Yüzbaşı
25 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 100 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar 1 ay sonra taahhütmüş bitecek tekrardan elçi kodu almama gerek var mı acaba ?
Varsa satan arkadaş alabilirim şimdiden
Evet arkadaşlar başlıktanta gördüğünüz üzere sınırsız mobil internet lazım.Bir arkadaşın Vodafone hattını modeme takıp kullanıyorum uzun süredir hızları beni gayet tatmin etti lakin artık geri vermem gerekiyor.

Sizce hangi tarifeye geçip sınırsız paketi beklemeliyim?

Ayrıca bu paketin gelmesi için önereceğiniz veya deneyimlediğiniz formüller var mı ?

Not:Redbox kullanmak istemiyorum dostlar 15 Mbit benim için yeterli değil malesef

Teşekkür ederim şimdiden
Evet arkadaşlar cihazımın çekim gücü güzel ama upload konusunda sıkıntılar yaşıyorum şu aralar.
Cihazı yüksek yere konumlandırsamda bulunduğumuz yer Suriye olunca sağlıklı sonuç alamadım o yüzden anten önerisine ihtiyacım var.

Antenin 2600 MHz bandını desteklemesi şart diğer bandlarda verim alamıyorum malesef sinyal çekimini ve hız testini aşağıya bırakıyorum
Merhaba arkadaşlar yeni taşınacağım evde daireye kadar TT Fiber var bende 100 mbps palet için niyetlendim lakin aklımda bazı sorular var kullanan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum?

1- Elimizde fiber sonlandırıcı ve modem olsa dahi modem alıyormuyuz?

2- Ping durumları nasıl

3-Günün belirli saatlerinde hızda ve pingde dalgalanma oluyor mu ?
Evet dostlar başlıkta olduğu gibi yeni taşınacağım binada sadece Türk Telekom Fiber altyapısı bulunuyor.Amacım öncelik olarak taahhütsüz ve 35 mbps ve üstü hızlar için iss firması arıyorum 2 ay sonra yeni evime geçiyorum.

Önerilerinize açığım
Merhaba dostlar bugün evime geldiğimde resimdeki gibi bir sorunla karşılaştım.Ne telefondan nede pcden erişim sağlayamıyorum https siteler sorunsuz açılıyor ama http sitelerde bu uyarı veriyor başına gelen oldumu acaba ?

Denenen yöntemler : Telekom yandex ve google dnslerini denedim sonuç olumsuz
Merhaba dostlar yaklaşık 2 yıldır telekomdan vdsl2 internet icin uğraşıyorum ama bi türlü sonuca ulaşamadım.Gerekli tüm yerlere şikayet ettim btk bimer sikayetvar gibi yerlere ama bi sonuç alamadım.Bulundugum bölgede fiber altyapı var ama ne zaman sorsam bos port yok diyorlar bana.Ve işin garip tarafı bulundugum bölgede vdsl2 internet kullanan hiç kimse yok.

Özetlemek gerekirse indoor yani direk santralden alıyorum interneti.Santralle aramda yaklaşık 250 metre var.Kablo yer altından gelip benim evimin önüne direğe çıkıyor oradanda dağıtımı yapılıyor
Son çare olarak müşteri hizmetleri yoluyla telekoma mail attik ve gelen cevap aşağıda;

Merhaba İlker Bey ,

Ekiplerden gelen mail aşağıdaki gibidir.

Ekiplerimiz 8802180954 hizmet numaralı devre ile ilgili, 04.01.2016 tarihinde aynı talepte bulunmuş olup, o tarihten bugüne kadar ilgili lokasyonda VDSL port verilebilecek
yatırım yapılmamıştır. Santralin yapısı gereği VDSL kart tanımlanamamaktadır. Müşterinin çalıştığı santral sahasında VDSL port tahsisi yapılamamaktadır. Bilgisi tarafımıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız.

Sizce bu konuda ne yapılabilir dostlar ?
Cevapları bekliyorum
https://www.facebook.com/haci.kaya.5243?fref=photo

adresi bu dostlar yaklaşık 1 haftadır konuşuyorum 800 lira vip grup dedi inanmadım açıkçası pazarlık falan derken 600 e kadar indi fiyat ama inanmıyorum siz ne dersiniz
Merhaba arkadaşlar elimde bir adet rb951g-2hnd cihazım var.
ve 2 adet 16 mbps internet var.

Bunları hatları birleştirip 16*16=32 mbps internet kullanmak istiyorum.

İnternette araştırdığım kadarıyla bu yöntem pcc load balancing diye geçiyor biraz deneme yaptım ama başaramadım.

1. modem 192.168.10.x
2.modem 192.168.0.x

ve Local olarak 192.168.2.x gibi kullanmak istiyorum.

Halihazırda şu an tek hat ile hotspot olarak kullanmaktayım ama akşam saatlerinde yoğunluktan dolayı yetersiz gelmeye başladı cevaplarınızı bekliyorum.

şimdiden teşekkürler
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel i7
Bilgisayar
Otomobil
Volskwagen Golf 7
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S9+ & İphone 11 Pro
Operatör
Operatör
Turkcell
ISS
Turkcell Superbox
Oyun Platformu
Oyun Platformu
Twitch
Takım
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.045
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 23.749 (Bu ay: 856)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 210 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.