Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.463
Cevap
80
Favori
382.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 656
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 29
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • İrfan (818 mesaj) mikailc78 (336 mesaj) tanercskn (281 mesaj) radonk (229 mesaj) Wargnerm06 (197 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3713 mesaj) Mobil (937 mesaj) Tablet (649 mesaj) Mini (14 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek
Giriş
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Netscout

Ürünlerin satıcısı benim zaten :) Kargo ile satış yapmıyorum direk elden teslim.
    Senin ürünlerden hıyar çıkmayacağı ne malum :)

Ha ha ha :) dostum satisa devam :) sen yorma kendini hiyarin cikacagi yer bellidir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1799 Mesaj
    Aliexpress 'de bu kablo satılıyor mu ? Satılıyorsa link verir misiniz?
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Aliexpress 'de bu kablo satılıyor mu ? Satılıyorsa link verir misiniz?

http://www.aliexpress.com/item/NEWEST-ARRIVAL-bulk-selling-data-usb-charging-for-Vodafone-Smart-Tab-10-ZTE-Verision-cable/744301064.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1799 Mesaj

Dostum link verdiğin için teşekkür ederim. Link'te ürün 12 $ nerden baksan 30 lira civarı. Ama, şu link'teki arkadaş 25 liraya satıyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-vodafone-smart-tab-10-data-kablosu-ucretsiz-kargo-156385301/detay
    Aliexpress'de 3-5 $ olaydı ilgilenirdim. Aynı fiyat olunca Türkiye'den almak daha mantıklı.
    |
    |
    Şerbetçi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Dostum link verdiğin için teşekkür ederim. Link'te ürün 12 $ nerden baksan 30 lira civarı. Ama, şu link'teki arkadaş 25 liraya satıyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-vodafone-smart-tab-10-data-kablosu-ucretsiz-kargo-156385301/detay
    Aliexpress'de 3-5 $ olaydı ilgilenirdim. Aynı fiyat olunca Türkiye'den almak daha mantıklı.

aliexpressde 3 tanesi $12 benim anladığım kadarıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    887 Mesaj
    3 tane posta ucretıde dahıl
    11 dolar arkadaslar
    http://www.aliexpress.com/item/NEWEST-Zte-v55-v66-t98-v71a-v71b-v11a-tablet-selling-40P-to-micro-usb-data-charging/1204747769.html

tanesi 7.5 liraya gelir

kargo da bedava...
  • Binbaşı
    1799 Mesaj

Satıcı güvenilir mi ? Alalım mı? 3 tanesi 11 $ benim için güzel fiyat.
    |
    |
    McOrco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    arkadaşlar merhaba cihazı uzun zamandır kullanmıyordum yaklaşık olarak 2 aydır. bugün açmayı denedim fakat sürekli restart yapıyor bir türlü açılamıyor cihaz. kapatmayı da beceremedim sürekli restart halinde şarjı da full sanırım kapanmak bilmedi. Power tuşuna uzun süreli basıyorum (30 sn. ) yine restart. Ses kısma tuşuyna uzun süreli basıp power tuşuna aynı anda basıyorum yine restart yine restar kafayı yedirecek bana :/ ne yapmalıyım ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    671 Mesaj
    Geçenlerde Vodafone bayisinde smart tab ııı gördüm.
    Görünüm ve fiyat olarak çok cazip geldi.
    Chip dergisinin de onayı falan.
    Sonra netten bir araştırdım, vodafone sözü tutmaması, malzemelerin satışı, donma sorunları falan epeyce korktum.
    Ne yapmalıyım sizce?
    Özellikle kullanan arkadaşlar?
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Arkadaşlar aliexpressden kablo siparişi verdim 10 günü geçti... 13 $ ödedim ... 3 tane olduğu için 2 si boşta kalacak ihtiyacı olanlar için gelince uygun olarak gönderirim....
    |
    |
  • Yarbay
    2248 Mesaj
    Bugün bu ayın faturası geldi, cihazın taksitleri bitmiş nihayet, 24*30TL'yi bitirebilidik sonunda

Ama ICS gelmemesi, Vodafone'nun büyük bi keleğiydi

Bir daha vodafone'nun sattığı cihazları almayacağım sanırım
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Arkadaşlar kablolar geldi test ettim çalışıyor ihtiyacı olanlar pm atsın...
  • Binbaşı
    1722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hidraa

Eğer OTG varsa ben alabilirim
  • Çavuş
    86 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: hidraa

Eğer OTG varsa ben alabilirim

Otg değil sadece orijinal USB kablo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    887 Mesaj

sakın!
    |
    |
    aktassa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Merhaba,

Bende tablet kullanıcısıyım 4.2.2 çalışması gerçekleştirilmiş bilgisi olan var mı ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2121633
  • Çavuş
    86 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kookle

Merhaba,

Bende tablet kullanıcısıyım 4.2.2 çalışması gerçekleştirilmiş bilgisi olan var mı ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2121633

yükleme yapmış ama Çalışmayan donanımlar var uğraşmaya devam ediyor...
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Merhabalar..siz değerli smart tab kullanıcıları bana yardım ederse inş sıkıntılarım bitecek..tabletim ve ben 3.2.1 uygulamasında gör topal gidiorduk 4.1.2 sürümünü yüklemeyi göze alıp başladığımda tabletteki twrp ekranına kadar sorunsuz geldım ve daha sonra install sekmesinde okuduğum yazıdakı sekmeler ile karşılayamayınca yapamadım aksinede içindeki sistemide sildim..çok madur durumdayım tablet acıldığında android yazısı karşıma gelip restart atıyor hiç durmadan ve hiç bir türlü bilgisayara tableti tanıtamıyorum..sadece ses kısma ve açma tusuna basınca ekran geliyor ordanda bişi yükleyemiorum eski sürüme bile dönsem süper olucak...sadece hafıza kartını görüyor acaba ordan yüklenirmi ? yardımlarınızı bekliyorum lütfen beni kurtarın.:(((

• Yarbay
    2004 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: olcaymutu

Merhabalar..siz değerli smart tab kullanıcıları bana yardım ederse inş sıkıntılarım bitecek..tabletim ve ben 3.2.1 uygulamasında gör topal gidiorduk 4.1.2 sürümünü yüklemeyi göze alıp başladığımda tabletteki twrp ekranına kadar sorunsuz geldım ve daha sonra install sekmesinde okuduğum yazıdakı sekmeler ile karşılayamayınca yapamadım aksinede içindeki sistemide sildim..çok madur durumdayım tablet acıldığında android yazısı karşıma gelip restart atıyor hiç durmadan ve hiç bir türlü bilgisayara tableti tanıtamıyorum..sadece ses kısma ve açma tusuna basınca ekran geliyor ordanda bişi yükleyemiorum eski sürüme bile dönsem süper olucak...sadece hafıza kartını görüyor acaba ordan yüklenirmi ? yardımlarınızı bekliyorum lütfen beni kurtarın.:(((

kardes bnde 4.1 yuklucem bu konuyu bastan sona oku ıllakı senın sorunlarınla yuzlesenler olmustur.ıllakı caresı vardır..
    |
    |

• Er
    8 Mesaj
    abi 3 gündür bakıyorum bulamadım baştn aşağıya inceledim yok bulamadım bir türlü..sakın 4.1 yükleme ben denedım maf oldum
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.