Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.463
Cevap
80
Favori
382.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 656
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 29
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • İrfan (818 mesaj) mikailc78 (336 mesaj) tanercskn (281 mesaj) radonk (229 mesaj) Wargnerm06 (197 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3713 mesaj) Mobil (937 mesaj) Tablet (649 mesaj) Mini (14 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek
Giriş
    3535 Mesaj

çözümünü bilmiyorum ama yaptırdıktan sonra sende sat kurtul bence...
    |
    |
    Leonidas1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2004 Mesaj
    bence de bı naneye yramz bır tablet..
    |
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    İyi forumlar
    Vodafone Smart Tab III (Lenova) 10 ' alınırmı.(baştan okumaya başladım.Fakat sabaha kadar Samsung Tab 3 210 veya bunun arasında karar vermem lazım).saygıdeğer ustalar yardımcı olursanız memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sumbas -- 13 Mayıs 2014; 23:02:37 >
  • Binbaşı
    1722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sumbas

İyi forumlar
    Vodafone Smart Tab 10 III alınırmı.(baştan okumaya başladım.Fakat sabaha kadar Samsung Tab 3 210 veya bunun arasında karar vermem lazım).saygıdeğer ustalar yardımcı olursanız memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

Uzak dur derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2583 Mesaj

Teşekkürler arkadaşlar. Sanırım en iyisi garantiden dönünce satıp kurtulmak olacak.
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    Satan arkadaşlar cihazın ederi nekadardır .Belki bende elden çıkarabilirim.
    |
    |
  • Yarbay
    2004 Mesaj
    300 edermi bilmm
    |
    |
  • Binbaşı
    1146 Mesaj
    Joe'nun geliştirmeyi bıraktığıRom'dan Kitty'e geçiş yapanlar iki romu karşılaştırabilir mi? Bence artık Kitty'nin romlarına geçme zamanı geldi. Öte yandan hali hazırda geliştirdiği üç adet rom var. (CM10, CM10.1, Paranoid Android) Hangisine geçsem bilemedim...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2121633

Burdaki PAC 4.1 'de kamera 3G vs. çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1947 Mesaj
    bu tablete usb bağlamayı başaran oldu mu? bende de var. klavyeli kılıf almayı düşünüyorum da...
  • Binbaşı
    1660 Mesaj

Sanmıyorum. OTG kablosu bulunmuyor sanırım.

Peki biz bu tableti servise yollayıp, bize en azından JB yükleyin desek, ne olur acaba; lehimize bir sonuç alınabilir mi. Sonuçtan kasıt, yeni Smart Tab 'larla değişim yapılma ihtimali bulunuyor mu merak ediyorum.
    |
    |
    volkann86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Arkadaslar ben bu tableti adam edebilmek icin denenebilecek her seyi uyguladim.custom romlar yetersiz suan icin.
    Tabletin en akici ve sorunsuz calisabilecegi yontemi soyluyorum.
    Standart launcher yerine ADW launcher
    Tarayici olarak puffin browser pro
    Swipe klavye devre disi
    Yardimci program olarak android assistant
    (bu program ile tum gereksiz gordugunuz programlari devre disi birakabilir ram vb.temizleme otomatige baglayabilirsiniz.)

Arkadaslar suan stock rom ile 20 adet oyun bi o kadar program kurulu halde 0 sorun ve tatmin edici bir akicilik ile tabletimi kullaniyorum.
    Suan bu mesajida tabletimden atiyorum.
    Emin olun bugun bile bu cihaz piyasadaki bircok tabletten daha iyi malzeme ve teknik ozellikler bakimindan.

• Yarbay
    2004 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: korranalp

Arkadaslar ben bu tableti adam edebilmek icin denenebilecek her seyi uyguladim.custom romlar yetersiz suan icin.
    Tabletin en akici ve sorunsuz calisabilecegi yontemi soyluyorum.
    Standart launcher yerine ADW launcher
    Tarayici olarak puffin browser pro
    Swipe klavye devre disi
    Yardimci program olarak android assistant
    (bu program ile tum gereksiz gordugunuz programlari devre disi birakabilir ram vb.temizleme otomatige baglayabilirsiniz.)

Arkadaslar suan stock rom ile 20 adet oyun bi o kadar program kurulu halde 0 sorun ve tatmin edici bir akicilik ile tabletimi kullaniyorum.
    Suan bu mesajida tabletimden atiyorum.
    Emin olun bugun bile bu cihaz piyasadaki bircok tabletten daha iyi malzeme ve teknik ozellikler bakimindan.

deneyelım kardes
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Uzun süredir tablete bakmıyorum;şu an hangi rom kullanılıyor,ne tavsiye edersiniz(stabil ve kamera çalışsın)

|
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba 130 syf nın tamamına bakamadım. Ama baktığım yerlerde göremedim.

Cihazı alalı 2 yıla yakın oldu aldığımdan beri ne root ne rom işlerine girdim.

Şimdi cihazım yavaş ve içinde işime yarayan bilgi belge foto vs yok.

direkt olarak cihazı ilk aldığım hale nasıl getiririm. içinde program veri falan kalmasın temizlensin komple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 76erss -- 23 Haziran 2014; 16:57:39 >
  • Emekli Yönetici
    9322 Mesaj

Ayarlar > Gizlilik > Fabrika verilerine sıfırla > Tableti sıfırla kısmından yapabilirsiniz.
    |
    |
    76erss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj
    arkadaş aylardır takip ediyorum ama tablet için tüm donanımları çalışan stabil rom çıkmadı. kitty'nin çalışması daha devam ediyor ama oda stabil ve tüm donanımların çaluştığı bir rom çıkartamadı.
    benim anlamadığım samsung galaxy s2'nin bile androd 4.4 kitkat romunu yapabiliyorlar, bizim tablerde neden olmuyor. illa android 4 açık kaynak kodlarının yayınlanması mı gerekiyor? galaxy s2'ye nasıl yapabiliyorlar.
    sizlere cevabını tam olarak alamadığım birşey sormak istiyorum, biz bu tabletlere birşekilde kitkat rom yapamazmıyız veya bu romu yapmak için nasıl bir bilgi gerekiyor? imkansız demeyin adamlar kaç yıl önce çıkmış telefona rom yapıyor!

|
    |
  • Yüzbaşı
    741 Mesaj
    Yeni Rom konusunda maalesef bir şey çıkmayacak gibi. Tabletimiz zamanında iyiydi ama artık kasması beni gıcık ediyor. Sık sık sıfırlayasım geliyor.
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Ben cok rahat sikintisiz kullaniyorum her turlu isimi goruyor

|
    |
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.