Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (84. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.797
Cevap
110
Favori
469.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtubenden 4k video actim banaisin demiyor 30 lara kadar cikiyor ihtiyaca gore

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)
  • VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Jailbreak ile belki mümkün olabilir hocam.Ama sırf bunun içinde jb yapmay değmez açıkçası
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 11 Ocak 2021; 12:24:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mms hakkında bilgisi olan var mı ? o da sınırsız mı ?

• Gece test yaptim ucuyor bu iyi birsey gunduz bu hizlari alamiyorum ama ilerde belki sebeke guclenmesi yaparlar gunduzde alabilirim bu hızı demek ki sebekeye baya yakin yerdeyim.

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Herşey sinirsiz
  • müşteri hizmetlerine sordum. mms için geçerli değil dedi.

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Biyerde onunda dahil olduğunu görmüştüm değilse de MMS kullanan yok bı önemi yok benim sınırsız tarifenin yanında durma özelliğide var deneyeceğim MMS gönderirse dahildir göndermezse pakete dahil değildir .
  • Hocam oncelik ile sag olun yeni hat aldim ve red 35 den sikintisiz gectim bende durma ozelligi olmasini istiyorum nasil yapabilirim veya varmidir

• optikzom O kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan ek paketler ,tüm kategoriler ,durma özelliğine gir red durma özelliği var bunu satın al paket dışında hicbirsey yapılmıyor 118 li hatlar olsun herturlu paket dışı kullanım sınırlandırılmıştır çok güzel birşey .
  • Her aymi yenileniyor yoksa yillikmi 12 tl
    Her ay 12
  • 12.90 fazla geldi hocam zaten sinirsiz nasil bir paket asimi olabilirki bosuna odemek gibi geliyor bana

• optikzom O kullanıcısına yanıt
    Gerekli yerlerde çok işe yarıyor arka planda giden Google smsleri ,iphonede ve başka tellerde yurtdışına gonderilen ücretli smsler ,mmsler daha birçok şey

Tamamen yoğun kullanım sonucu kapasitenin yetmemesiyle düşüyor.

Geceleyin bende minimum 70 görüyorum.

Bu ara iyice cozuttu.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Bu tarifenin avantajini aslinda suan bile yasiyoruz ama asil avantaji gelistirile bilir bir sistem surekli istasyonlara yatirim var yarin bir guclendirme gelir minumum 100 aliriz 5g zatem gelecek bulunmaz bir tarife olcak benim gorusum.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Yoğunluk artınca çekim kalitesi de düşüyor neden acaba evde geceleri Vodafone daha iyi çekiyor bizde :D
  • Gece zaten hepsi zirve yapıyor reis.

Vodafone yoğunluktan daha çok etkileniyor, çünkü elinde ki bandlar iyi değil.

• Kadir59 kullanıcısına yanıt

Operatör değişikliği yaptığın için 3 ay beklemek zorunda kalacaksın

• serkante S kullanıcısına yanıt

sadece yeni hatlar 3 ay bekler. taşımadan dolayı bekleme olmaz istediğin zaman değiştirebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.