Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab III 7’’ (Lenovo) 3G 199 TL-239,9 TL OLDU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
21
Favori
14.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodem gelirse belki
  • Ben tetikte bekliyorum hediyeler gelirse alırım. HB ye mail attım kampanyayı niye kısıtladınız hediyeleri geri getirecek misiniz diye henüz cevap gelmedi bakalım? Sanırım onlar da bizimle sinir harbine girdiler. Ama kusura bakmasınlar yok öyle hediyeyi göster kaldır, gelmezse almamaya kararlıyım
  • Herkes modem de modem diye tutturmuş...
    Bu modem kaç paralık birşeyki...Bana gelecek kullanmıycam bile...
    Benim merak ettiğim 6ay ücretsiz internet var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes modem gelirse alırım demiş, ben de 6 gb 6 ay kampanyası gelirse alırım diyorum.
  • internet hediyesiyle gelen data hattını numara taşımayla telefon görüşmesinede açtırabilirsiniz.
  • Beyler telefon olarak kullanıyorum şuanda yazılımı yükledim, konuyu açan arkadaşa teşekkürler alet canavar. Normal olarak telefonla konuşabiliyorsunuz, kulaklıkla daha da mükemmel ses kalitesi konuşurken. Garanti gitti geçmiş olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xvso kullanıcısına yanıt
    Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    Kargo işyerine geldiği için bugün teslim alamadım....
    Acaba hatta beraberinde mi geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 29 Kasım 2014; 18:17:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    vodemle geliyor, hat yok kutuda. Geçen satılan 10 inçlik tabletten de 200 lira kar etmiştim :)

• Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    Peki 6 ay 6gb lık kampanya ile ilgili bilgi var mı hocam...
  • Peki 6 ay 6 GB internet paketini nasıl alabiliyorsunuz kutuda hat yoksa? Gift card gibi birşeyle mi geliyor vodafone mağazasına gelip 6 ay 6 gb paketini alabilirsiniz vs diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Beyler telefon olarak kullanıyorum şuanda yazılımı yükledim, konuyu açan arkadaşa teşekkürler alet canavar. Normal olarak telefonla konuşabiliyorsunuz, kulaklıkla daha da mükemmel ses kalitesi konuşurken. Garanti gitti geçmiş olsun :)

gule gule kullan, ins üşenmeden bizede bir yol gosterırsın

ss mi yapan faq mu hazırlan, 3 vakitte acayip sevab kazanacaksın gorebiliyorum
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    Hiç bilgilendirme yok, benim için önemli değil

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92117780&p=1#92117780

üstteki linkteki yazılımları kullandım

http://forum.xda-developers.com/lenovo-a3000/development/rom-lenovo-ideatab-a3000-h-call-t2441135

bu(xda) linkteki anlatım daha detaylı

• Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    Ön yüzdeki ahize kullanılabiliyor mu? Ve performansı nasıl? Zamanınız varsa video çekip sitede paylaşabilir misiniz?

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz kullaniliyor ahize. Aynen telefon gibi kullaniyorsunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Sorunsuz kullaniliyor ahize. Aynen telefon gibi kullaniyorsunuz...

çok merak ettiğim bir konu cevaplarsanız çok sevinirim.

ilki poroximity sensör ve light sensör var mı? telefonla konuşurken kulağınıza götürdüğünüzde ekran kapanıyor mu? ve ekran ışığını otomatik ayarlıyor mu?

geri kalan herşey için root ve gravity box yeterli olacaktır tahminim. bir de rocket dial gibi programlar denediniz mi?

xda developersta twrp ve cwm uygulamarı var a3000-h için buna da uyacaktır gibime geliyor ama riskli gibi. birisinin orjinal romu backup yapması lazım sanırım.
  • modem veriyomu hala ?
  • BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    ikisi de var. rocket dial kurmadim. recoveryi de kuracaktim risk almak istemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 29 Kasım 2014; 22:31:40 >
  • Buradan veya dışarıdan sanırım artık millet hediyelerden umudunu kesti. Stok sayısı biraz azalmış gözüküyor 189'dan 166'ya düşmüş. Ben yine de 6 GB paketle vodem gelmeden almayı düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.