Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.850
Cevap
110
Favori
474.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendede nedense sınırsız hattımın hızları 10 numara ,bizim insanımız 2 telefonu yanyana koyunca aynı hızları alacağını sanır ,arada çok büyük farklar olması için birsuru neden var oysaki ,sınır felan geleceğini sanmıyorum,ne sınırı Vodafone ne zaman sınır koymuş birşeye ,sadece şehir efsanesi bu yazı bence
  • Bende birşeyler döndüğünü düşünüyorum.

Ne zaman test yapmaya başlasam grafikte ki gibi yüksekten başlayıp aşşağıya doğru iniyor.

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

Limit kaç tam olarak bilmiyorum ama frenlediklerini düşünüyorum. Çok değil 2 ay önce 30'dan aşşağı almazdım. İşin kötüsü gece 90-100 oluyor. Birşeyler yaptıklarına eminim ama ispatlayamamVodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Ben gayet iyi hızlar alıyorum kanka ,bantların kötülüğünden kaynaklanıyor bu durum darbogaza sokuyor ,bölgesel olarak internet trafigini ,iyi çeken biyerde güzel hizlar veriyor
  • Yavaşlatma olduğunj düşünmüyorum, 1 seneye yakındır bu paketteyim hızlarım hep belli bir seviyenin üstünde ve tutarlı çıkıyor

• endicool E kullanıcısına yanıt

hocam çağrı merkezine limitsiz redli tarifesini sorduğumuzda çoğu öyle bir tarife yok bile diyor. çok fazla itimat etmeyin MH'nin dediklerine.

şuan prime time ve ankara keçiörende hız testi sonucum: 30/6. gece saatlerinde 70/30 civarinda oluyor.

malum herkes evlerde kullanımlar inanılmaz artti. cok normal prime time zamanı hız düşümü.

kaldı ki tahhutlerimizde her sey sınırsız ve hız kısıtsız. oyle bir sey yapıyoruz demeleri haklı fesih sebebi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahazad -- 8 Ocak 2021; 22:2:28 >
  • Acaba neden bilip bilmeden böyle bir yorum yapıyorsunuz? Bana Vodafone çağrı merkezi limitsiz redli müşteri temsilcisi tarafından aktarılan bilgiyi paylaşmak istedim hepsi bu .İster inanın ister inanmayın .Çok açık bir şekilde limitsiz redli tarifelerinin hızlarını düşürdük diye bilgi verdi . Sanırım Vodafone çağrı merkezi şehir efsanesi yaratmaya pek bi meraklı ne diyim başka .Hatta bu durumu kabul edip isterseniz cayma bedeli ödemeden başka bir Tarifeye geçiş işleminizi yapabilirim diye teklifte bulundu . Toplam cayma bedelimde 480 lira.

• Valla ben aynı bandlardayım yine ama durum bu.

Ha bu hızlara rağmen Youtube, Netflix, beINConnect'te sorun yaşamıyorum. Nasıl bir sinsilik yaptılarsa anlamadım.

3 operatörde çok fazla test yapıyorum. Genel gözlrmim atıyorum 40 ile başladıysa yine aşşağı yukarı o civarlarda tamamlar. Ama artık Vodafone'da resmen aşşağı çekiyorlar.

• Genelde kullananlar telefonumu paylasim yapiyor yoksa ayri bir 4g modem mi ben telefonu actim paylasima modem almama gerek varmi
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Valla bende böyle birşey yok😅 sınır felan yok yani
  • Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

Lokasyon İstanbul Maltepe .Bu saatte en iyisi bu çoğunlukla 2 ve daha altı . Gün içinde 6 dan yukarı çıkmıyor .İlk ay 30 dan aşağı düşmüyordu .

Sen herdenilene inanirsan öhö benim sınırsız bu şekilde Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

Farklı yerde deneyip aynı hız aldığın oldumu peki?..

Telefon ilk olarak sinyal yüksek olana bağlanır daha sonra geniş band a geçiş yapar.

Farklı yerde denediğinde belli olur

• Durum cubugunda anlik net hizini goruyorsun sanirim kullandigin isletim sistemi androidmi acaba
  • VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Evet anlık xiaominin kendi özelliği bu 🙂😅
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt

İstanbul'un en az 10 farklı ilçesinde denedim ve hızım hep aynı 6 dan yukarı çıkmıyor.

• Bir hız testide ben ekleyeyim buraya 😊
    Saat tarihe takılmayın eski hız testi yeni hat ayın 15inde limitsize geçiş yapacak.

Ben Huawei B618 modelinde kullanıyorum en iyi band ayarını yakaladığım zaman sonuçlar muazzam 😊

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Android işletim sistemli bazı telefonlar bu ayar standart gelir eğer telefonunuzda yoksa net Google Play Store üzerinden İnternet Speed Meter Lite uygulamasını indirebilirsiniz.
    Uygulamayı kurunca bir kez açın üste gelir zaten.
    Ayrıca programa girince günlük aylık haftalık olarak ne kadar kullanım yaptığınızı görebilirsiniz.
  • netlife32 kullanıcısına yanıt
    İos kullaniyorum sanirim bizim platformda yok
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.