Şimdi Ara

Vodafone şarjı çabuk bitiriyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
6.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 Martta bende vodafone a geçtim. Aynen şarj dayanmaz oldu..
  • ben voda-turkcell aynı telde kullanıyorum (çift hatlı tel) şarj aynı anda bitiyor.Bu normal mi?
  • vodafone un turkcell e gore daha fazla sarj yedigini ben de gozlemledim :)
  • kullanım alışkanlıklarınız değişiyo vodafona kullanınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: cassio10

kullanım alışkanlıklarınız değişiyo vodafona kullanınca

Hayır bu mümklün değil

Çünkü test ettim full çeken evimde..

Avea ile arasında e52 de 3 gün fark oluştu..

Avea 8 günde bitti, vodafone 5 günde..

ne çağrı ne sms ne internet..sadece açıktı..

Ve Vodafone full çekiyordu işin enteresan kısmı..

Garip bir sorun..

Neyle alakalı onuda anlamıyorum
  • kesinlikle onaylıyorum. şarj vodada daha hızlı bitiyor.
  • Ben de sonuna kadar katiliyorum 1 hafta once avea dan gecis yaptim vodafona 3 G si iyi cekmiyordu cunki, vodafone full cekiyo simdi ama srj iki kat hizli bitiyor, var mi bilinen bir cozum yolu , sim kart la ilgili olabilir denmis once ki sayfalarda , bu konu hakkinda bilsi olan var mi dir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivri228

Ben de sonuna kadar katiliyorum 1 hafta once avea dan gecis yaptim vodafona 3 G si iyi cekmiyordu cunki, vodafone full cekiyo simdi ama srj iki kat hizli bitiyor, var mi bilinen bir cozum yolu , sim kart la ilgili olabilir denmis once ki sayfalarda , bu konu hakkinda bilsi olan var mi dir?

Ben de katılıyorum,İstanbul Şişli civarlarında yoğun olarak kullandığım Avea ve Vodafone daha çok sarj harcıyor.Bu durum hakkında şüphem yoktu zaten 1 yıldır.Bildiğim bir durum.
  • Bakıyorum konu tekrar gündeme gelmiş. Dün Vodafone a durumla ilgili mail attım, gelen cevabı yorumunuza bırakıyorum.

İyi günler, normalde Turkcell kullanıcısıyım fakat ara sıra vodafone
    hattını cepnet için kullanıyorum. Fakat Vodafone simkartı taktığımda
    şarjın çok çabuk bittiğini farkettim. Diğer operatör ile yarı yarıya farkediyor.
    Bulunduğum yer Gebze fakat Bostancı deniz otobüslerinin orda da denedim
    sim kartı çıkarıp Vodafonu taktığım zaman şarjın çok gittiğini anlayabiliyorum.
    Hatta bekleme konumunda ve 3G kapalı olduğu halde.

www.donanımhaber.com sitesinde konuyla ilgili bir bölüm bile
    oluşturulmuş,herkesin böyle bir şikayeti var ve sebebini bilen yok.
    Teknik olarak bu sorunun neden kaynaklandığını bilmek istiyorum çünkü
    sırf bu yüzden Vodafone a geçemiyorum.

Cevap:

İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, 0544 510xxxx numaralı hattınızda talebinize yönelik
    yapılan kontrollerde sorunun simkart ile ilgili olamayacağını belirtmek ister, konuya yönelik
    cihazınızın teknik servisi ile görüşmeniz gerektiğini belirtmek isteriz.

Vodafone İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    Vodafone Müşteri Hizmetleri

• bsg vodafone
  • bunun çözümü yok arkadaşlar böyle kullanacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

bunun çözümü yok arkadaşlar böyle kullanacağız.

Çözümü yok diye susarsak biz kaybederiz. Arayın Callcenteri şikayet edin, ben öyle yaptım.
  • arkadaslar avea'da boyle bır sorun var mı ?
  • telefonun ışığı durduk yerde yanan var mı arkadaşlar eski telefonumdada vardı yeni telefonumdada var günde bir kaç kere ışık kendi kendine yanıp sönüyor şarj ondan mı çabuk bitiyor acaba....
  • Geçen hafta sonunda 20 yıldır kullanıcısı olduğum Turkcell den Vodafona numaramı taşıdım.Tam 2 senedir de HTC TD2 kullanıyorum.Sadece operatörümü değiştirdim.Alışkanlıklarımı değil.Ancak gördüm ki, şarjım neredeyse GÖZLE TAKİP EDİLEBİLİR şekilde daha çabuk bitiyor.Tukcellde iken yaklaşık 1,5 -2 günde biten şarjım, neredeyse 10 saat sürmüyor.Sabahları kalkmak için Telefonumun alarmını kullandığımdan telefonumu hiç kapamam.Daha öncede kapamazdım şimdide kapamıyorum.İlk zamanlarda sabah bir bakıyorum ki alarm çalmamış, allah allah deyip telefonuma saldırıyorum bir de ne göreyim; telefon yetersiz şarjdan kapalı.Ama gece yatarken baktığımda neredeyse yarısı doluydu, ne oldu da böye oldu derken önceleri pile kabahat bulmuştum, 2 sene oldu bitti herhalde diye.Sonra bir baktım ki herkes bu konudan şikayet ediyor.Henüz Vodafona geçeli 1 hafta olmasına rağmen sanıyorumki ay sonunda tekrar eski yuvaya dönüş yapacağım..

Varmıdır bir çözümü??

• bi çözüm bulunamadı ne yazık ki maalesef vodafone diğer operatörlere göre şarjı daha fazla tüketiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 20 Temmuz 2011; 13:03:19 >
  • Enteresan sonuçlar. Benim 5800 la sadece konuşma ve sms ile 6 gün gittiği oldu. günde 10-15 dk konuşma yine 10-15 sms civarı. Başka amaç için kullanmadım. Enteresan sonuçlar cidden. Bu kadar adam sorun yaşıyorsa vardır bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

bi çözüm bulunamadı ne yazık ki maalesef vodafone diğer operatörlere göre şarjı daha fazla tüketiyor.

Işin garip yanı da vodafone un bunu kabul etmemesi
  • Ben de 16 yıllık Tcellden sonra mayısta Vodaya geçtim. HTC wildfire kullanıyorum. Akşam 9da ful şarjlı olarak prizden çıkardım. Hiç bir aktivite olmamasına rağmen -yani konuşma mesaj internet radyo video resim şu bu olmadı- sabah 7de uyandığımda telefon bataryası bittiği için kapanmıştı.

Çok çok bariz şekilde vodafone daha fazla şarj yiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Ben de 16 yıllık Tcellden sonra mayısta Vodaya geçtim. HTC wildfire kullanıyorum. Akşam 9da ful şarjlı olarak prizden çıkardım. Hiç bir aktivite olmamasına rağmen -yani konuşma mesaj internet radyo video resim şu bu olmadı- sabah 7de uyandığımda telefon bataryası bittiği için kapanmıştı.

Çok çok bariz şekilde vodafone daha fazla şarj yiyor.

sizin şarj hemen bitmiş belki telefonla da ilgisi olabilir ben iphone'u internet full oyun müzik falan derken tam 1 gün gidiyor ama tabii ki de 1 gün çok kısa bir zaman.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.