Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Redbox hattını taktiğin Telefonun apn ayarına girip internet yazan kısmı sil wttxdata yaz kaydet internet gelcektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astanca111 -- 30 Mayıs 2022; 22:38:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astanca111 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Yaptım. İşe yaradı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ZTE-MF255V modem satıyorum. ihtiyacımız kalmadı. ilgilenenler mesaj atabilir.

• Hattimi kapatcagimdan Redbox modemimi (huawei 535) satabilirim.Veya devirde edebilirim ilgilenen var ise

• Arkadaşlar herkese merhaba. 12+12 ay taahhütlü 15 mbit sınırsız internetimi 12 ay dolduğu için e devletten iptal ettim. Borç olarak 488 TL borç görünüyor modem ücreti olarak alacaklarmış ama zaten 12 ay boyunca 19 TL modem ücreti ödedim. Modemi geri iade etmek istediğimi söyledim ama iade almadıklarını söylediler ve bu ücreti ödemem gerektiğini söylediler. Modemi iade eden arkadaşlar nasıl iade ettiniz bize kesinlikle olmaz dediler. Üstelik modemin yarı fiyatını ödememize rağmen tümünü ödetmeye çalışıyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • muhlisnlc M kullanıcısına yanıt
    Hocam modemin odediginiz miktarini almamalari gerek.Vodafone yanimdada modem ve tarife tahattut ceza miktari yaziyor.Bende 280 civari bisey yaziyor modem

• Xx_GannicuS_xX kullanıcısına yanıt
    Ben Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapamıyorum şifre olmadığı için. Galiba sim kartı telefona takıp alınıyormuş ama sim hattı iptal olduğu için onu da alamam heralde.

Müşteri hizmetlerini arayıp onay kodu alamıyorum yanımda uygulamasına giremiyorum diyip müşteri hizmetleri size onay kodu vericektir

E-devlet üzerinden nasıl iptal edebiliyoruz ?

magnet her ilçede verilmiyor. bu nasıl hizmet anlamış değilim.

• Arkadaşlar Redbox sim kartını kendi taşınabilir modemime taksam çalışır mı?

• gowlet kullanıcısına yanıt

Turkcell superboxa takıp hız testi yapanlar falan vardı, telekom gibi değildir tahminim takabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 11 Temmuz 2022; 19:52:28 >
  • zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Umarım..

fiyat nedir hocam ?

• Redbox üyesi oldum dün mevcut altyapı kablolar hasar gördüğü için 1 ay dır internet yoktu, telefonumla vodafone hattımdan 4.5 G 80mbps ye kadar hız alabilirken, ztr255v modem ve hat 10mbps geçmiyor yani limit varmış gibi, bu neden kaynaklanır iki hat da vodafone bir telefona takılı diğeri modeme, problem için kayıt açtılar saha ekibi yönlendiriyoruz dediler 48 saat içinde çözeriz dediler bekliyorum eğer hız bu şekilde kalırsa 14gün dolmadan cayma hakkımı kıllanmak istiyorum bu konularda bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum.

• Xanu kullanıcısına yanıt

limit var bunu kaldırmazlar, kapasite yetersiz.

• ağustos 15 te 12 aylık aboneliğim bitiyor. son faturamı ödedim. cayma bedeli gözükmüyor. sadece 228 tl modem ücreti gözüküyor. bunu da mng kargo ile göndereceksiniz dedi vodafone bayideki çalışan. bana tablet üzerinden bir yeri imzalattı işlemlerden sonra. dijital imza yani. herhangi bir kağıt belge vb vermedi. bi sıkıntı yaşamam de mi. modemi gönderen arkadaşlar hangi kargo koduyla gönderdi acaba yazabilir mi. bir de süreci nerden takip edebilirim kapandığına dair.

• Vodafone Red box alırken gerçekten evin sabit İnternete uygun olup olmadığına bakılıyor mu? Eğer bölgede sabit internet kullanım şansı varsa redbox vermiyorlar mı?

• Night King kullanıcısına yanıt

Benim bildiğim modem geri iade edilmiyor

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.