Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.850
Cevap
110
Favori
474.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecirmediler en yakin bayiye gdin dediler :)
  • VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Şuan faturasizdamisin
  • Evet hocam aktif kullandigim kendi hattim red 30 onu gecirelim dedilerde yok demistim keske evet deseydim tekrar hayir dedigim aktif faturali hattima mail atsam yine donus yaparlarmi acaba? Olmassa bir red 35 siparisi verdim onu deniycem artik.
    En az red 20 faturalı ya geç tahadutude iptal et kesin geçiyorsun
  • Red 35 aldim onlinedan tahattut felan yazmiyor onu nasil tahattutsuz yapariz yarin kurye getirir hatti
    Hat açılınca müşteri hizmetlerini ara tahatudu boz ama gerek yok 35 te direk maille geçersin
  • Tesekkur ederim hocam cok saol gercekten
    Sonra beni bilgilendir 🙂
  • Bugün bende geçtim :)

• mrtgfb M kullanıcısına yanıt

hocam hangi şartlarda geçtiniz, ne kullanıyodunuz kaç yıldır vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Hocam normalde Red 15 kullanıyordum, rica ettim M.H geçirdi.

• Hocam bugun mesaj attım arayan olmadı 2 saat oldu red 35 yeni hat actım tahattütlü ne zaman aranırım aranırsam geçiş olur mu

• Direk mh yi arasak geçirirler mi

• Aktif kullandigim hat icin bugub mail attim dun kabul etmemistim bu hattimi gecirdim artik telefonu paylasimda kullanirim konuyu acablara yardimci olanlara ozellikle applefoni ye tesek ederim
    Sevindim tarifeye gecmene bazı kendini bilmez forum şaklabanları ,burda benim gibi insanlara yardımcı olmaya çalışacak larina halen bana laf sokmaya çalışıyorlar ,özellikle yogurtcell tayfası
  • Telesekreter mesajıyla arandım devam teklifi olarak 189 lira dedi ama kabul etmedim.

Son aya girince şamarı vuracağım.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Ooo😅
  • Limitsiz redli tarifesine 3 ay önce geçiş yaptım .Tarifeye geçtiğim ilk ay 25/30 MB arasında hız alabiliyordum.Fakat ikinci aydan sonra internet hızım en fazla 6 MB çıktı.Bazi akşamlar 1 MB dahi altına iniyor .Bu sorunla ilgili olarak çağrı merkezini ilk aradığımda baz istasyonuyla ilgili sorun olduğunu belirttiler.Son bir haftadır inanılmaz bi hız düşümü olduğu için bugün kendi hattım ve başka bir Vodafone hattı ile iki telefonu yanyana koyup hız testi yaptım.Normal Vodafone tarifesinde olan hattın internet hızı 32mb çıkarken limitsiz redli tarifesindeki hattın hız değeri 2mb çıktı . Bu durumu bugün müşteri hizmetlerini arayarak belirttigimde ,bu sorunu kabul ederek limitsiz redli tarifesindeki hızları düşürdüklerini söylediler.Yazilimsal bir çalışma yapılıyormuş o yazılım tamamlanana kadar bu şekilde devam edecekmiş.Sanirim yapacakları yazılım düzeltmesi hotspot yapmayı engelliyecek . Tarifeye geçecek arkadaşlar bu yazdıklarımı dikkate alsin sonra 170 lira ellerinde patlamasın .

• endicool E kullanıcısına yanıt

hotspot önemli değil de hızın o kadar düşmesi çok kötü olur, direkt iptal ederim thhye de giderim

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.