Şimdi Ara

Vodafone Smart Tab 10 [ Ana Konu ] İnceleme,paylaşım,destek (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.463
Cevap
77
Favori
396.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tableti 4.1.1 kullanabilen varmı ? kamerasız sanırım tam stabil değildi
  • t u r g a y kullanıcısına yanıt
    Cyanogenmod ile kullanıyorum. Dediğiniz gibi stabil değil tam. Hiç değilse whatsapp vs kurulumu oluyor cihaza zaten artık eski sürümüne program kalmadığından geçiş yapmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal stock rom kullanıyorum .şuan sadece pdf dosyalarım var onları okumak amacıyla taşıyorum başka bir işe yaramıyor.
  • Bende de orijinal cz rom yüklü eski uygulamalarını çalıştırıyor fakat dokunmatik verem ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu tabletin kablosundan bulabilir miyim?
  • cosef kullanıcısına yanıt
    Ben zamanında yedek almıştım eBay da vardı.

• cosef kullanıcısına yanıt
    Ben aliexpressten almıştım.
    https://tr.aliexpress.com/item/USB-arj-Data-Sync-Kablosu-Kordon-i-in-ZTE-Tab-V11A-T98-V55-V66-V71A-V71B/32831548856.html
    Bu linktekinden almadım ama olacaktır. tablet zte tab v11a olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnA

Ben aliexpressten almıştım.
    https://tr.aliexpress.com/item/USB-arj-Data-Sync-Kablosu-Kordon-i-in-ZTE-Tab-V11A-T98-V55-V66-V71A-V71B/32831548856.html
    Bu linktekinden almadım ama olacaktır. tablet zte tab v11a olarak geçiyor.
    link için teşekkür ederim
  • cihazı satmaya karar verdim baktım ki youtube uygulaması çalışmıyor.Ağ bağlantınızı ve sistem saatinizi kontrol edin hatası veriyor.Bunun için 4.1 sürümüne geçmem gerekir mi yoksa orjinal stock romda bu hatayı giderme yolu varmıdır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem_61500

Bu mesaj silindi.
    Bendede aynı sorun var. Youtube Uygulaması yerine puffin browser den girebiliyorum. Google playden indirebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google play de çalışmıyor, fabrika sürümü için sona geldik mi? En son çare custom romla android 4 yapayım diyorum, şu şekilde tablet sadece kayıtlı filmleri oynatıyor.

• android sürümünü yükseltebilen var mı? elimizde şişti kaldı hiçbirşey yükleyemiyorum. google play de yok

• BEN YAPAMADIM NEREDE YAPTIRABILIRIM SMART TAB 10 GUNCELLEME ISLEMINI BURSADAYIM AMA BIRI LUTFEN DESTEK OLSUN YA 0536 435 93 74

• Her şeyi ilk mesajdaki gibi yapıyorum fakat twrp açılınca dokunmatik çalışmıyor. Bir çözümü var mıdır bunun?

• mmucit M kullanıcısına yanıt

Cyanogen mod kullanabilirsiniz. 1 seneden fazladır kullanmaktayım. Cihaz yavaş olsada iş görüyor çocuk için. Kamera kullanamıyorsunuz sadece.

• hknkuL kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkürler, android 5 altı maalesef bir işe yaramıyor. Anca video seyreder, yani tablet zamanında iyiydi, şimdi ise çöp oldu.

• Mutfağa televizyon olur ancak, benimde var bi köşede duruyor kapandı bidaha açılmadı, bi çok yere gösterdim kimse tamir edemedi, kaldı öyle elimde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmucit M kullanıcısına yanıt

Malesef öyle 4 yaşındaki oğluma verdim resim boyama vs anca onları yapıyor play storeda destekleyen uygulamalar azaldı. Android 4.1.2 sürüm var zaten sadece bildiğim kadarı ile onu kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknkuL -- 23 Temmuz 2021; 9:9:9 >
  • hknkuL kullanıcısına yanıt

Bu tablet için android 4.4.2 rom unu nereden bulabilirim?

• yandex.disk
    vodafone smarttab 10.rar
    https://disk.yandex.com.tr/d/7DIE0DPlk6-9Cg

4.1.2 sürümüdür. Özelden dönüş yapıldı. işine yarayan olur belki diye burayada link bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknkuL -- 23 Temmuz 2021; 9:8:41 >
  • 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.