Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab III 7’’ (Lenovo) 3G 199 TL-239,9 TL OLDU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
21
Favori
14.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çaylaq

VINN hediyesi de varmış

Vodafone, Turkcell'in VINN'ını niye versin? Margarine Sana yağı, peçeteye Selpak diyorsunuz galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    anlayan anladı, sen kafanı yorma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

VINN hediyesi de varmış

Vodafone, Turkcell'in VINN'ını niye versin? Margarine Sana yağı, peçeteye Selpak diyorsunuz galiba

Nick mesaj uyumu
  • yine 199 olmuş sıkmayın canınızı
  • Bugün teslim alan arkadaşlar, 6 ay 6gb internet hediyesi ile ilgili bir bilgi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ürünü gelenler Vodem ve 6 ay 6 gb hediyesi geldi mi. SIM kartta paketle beraber mi geliyor sonra vodafone bayinden mi gidip aktive ettiriyorsunuz?

Bu arada tekrar indirime girmiş 199 TL olmuş ama özellikle 6 ay 6 GB hediyesinin de gelmesi lazım. (Vodemi çok önemsemiyorum ama o da olsa tabii daha iyi.)

Vodemle 6 ay 6 GB geri gelir mi ne dersiniz?
  • Vodem ve internet hediyesi geri gelirse ben de satın alırım. HB'ye bu konuda mail falan mı atsak, ne yapsak?
  • Intensifier kullanıcısına yanıt
    mail atmıştım 3 saat önce gelen cevap
    Cevap: Değerli Müşterimiz
    Belirtmiş olduğunuz şekilde maalesef kampanya bulunmamaktadır.
    Saygılarımızla.

• stoğu eritemediklerinden burayı okuyan kampanyadan sorumlu ergen,
    vay hala düşünüyorsunuz demek diyerek, kendince bir daha indirim olursa "düşünmeyin alın"
    mantığı ile fiyatlarla ve kampanyalarla oynuyor, talep gören satılan ürün indirime girmez,
    fiyatı bir düşürüp bir artırmak satışı hızlandırma stok eritme amaçlı pazarlama taktikleridir,
    stok bitmeden fiyatı yükseltip tekrardan düşürmek kararsız alıcıları gaza getirme amaçlıdır,
    hangi ürüne kaç kişi bakmış, sepete eklemiş favorilerine eklemiş vs. bu detayları gördüklerinden
    tüketicinin alım kararı etkilemek açısından bu tip hileler yapılıyor,
    nakit her şeydir, siz onlara değil onlar size muhtaç aceleye gerek yok sakin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: publicengineer

stoğu eritemediklerinden burayı okuyan kampanyadan sorumlu ergen,
    vay hala düşünüyorsunuz demek diyerek, kendince bir daha indirim olursa "düşünmeyin alın"
    mantığı ile fiyatlarla ve kampanyalarla oynuyor, talep gören satılan ürün indirime girmez,
    fiyatı bir düşürüp bir artırmak satışı hızlandırma stok eritme amaçlı pazarlama taktikleridir,
    stok bitmeden fiyatı yükseltip tekrardan düşürmek kararsız alıcıları gaza getirme amaçlıdır,
    hangi ürüne kaç kişi bakmış, sepete eklemiş favorilerine eklemiş vs. bu detayları gördüklerinden
    tüketicinin alım kararı etkilemek açısından bu tip hileler yapılıyor,
    nakit her şeydir, siz onlara değil onlar size muhtaç aceleye gerek yok sakin.

çok haklısınız,hediyeler geri gelmezse bende kesinlikle almayacağım.

• publicengineer kullanıcısına yanıt
    Aynen. Vodem verirlerse alırım. Yoksa kalsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodemsiz de o fiyat eder bence eklemezler

• Satarlarsa eklemezler. Stok kalırsa eklerler. Ticaret bu.

• Yeniden 199 olduktan sonra pek alım olmadı galiba. Sabah baktım stok 189 du şu an hala 189. (Forumu okuyup elle stok sayısını düşürmezlerse) Umarım böyle gider de hediyeleri geri getirmeden satamayacaklarını anlarlar. Baktılar dün iyi satıyorlar önce hediyeyi kaldırdılar sonra fiyatı kaldırdılar. Bugün gene fiyatı düşürüp alacaksanız alın bu fiyatı da bulamazsınız ayağı yapıyorlar. Hediye gelmeden ben de almayacağım. Parasını nasıl harcayacağını herkes kendi bilir de Sıcak Fırsatçılar olarak direnelim almayalım derim ben. Hediyeler geri gelmeden indirimi bitirirlerse de alsınlar turşusunu kursunlar cihazlarının.

"Şimdi 199 ken bir tane alalım, hediye geri gelirse onu iptal edip hediyeliden bir tane daha alırız." Bu mantıkla hareket edersek zaten ellerindekileri sattıkları için hediyeleri kampanyaya eklemezler. nasıl olsa satıyoruz diye. Yukarıda başka arkadaşlar da demiş ama ürünler satılmayıp ellerinde kalırsa satmak için ekleyebilirler. Tabii yine de herkesin kendi bileceği iş de özellikle şimdi alalım hediye gelirse iptal edip hediyelisini alırız mantığıyla hareket edersek biz kaybederiz gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junmisugi -- 29 Kasım 2014; 16:12:49 >

• Telefon yazılımını yükleyip arkadaşa 400 e bırakacağım

• Çok gaddarsın.

• Dun aksam almadim sabah alirim dedim. Sabah birde baktim modem gitmis bende almadim. Modemi tekrardan koyarsalar alirim yoksa almam sepette bekliyo arada bakiyorum modem eklendimi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 29 Kasım 2014; 16:39:40 >
  • Akdeniz, Karadeniz; biz modemimizi isteriz!

Hediyeler tekrar eklenmedikçe ben de almayacağım.

• Intensifier kullanıcısına yanıt
    Hediyesi vodem olsun.
    Tablet bizim o dem olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çömlekçi -- 29 Kasım 2014; 16:53:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junmisugi

Yeniden 199 olduktan sonra pek alım olmadı galiba. Sabah baktım stok 189 du şu an hala 189. (Forumu okuyup elle stok sayısını düşürmezlerse) Umarım böyle gider de hediyeleri geri getirmeden satamayacaklarını anlarlar. Baktılar dün iyi satıyorlar önce hediyeyi kaldırdılar sonra fiyatı kaldırdılar. Bugün gene fiyatı düşürüp alacaksanız alın bu fiyatı da bulamazsınız ayağı yapıyorlar. Hediye gelmeden ben de almayacağım. Parasını nasıl harcayacağını herkes kendi bilir de Sıcak Fırsatçılar olarak direnelim almayalım derim ben. Hediyeler geri gelmeden indirimi bitirirlerse de alsınlar turşusunu kursunlar cihazlarının.

"Şimdi 199 ken bir tane alalım, hediye geri gelirse onu iptal edip hediyeliden bir tane daha alırız." Bu mantıkla hareket edersek zaten ellerindekileri sattıkları için hediyeleri kampanyaya eklemezler. nasıl olsa satıyoruz diye. Yukarıda başka arkadaşlar da demiş ama ürünler satılmayıp ellerinde kalırsa satmak için ekleyebilirler. Tabii yine de herkesin kendi bileceği iş de özellikle şimdi alalım hediye gelirse iptal edip hediyelisini alırız mantığıyla hareket edersek biz kaybederiz gibime geliyor.

Katılıyorum. Stoğu kaldırdıklarında alıyordum sepette ekliydi sonra gittim karnımı doyurdum acele etmedim 199 a her zaman alırım ama modemli hemen alırım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.