Çavuş
20 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar daha önceden ceptikla'dan alışveriş yapan oldu mu? Samsung telefonlarda kampanya yapmışlar ve ben G400'ü almayı düşünüyorum.Yalnız sitenin güvenirliliği konusunda şüphem var.Ayrıca garanti süresi 24 ay olarak belirtilmiş fakat hangi şirketin garantisi altında olduğu belirtilmemiş? Bir fikri olan var mı?
Arkadaşlar ipod nano sahibiyim ancak iki gündür beni üzen bi problemim var.Ipod'um hiçbir şekilde açılmıyor,şarj da olmuyor,ekrana herhangi bir simge gelmiyor,kısacası şu an kullanılamaz halde.Şarj konusundaki problemin data kablosundan olduğunu düşünmüyorum zira birkaç yıldır tek bir sorun çıkarmayan data kablosu durduk yere bozulmaz diye tahmin ediyorum.Yardımlarınızı bekliyorum,ne yapabilirim?
Arkadaşlar bu telefon hakkındaki görüşleriniz nelerdir?İç ekranının çok küçük olduğu söylenmiş bazı sitelerde,gerçekten de öyle mi?Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..
Ayrıca g400 fiyatına yakın,önerebilceğiniz diğer modeller nelerdir?
Arkadaşlar günlerdir telefon araştırması yapıyorum fakat hala hangi telefonu alacağıma karar vermiş değilim.Tercihlerim arasında 1. sırada Samsunglar geliyor,özellikle de u600 ve u700 modelleri.Fakat bu forumda okuduğum yorumlar genelde bu telefonların çok sorunlu olduğu izlenimini bıraktı bende.U700'deki soyulma problemi ve telefonun kamerasının gerçek bir 3.2 mp performansı vermeyişi açıkcası bu telefondan soğuttu beni.Ses olayı çok önemli olmasa da kamera benim için önemli diyebilirim,zira yanımda mp3 çalarımı sürekli taşıyabilirim ama sürekli kamera taşımak problem olur.Sizce 300 ile 500 ytl arasında alabileceğim,sadece kamera yönünden değil,her yönden ortalamanın üstünde olan telefon modelleri nelerdir?Yardımlarınızı bekliyorum çünkü telefon seçmek cidden zor bir iş...
Arkadaşlar merhaba.Ben de bir psp slim alarak aranıza katıldım.Fakat benim aklıma takılan bi durum var:Sağ yön tuşu ve kare tuşunun yanından ışık sızıyor.Acaba bu normal midir yoksa makinemde bi problem mi var?Öyle abartılı bişey değil aslında ama gözüm sürekli oraya takılıyo.Bu durumu başka yaşıyan arkadaşlar oldu mu acaba?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 146
İkinci El Bölümü Mesajları: 52
Konularının görüntülenme sayısı: 11.166 (Bu ay: 50)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.