Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fitamino

15 inde mi oluyor sifirlanma. Benim baglatma tarihi 25 eylul

Muhtemelen öyle, online. vodafoneyanimda sitesesine veya yanımda uygulamasına girerek fatura ayrıntılarına bakabilrsin. 15 inde kesildiyse aman dikkat son odemeyi kaçırmayın, hemen kesiyorlar herhalde hat acma uccreti cıkıyor sonra:)

• Valla unutmusum ödedim hemen;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fitamino kullanıcısına yanıt

Şimdilik kotaya takılma. İlerde ne olur bilemem.

• 216li numaradan aranıp başvuruyu onayladıktan sonra tekrar randevu için arıyorlar mi? Bana telefondaki kişi ertesi gün için saat 8 dedi ama ne gelen ne de arayan olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenriz F kullanıcısına yanıt
    İlk onay aramasindan sonra kurulum ekibine bilgi verecekler ve kurulum ekibi elindeki iş listesine gore sizi arayip randevu alacak tekrardan.

• Faturasız hatlar için 3000 dk 4500 sms 50 gb internet paketimiz aktiftir ücret 55 tl almak isteyen özelden ulaşabilir.

• Arkadaşlar limitsiz tarifeye geçmek istiyorum 160 tl'lik olana. 15 mbit hız limiti var deniyor ama bazı yerlerde 60 70 mbitten bahsedenler oluyor. İşin aslı nedir aklım karıştı. Evimin çok yakınında baz istasyonu var buna rağmrn max 15 mbit mi alabileceğim?

• quote:

Orijinalden alıntı: fukaraca

Arkadaşlar limitsiz tarifeye geçmek istiyorum 160 tl'lik olana. 15 mbit hız limiti var deniyor ama bazı yerlerde 60 70 mbitten bahsedenler oluyor. İşin aslı nedir aklım karıştı. Evimin çok yakınında baz istasyonu var buna rağmrn max 15 mbit mi alabileceğim?
    kotali paketlerde hiz sinirlamasi yok ama kotasiz yani sinirsiz olan paketlerde genelde 15 20 mbit arasina sinirlaniyor

• VgrooveR kullanıcısına yanıt
    Peki netflixte 4k içerik izlemek için yeter mi bu. Günde 5 saat civarı kullanıyorum.

• Modemi açtığımda huawei ağıyla beraber altta bulunan "gizli ağ" da ortaya çıkıyor. wps mi diye baktım değil galiba girmeyi de başaramadım. Üstelik telefonlarda gözükmüyor sadece laptopta gözüktü. Nedir bu bilgisi olan var mı?

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL
    VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• AdnanAkıncı kullanıcısına yanıt
    Al life uygulamasından wifi ayarlarına bakın, büyük ihtimalle 5Ghz ağını gizlemişsiniz.
    Tiki kaldırın veya 5Ghz ağını kapatın

• Vodafone Faturasızlar 6000 dk 9000 sms 70 gb internet sadece 65 tl isteyenler ulaşabilir paket tanımlandıktan sonra 1 ay geçerlidir.

• Arkadaşlar 2. cihaz bağlanınca internet kopma noktasına gelecek şekilde yavaşlıyor ayrıca modem ayarı için neler yapmak lazım program dili yabancı bir rehber yapılsa fena olmaz

• _sekkocan_ _ kullanıcısına yanıt

Telefon ustunden bir video hazirlayip konunun içine koyasim var ama kim ne kadar ister bunu bilmiyorum en ince ayrintisina kadar bilgi verebilirim ama talep önemli. Huactrl uygulamasi ve huawei ailife uygulamasi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: astanca111

Telefon ustunden bir video hazirlayip konunun içine koyasim var ama kim ne kadar ister bunu bilmiyorum en ince ayrintisina kadar bilgi verebilirim ama talep önemli. Huactrl uygulamasi ve huawei ailife uygulamasi için.

harika olur hem kullananlara hem de almak isteyenlere .

• astanca111 A kullanıcısına yanıt
    Bencede harika olur ne huactrl yi ne de alllife ı pek kullanmayı beceremedim.

• astanca111 A kullanıcısına yanıt

Cok iyi olur dostum hızım pek yüksek değil ama bozarım da daha beter olur diye kurcalamak da istemiyorum yardımcı olursan cok seviniriz.

• Vodafone Faturasız en az 5000 dk 5000 sms 50gb-200gb arası internet ücreti 60 tl. isteyenler özele yazabilir.

• 200 gb kotalı redbox hattıma bugün böyle bir teklif geldi. Hiç böyle bir teklif alan oldu mu? Bu kadar pahalı olmasa kabul ederdim de 319 TL çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 27 Ekim 2020; 23:26:13 >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.