Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.463
Cevap
77
Favori
396.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress 'de bu kablo satılıyor mu ? Satılıyorsa link verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Aliexpress 'de bu kablo satılıyor mu ? Satılıyorsa link verir misiniz?

http://www.aliexpress.com/item/NEWEST-ARRIVAL-bulk-selling-data-usb-charging-for-Vodafone-Smart-Tab-10-ZTE-Verision-cable/744301064.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şerbetçi Ş kullanıcısına yanıt
    Dostum link verdiğin için teşekkür ederim. Link'te ürün 12 $ nerden baksan 30 lira civarı. Ama, şu link'teki arkadaş 25 liraya satıyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-vodafone-smart-tab-10-data-kablosu-ucretsiz-kargo-156385301/detay
    Aliexpress'de 3-5 $ olaydı ilgilenirdim. Aynı fiyat olunca Türkiye'den almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Dostum link verdiğin için teşekkür ederim. Link'te ürün 12 $ nerden baksan 30 lira civarı. Ama, şu link'teki arkadaş 25 liraya satıyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-vodafone-smart-tab-10-data-kablosu-ucretsiz-kargo-156385301/detay
    Aliexpress'de 3-5 $ olaydı ilgilenirdim. Aynı fiyat olunca Türkiye'den almak daha mantıklı.

aliexpressde 3 tanesi $12 benim anladığım kadarıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 tane posta ucretıde dahıl
    11 dolar arkadaslar
    http://www.aliexpress.com/item/NEWEST-Zte-v55-v66-t98-v71a-v71b-v11a-tablet-selling-40P-to-micro-usb-data-charging/1204747769.html

tanesi 7.5 liraya gelir

kargo da bedava...
  • McOrco kullanıcısına yanıt
    Satıcı güvenilir mi ? Alalım mı? 3 tanesi 11 $ benim için güzel fiyat.
  • arkadaşlar merhaba cihazı uzun zamandır kullanmıyordum yaklaşık olarak 2 aydır. bugün açmayı denedim fakat sürekli restart yapıyor bir türlü açılamıyor cihaz. kapatmayı da beceremedim sürekli restart halinde şarjı da full sanırım kapanmak bilmedi. Power tuşuna uzun süreli basıyorum (30 sn. ) yine restart. Ses kısma tuşuyna uzun süreli basıp power tuşuna aynı anda basıyorum yine restart yine restar kafayı yedirecek bana :/ ne yapmalıyım ?
  • Geçenlerde Vodafone bayisinde smart tab ııı gördüm.
    Görünüm ve fiyat olarak çok cazip geldi.
    Chip dergisinin de onayı falan.
    Sonra netten bir araştırdım, vodafone sözü tutmaması, malzemelerin satışı, donma sorunları falan epeyce korktum.
    Ne yapmalıyım sizce?
    Özellikle kullanan arkadaşlar?
  • Arkadaşlar aliexpressden kablo siparişi verdim 10 günü geçti... 13 $ ödedim ... 3 tane olduğu için 2 si boşta kalacak ihtiyacı olanlar için gelince uygun olarak gönderirim....
  • Bugün bu ayın faturası geldi, cihazın taksitleri bitmiş nihayet, 24*30TL'yi bitirebilidik sonunda

Ama ICS gelmemesi, Vodafone'nun büyük bi keleğiydi

Bir daha vodafone'nun sattığı cihazları almayacağım sanırım
  • Arkadaşlar kablolar geldi test ettim çalışıyor ihtiyacı olanlar pm atsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidraa

Arkadaşlar kablolar geldi test ettim çalışıyor ihtiyacı olanlar pm atsın...

Eğer OTG varsa ben alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: hidraa

Arkadaşlar kablolar geldi test ettim çalışıyor ihtiyacı olanlar pm atsın...

Eğer OTG varsa ben alabilirim

Otg değil sadece orijinal USB kablo
  • aktassa A kullanıcısına yanıt
    sakın!
  • Merhaba,

Bende tablet kullanıcısıyım 4.2.2 çalışması gerçekleştirilmiş bilgisi olan var mı ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2121633
  • quote:

Orijinalden alıntı: kookle

Merhaba,

Bende tablet kullanıcısıyım 4.2.2 çalışması gerçekleştirilmiş bilgisi olan var mı ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2121633

yükleme yapmış ama Çalışmayan donanımlar var uğraşmaya devam ediyor...
  • Merhabalar..siz değerli smart tab kullanıcıları bana yardım ederse inş sıkıntılarım bitecek..tabletim ve ben 3.2.1 uygulamasında gör topal gidiorduk 4.1.2 sürümünü yüklemeyi göze alıp başladığımda tabletteki twrp ekranına kadar sorunsuz geldım ve daha sonra install sekmesinde okuduğum yazıdakı sekmeler ile karşılayamayınca yapamadım aksinede içindeki sistemide sildim..çok madur durumdayım tablet acıldığında android yazısı karşıma gelip restart atıyor hiç durmadan ve hiç bir türlü bilgisayara tableti tanıtamıyorum..sadece ses kısma ve açma tusuna basınca ekran geliyor ordanda bişi yükleyemiorum eski sürüme bile dönsem süper olucak...sadece hafıza kartını görüyor acaba ordan yüklenirmi ? yardımlarınızı bekliyorum lütfen beni kurtarın.:(((

• quote:

Orijinalden alıntı: olcaymutu

Merhabalar..siz değerli smart tab kullanıcıları bana yardım ederse inş sıkıntılarım bitecek..tabletim ve ben 3.2.1 uygulamasında gör topal gidiorduk 4.1.2 sürümünü yüklemeyi göze alıp başladığımda tabletteki twrp ekranına kadar sorunsuz geldım ve daha sonra install sekmesinde okuduğum yazıdakı sekmeler ile karşılayamayınca yapamadım aksinede içindeki sistemide sildim..çok madur durumdayım tablet acıldığında android yazısı karşıma gelip restart atıyor hiç durmadan ve hiç bir türlü bilgisayara tableti tanıtamıyorum..sadece ses kısma ve açma tusuna basınca ekran geliyor ordanda bişi yükleyemiorum eski sürüme bile dönsem süper olucak...sadece hafıza kartını görüyor acaba ordan yüklenirmi ? yardımlarınızı bekliyorum lütfen beni kurtarın.:(((

kardes bnde 4.1 yuklucem bu konuyu bastan sona oku ıllakı senın sorunlarınla yuzlesenler olmustur.ıllakı caresı vardır..

• abi 3 gündür bakıyorum bulamadım baştn aşağıya inceledim yok bulamadım bir türlü..sakın 4.1 yükleme ben denedım maf oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcaymutu

abi 3 gündür bakıyorum bulamadım baştn aşağıya inceledim yok bulamadım bir türlü..sakın 4.1 yükleme ben denedım maf oldum

kardes yuklucem yedek falan almadın mı
  • 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.