Şimdi Ara

VODAFONE SMART TAB 10 | AKSESUARLAR | [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
16
Favori
11.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar tablet için kılıf konusunda son durumu yazıyorum şuan tablete birebir uyumlu tüm çıkışların açık olduğu deri kılıf için bir toptancı ile görüşüyorum eğer talep olursa 23 tl gibi bir fiyata alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 9 Mart 2013; 13:18:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

Kenan arkadaşımdan bende kılıf aldım, beyaz olandan, ayrıca mat ekran koruyucuda tabi. Ses ve güç düğmesi tuşları her ne kadar açıkta olmasa da sıkıntı etmedim açıkçası, zaten öyle zırt pırt kullanılan tuşlar değil. İnsan bir müddet sonra alışıyor zaten tuşların aşağı yukarı nerede olduğuna.

Bu arada sizin fotolarda dikkatimi çektide, o ekran koruyucuyu filmi nasıl yapıştırmışsınız öyle hocam? Valla suya düşse batmaz vesselam tablet o kadar hava kabarcığından

• quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

quote:

Kenan arkadaşımdan bende kılıf aldım, beyaz olandan, ayrıca mat ekran koruyucuda tabi. Ses ve güç düğmesi tuşları her ne kadar açıkta olmasa da sıkıntı etmedim açıkçası, zaten öyle zırt pırt kullanılan tuşlar değil. İnsan bir müddet sonra alışıyor zaten tuşların aşağı yukarı nerede olduğuna.

Bu arada sizin fotolarda dikkatimi çektide, o ekran koruyucuyu filmi nasıl yapıştırmışsınız öyle hocam? Valla suya düşse batmaz vesselam tablet o kadar hava kabarcığından

ekran koruyucunun üzerindeki jelatinden öyle görünüyordu yoksa jelatin öyle durmuyor resmi acele çekince öyle oldu.

• quote:

quote:

quote:

ekran koruyucunun üzerindeki jelatinden öyle görünüyordu yoksa jelatin öyle durmuyor resmi acele çekince öyle oldu.

Sanırım yanlış anladınız. Ben mi yanlış görüyorum acaba? Ekran filmini yapıştırırken çok çok fazla hava kalmış filmle ekran camı arasında. Yoksa göz yanılması mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sanırım yanlış anladınız. Ben mi yanlış görüyorum acaba? Ekran filmini yapıştırırken çok çok fazla hava kalmış filmle ekran camı arasında. Yoksa göz yanılması mı?

demek istediğini anladım ancak jelatinin dışındaki jelatin varya o hava kabarcığı olmuştu daha çok

şuan ki hali bu

VODAFONE SMART TAB 10 | AKSESUARLAR | [ANA KONU]

• marine-gear@ arkadaşımızdan aldığım kılıf cuk diye oturdu.
    ekran koruyucu cıhaz ile gelen hala sökmedim.
    izmir de kılıf için sormadığım yer kalmadı, bulabildiklerim düğme yerleri
    kapalı ve fiyat nerdeyse 2 katı idi.
    sorunsuz alışveriş oldu, arkadaşımıza teşekürler.

• Merhaba,

Arkadaşlar bu uyarı mesajımı ilk ve son defa yazacağım, lütfen dikkate alınız.

İkinci el bölümü haricinde hiçbir bölümde satım/alım içerikli faaliyetlerde bulunmayınız, bu amaçlı mesajlar atmayınız. Konu içerisindeki bazı mesajlar bu bağlamda temizlenmiştir, bilginize.

Durumun tekrarı halinde ilgili arkadaşlarımız hakkında daha somut yaptırımlar uygulayacağımızı bilmenizi isterim.

İyi forumlar.

Bu mesaj bilgilendirme amaçlıdır. Alıntılamayınız, tartışmaya girmeyiniz.
  • aksesuar konusunda fiyat sormak da mı yasak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu forum kılıf doldu otg yok ortada ne zaman çıkıyor otg ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor68
    marine-gear@ arkadaşımızdan aldığım kılıf cuk diye oturdu.

Fotoğraflarda sağda ve solda (kısa kenarlarda) hafif darlıkdan dolayı potluk yapıyor gibi gördüm.
    Marine-gear'ın kendi fotoğraflarında da aynı.
    Kullanınca kayboluyormu? yoksa gerçekten bir kaç milimetre küçükmü geliyor kılıf.

Bir de aynı arkadşımızın ekran kouruyucu filmini kesmek falan gerekiyormu, tam oturuyormu?

Tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crop_factor -- 11 Mart 2013; 16:46:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crop_factor

quote:

Orijinalden alıntı: meteor68
    marine-gear@ arkadaşımızdan aldığım kılıf cuk diye oturdu.

Fotoğraflarda sağda ve solda (kısa kenarlarda) hafif darlıkdan dolayı potluk yapıyor gibi gördüm.
    Marine-gear'ın kendi fotoğraflarında da aynı.
    Kullanınca kayboluyormu? yoksa gerçekten bir kaç milimetre küçükmü geliyor kılıf.

Bir de aynı arkadşımızın ekran kouruyucu filmini kesmek falan gerekiyormu, tam oturuyormu?

Tşk.

resimlerdeki potluğun nedeni darlık değil tam gergin hale gelmemesinden,
    ben ekran koruyucu almadım tabletin üzerinde gelen koruyucu mevcut onu hala kaldırmadım.

• Hep kılıf konusu geçmiş ama daha önce verilmediyse HDMI kablo isteyen arkadaşlar için şu siteyi önerebilirim:

http://www.mistertao.com/taobao-products/taobao-item-17160762440.html
  • Tableti aldığımdan beri kılıfsız kullanıyorum ve buna alıştım, ileride bir zarar gelmemesi için kılıf bakıyorum ama fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla cihazı saf halinden kabalaştırıyor. Sadece cihazın arkasını kaplayacak sert silikon kılıflar mevcut mu? Telefonumda "S Desen" adıyla geçen sert silikon kılıf var ve ondan oldukça memnunum şimdiye kadar Smart Tab için uyumlu o tarz bir kılıf görmedim, göreniniz ve öneriniz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftwda

Hep kılıf konusu geçmiş ama daha önce verilmediyse HDMI kablo isteyen arkadaşlar için şu siteyi önerebilirim:

Iyiymiş, ChinaPost la gelirse kargo ucreti de yok. Ileri dogru birçok yerde bulunacak demek ki.

Birde şu ipad lerin dönerli kılıflarindan bulunsaydi, eksik kalmayacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mat ekran koruyuc uvarsa linki var mi hesapli olmak kaydıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftwda

Hep kılıf konusu geçmiş ama daha önce verilmediyse HDMI kablo isteyen arkadaşlar için şu siteyi önerebilirim:

ürün bulunamıyor ya

başka bi yerlerden bulamaz mıyız ki bana da çok acil lazım ofs

• Arkadaşlar orjinal hdmi kablo temin edebilirim. İsteyen pm atsın.
  • Klavye kullanan ya da uyumlu olacak şekilde önerisi olan?
  • nihayet hdmi kablo edinebildim fakat bununla tv bağlantısı yaptığımda görüntü aktarmıyor.
    hdmi kablosunu sağlıklı şekilde kullanabileniniz var mı? acaba bir işlem mi yapmak gerekio görüntü aktarımı için? bu arada cyanogenmood yükledim bununla bir ilgisi var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.