Şimdi Ara

VODAFONE SMART TAB 10 | AKSESUARLAR | [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
16
Favori
11.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zzzer

Bu tablet için vodafone tarafından satılan 360 derece dönen kılıflardan bulmamız mümkün mü?

Ben o tarz birşey istiyorum.

Bahsettiğiniz kılıfın linki var mı ? fiyatı nedir ?
  • hdmi kablosunu nereden bulabiliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyetsizadam

mecidiyeköy meydan vodafone dan kılıfı aldım 40 tl ye bıraktılar. sakın ha 70 80 lira vermeyin bu kılıflara. diğer arkadaşın sattığıyla hemen hemen aynı kılıf kargo beklemek istemedim aynı hesaba geldi aşşağı yukarı.

Arkadasin yukarida bahsettigi orjinal kilif mi yoksa diger arkadaslarin sattigi kiliflardan mi? Orjinalse magaza adi verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy 10.1 için özel tasarlanmış ve yüksek kalitede üretilmiş Döner Tabanlı Kılıf ile ilgili kullanan var mı bizm tablete uygun mu

galaxy boyutları 256.7 x 175.3 x 8.6 mm smarttabın boyutları 257 x 172 x 11.5 mm. 3 mm. fark sıkıtı yaratırmı acaba dğerleri aynı gibi kalınlık ve en farklı sadece.......

var mı kullanan arkadas bir seyler söylesede bilgilensek bir de üniversal kılıflardaki kalvyeler demonte ediliyor değilmi klavyesiz kullanacağımmız zaman sıkıntı yaşıyor muyuz....
    tesekkürler cevaplayan arkadaslara.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

hdmi kablosunu nereden bulabiliriz...

vodafonenin formuna üye olduktan sonra iletişim bilginizle birlikte başvuracaksınız size en yakın vodafone mağzasına gönreiyorlar....
  • 40 tl super fiyat hocam.bu fiyatlara bulursam bnde alirim birtane

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Ben de 9 dolara şu ürünü sipariş ettim :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290866453971

Belki işinize yarar.

bir kaç mm fark var ama..ölçüler tam tutmassa, tablet kayabilir;
    vodafone smart tab 17,2 x 25,6 x 1,1

samsung 17,5 x 25,6 x 0,98

Denemek lazım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: leo_sandrose

Galaxy 10.1 için özel tasarlanmış ve yüksek kalitede üretilmiş Döner Tabanlı Kılıf ile ilgili kullanan var mı bizm tablete uygun mu

galaxy boyutları 256.7 x 175.3 x 8.6 mm smarttabın boyutları 257 x 172 x 11.5 mm. 3 mm. fark sıkıtı yaratırmı acaba dğerleri aynı gibi kalınlık ve en farklı sadece.......

var mı kullanan arkadas bir seyler söylesede bilgilensek bir de üniversal kılıflardaki kalvyeler demonte ediliyor değilmi klavyesiz kullanacağımmız zaman sıkıntı yaşıyor muyuz....
    tesekkürler cevaplayan arkadaslara.....

bu birkaç mm biraz sorun yaratabilir gibime geliyor,

Tablette; harici klavyeye ihtiyaç duyacağını hiç sanmıyorum (en azından ben hiç ihtiyaç duymadım) extra kalınlık yaratır.
  • Birkaç mm'nin sorun olacağını sanmam, Vodafone tablet kalın ne de olsa... Neyse, ben denemiş olurum... Uyarsa bedavadan hallice... Uymazsa Galaxy Tab'ı olan birine veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Birkaç mm'nin sorun olacağını sanmam, Vodafone tablet kalın ne de olsa... Neyse, ben denemiş olurum... Uyarsa bedavadan hallice... Uymazsa Galaxy Tab'ı olan birine veririm.

Madem sipariş verdin..yapacak bir şey yok. deneyince buraya veya tablet ana konusuna bir mesaj at sana zahmet.. hepimiz faydalanalım
  • 9 dolar için yapacak birşey olsa da yapmam zaten.... Sadaka niyetine veririm birisine sen merak etme...
  • @KeNaN-24 da siyah deri kılıf kalmamış...Başka tavsiye edebileceğiniz bu tarz uyumlu kılıf var mı?...Birde herhangi bir 10' ekran filmi oluyor mu buna?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 21 Şubat 2013; 22:41:06 >
  • benim bahsettiğim kılıf 80 tl olanla farklı kenan 24 ün kılıfıyla aynı sanırsam.
  • Şarj kablosunu İstanbuldan bulabileceğimiz yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko69

quote:

Orijinalden alıntı: zzzer

Bu tablet için vodafone tarafından satılan 360 derece dönen kılıflardan bulmamız mümkün mü?

Ben o tarz birşey istiyorum.

Bahsettiğiniz kılıfın linki var mı ? fiyatı nedir ?

Bu kılıf, Vodafone forumdan talep edilip yakınınızdaki bayiye gönderiliyormuş. Ama 70-80 gibi bir fiyat istiyorlarmış.

Bence 25-30 gibi bir fiyata replikası satılsa tableti alanların yarısı bu kılıfı alır.
  • 360 derece dönenlerden olsa bende alacağım ama vodafonunki biraz pahalı...
  • bluetooth kablosuz klavyem var şu an için bana tek lazım olan bu tableti eğik tutacak bir kılıf ve de hdmi arkadaşlar, önerilerinizi bekliyorum.
  • Bu cihaz için en iyi kılıf Vodafone'larda satılan kılıf...

Ama doğrusu o da 80 TL etmez...

40 TL'den 1 kuruş fazlası verilmez... Sanıyorum stoklarında çok fazla kılıf olmadığı için tok satıcıyı oynuyorlar...

Bu arada Vodafone forumda yazdığına göre; Smart Tab II 10 (Lenovo) için getirilen kılıflarda bizim Smart Tab 10'lara bire bir uyuyormuş... Muhtemelen bunlarda 80-90 TL'den aşağı değildir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

hdmi kablosunu nereden bulabiliriz...

vodafonenin formuna üye olduktan sonra iletişim bilginizle birlikte başvuracaksınız size en yakın vodafone mağzasına gönreiyorlar....

fiyati ne kadar acaba, birde eminonu civarinda hem hdmi hem de kilif bulabilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekpe_babam -- 22 Şubat 2013; 20:18:26 >
  • uyumlu otg kablosu linki var mı bildiğiniz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.