan 50Mpbs ve 100Mbps hızlar sadece vodafone da var

• 3 gün geçti hala adres teyidi için aranamadım. Superonline 1 saatte gelip kuruyordu. Yarın da aranmazsam başvurumu iptal edeceğim. Sitesinde de maksimum 2 günde aktivasyon diyor sözde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 25 Kasım 2018; 16:45:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafone altyapısının olduğu yerlerde 50 ve 100 mbit paketlerin upload hızları kaç acaba ?

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.