Şimdi Ara

VODAFONE SMART TAB 10 | AKSESUARLAR | [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
16
Favori
11.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dammak

Bu cihaz için en iyi kılıf Vodafone'larda satılan kılıf...

Ama doğrusu o da 80 TL etmez...

40 TL'den 1 kuruş fazlası verilmez... Sanıyorum stoklarında çok fazla kılıf olmadığı için tok satıcıyı oynuyorlar...

Bu arada Vodafone forumda yazdığına göre; Smart Tab II 10 (Lenovo) için getirilen kılıflarda bizim Smart Tab 10'lara bire bir uyuyormuş... Muhtemelen bunlarda 80-90 TL'den aşağı değildir...

Dostum ben yazdım onu vodafone foruma.Orada çalışan kız yanlışlıkla lenovo modeli için elimizde var dedi.Ama yanlış söylemiş.Çünkü kutusunda vodafone smart tab 10 için olduğu yazıyordu.Kılıf 80TL değil 100 TL...Pazarlıkla 80 TL ye alabildim.Diğer vodafone shoplarda 90-100 TL fiyat verdiler....Ayrıca vodafone shop a geliş fiyatını da bir yerden öğrendim.50TL den geliyor.Üzerine vodafone baskısı yapıyorlar.Kutuluyorlar.Kargo vb....Dolayısıyla fiyat 100 TL yi buluyor....

• herkes otg kablosu ve hdmi arıyor sanırım bu cihazı alırken biraz acelecilik ettik.hiçbir aksesuar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Bu cihaz için en iyi kılıf Vodafone'larda satılan kılıf...

Ama doğrusu o da 80 TL etmez...

40 TL'den 1 kuruş fazlası verilmez... Sanıyorum stoklarında çok fazla kılıf olmadığı için tok satıcıyı oynuyorlar...

Bu arada Vodafone forumda yazdığına göre; Smart Tab II 10 (Lenovo) için getirilen kılıflarda bizim Smart Tab 10'lara bire bir uyuyormuş... Muhtemelen bunlarda 80-90 TL'den aşağı değildir...

Dostum ben yazdım onu vodafone foruma.Orada çalışan kız yanlışlıkla lenovo modeli için elimizde var dedi.Ama yanlış söylemiş.Çünkü kutusunda vodafone smart tab 10 için olduğu yazıyordu.Kılıf 80TL değil 100 TL...Pazarlıkla 80 TL ye alabildim.Diğer vodafone shoplarda 90-100 TL fiyat verdiler....Ayrıca vodafone shop a geliş fiyatını da bir yerden öğrendim.50TL den geliyor.Üzerine vodafone baskısı yapıyorlar.Kutuluyorlar.Kargo vb....Dolayısıyla fiyat 100 TL yi buluyor....

gelişi 50 tl ise acaba bir şekilde 60 tl'ye filan alamazmıyız.ya da vodafone foruma yazsak forumda alacak çok kişi çıkarsa toplu alıp indirim istesek.

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

gelişi 50 tl ise acaba bir şekilde 60 tl'ye filan alamazmıyız.ya da vodafone foruma yazsak forumda alacak çok kişi çıkarsa toplu alıp indirim istesek.

Alamayız.Vodafone toptan satmıyor...
  • Orijinalden alıntı: garcy

kılıf için pazarlığı vodafone şubesinde mi yaptın yoksa forumda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

Orijinalden alıntı: garcy

kılıf için pazarlığı vodafone şubesinde mi yaptın yoksa forumda mı?

Vodafone şubesinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcy -- 24 Şubat 2013; 14:57:34 >
  • galaxy tab 2 10" p5100 sanki ölçü olarak bizimkine daha uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alibaba da donerli olandan var. Minimum 100 tane almak gerekiyor.

http://uk.alibaba.com/product/127597810-Rotating-Case-for-Vodafone-Smart-Tab.html

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Alibaba da donerli olandan var. Minimum 100 tane almak gerekiyor.

http://uk.alibaba.com/product/127597810-Rotating-Case-for-Vodafone-Smart-Tab.html

Hatta firma Ankara merkezli birkaç mail attık ama muhatap olan olmadı.
  • (Ana konuyada yazdım burayada yazıyorum ana konuyu takip etmeyenler için)

Arkadaşlar tablet için uygun bir kılıf buldum , ben aldım yanında dokunmatık kalem ve ekran koruyucu hediye ve ücretsiz kargo , resimlerde gördüğümü kadarı ilede tuş kısımları açık tam bizim tablete göre yani ihtiyacı olan değerlendirsin.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/vodafone-smart-tab-10-1-siyah-deri-standli-kilif-78359724
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

(Ana konuyada yazdım burayada yazıyorum ana konuyu takip etmeyenler için)

Arkadaşlar tablet için uygun bir kılıf buldum , ben aldım yanında dokunmatık kalem ve ekran koruyucu hediye ve ücretsiz kargo , resimlerde gördüğümü kadarı ilede tuş kısımları açık tam bizim tablete göre yani ihtiyacı olan değerlendirsin.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/vodafone-smart-tab-10-1-siyah-deri-standli-kilif-78359724

Kilif guzelde iste donerli olsa dik te kullanilabilir. Bunda dik kullanim da sakat olmayacakmi?

Hayirli olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum tableti bu zamanda tableti dik olarak kullanma sayım bir elin parmağını geçmedi benim için pek sorun değil , dik kullanmak gerekirsede elimize alıcaz artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Ben de 9 dolara şu ürünü sipariş ettim :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290866453971

Belki işinize yarar.

elinize ulaştımı ulaşınca fotoğraflarını paylaşabilirmisiniz uyumu açısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: reydab

quote:

Ben de 9 dolara şu ürünü sipariş ettim :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290866453971

Belki işinize yarar.

elinize ulaştımı ulaşınca fotoğraflarını paylaşabilirmisiniz uyumu açısından

Elbette... Ürün elime ulaştığında paylaşırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 4 Mart 2013; 8:27:01 >

• quote:

Birkaç mm'nin sorun olacağını sanmam, Vodafone tablet kalın ne de olsa... Neyse, ben denemiş olurum... Uyarsa bedavadan hallice... Uymazsa Galaxy Tab'ı olan birine veririm.

hocam kılıf nasıl oldu tecrübelerini paylaşabilir misin?
  • arkadaşlar,
    kadıköyde teknoparty ve kahraman elektronikte deri kılıf var. 40 tl civarı satışı.yolu düşen alabilir. ben cuma günü iki tane aldım, elimde fazla bir tane var. almak isteyen pm atsın,yardımcı olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

arkadaşlar,
    kadıköyde teknoparty ve kahraman elektronikte deri kılıf var. 40 tl civarı satışı.yolu düşen alabilir. ben cuma günü iki tane aldım, elimde fazla bir tane var. almak isteyen pm atsın,yardımcı olayım.

hocam kılıfların resmi cinsi nedir paylaşırsan sewiniriz..?
  •  VODAFONE SMART TAB 10 | AKSESUARLAR | [ANA KONU]

Bu uyar mı sizce*
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

arkadaşlar,

hocam kılıfların resmi cinsi nedir paylaşırsan sewiniriz..?

hocam kılıf bu:

VODAFONE SMART TAB 10 | AKSESUARLAR | [ANA KONU]

ben teknoparty nin yaklaşımını daha çok beğendim. kahraman elektronik biraz tok satıcı modundaydı. ikisi de iyi esnaftır, beğenirim; o ayrı

ben iki tane aldım bu kılıftan, diğerini belki forumdan bir arkadaş ister diye aldım. az sonra ikinci el ilan açacağım. ben izmirde bulamamıştım, ya da pahalıydı. beğendim kılıfı. sadece yandan biraz esneme yapıyor, zamanla açılıyormuş. zati biraz zorladım, esnemeler azaldı.
    iyi forumlar.

• Beyler bana iyi bir ekran koruyucu film onerebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.