Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huwai modem talep edin kuruluma gelindiğinde hız testi yeterli gemez ise sözleşmeyi imzalamayın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • selamlar redbox'ımı iptal ettirmeyi planlıyorum taahhütün bitmesine 4 ay var daha, cayma bedeli vs çıkar mı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak550 B kullanıcısına yanıt
    Gelmiyor haber bile vermiyorlar ben aradim bu tekliflerin aynisini verdiler ben de kapatmak istedigimi soyledim. Kapattilar

• Sınırsız redbox kalktımı?

• Arkadaşlar istisnasız b535 redbox modemlerin hepsi diğer operatörlerle çalışıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 21 Eylül 2022; 1:59:44 >
  • nemesis kullanıcısına yanıt
    Şirketler için var sadece. Bulunduğum yerde alt yapı berbat ben de buna başvurdum mecbur. Belli saatlerde hız sınırlaması var sadece.

• Bu hattı taahhüt bitiminden sonra taşıyabilir miyiz arkadaşlar deneyen oldu mu hiç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 15 Ekim 2022 tarihi itibariyle 24 aylık taahhütüm bitti ve hafta içi taahhütümü uzatmak için beni arayan yetkiliye uzatmak istemediğimi söylediğim halde 16 Ekim 2022'de paketimi taahhütümdeki rakamın 3 katından fazla fiyatla yenilemişler. Bu nasıl bir soygunculuktur?
    VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• ersanozmen E kullanıcısına yanıt
    Son gun kapattirman lazimdi yoksa taahutsuz fiyattan otomatik her ay yenilenir

• 350₺ limitsiz yazmış bana da

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL

• Şu bireyselde bana çıksa keşke alırdım.

• gowlet kullanıcısına yanıt
    On gündür araştırmadığım forum grup iss kalmamıştı, böyle bir şey olduğunu bilseydim hiç uğraşmazdım, benim için çok iyi oldu fiyat yükselemez ise tabi

• Önceki mesajımda belirttim. Ben de bir tanıdığın şirketi üzerine sınırsız redbox alabildim. Turkcellde var sadece o da 700 lira bandında.

• hala alan var mı bunu. bugün gene kullanamadığım internetin faturasını söverek ödedim 7 aydır falan 1mbps çekiyor destek geliyor gidiyor çözemiyor bende pes ettim. öncesinde de zaten sürekli koparak 13mbps falan alıyordum sınırsızda.

• Şahsen bulunduğum bölge baza yakın olduğu ve internet alt yapısı berbat olduğu için 4G ile 80-90’ı görüyorum data hattıyla. Yani her yerde şebeke sizin bulunduğunuz lokasyon gibi kötü olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gowlet -- 23 Ekim 2022; 23:27:23 >
  • ersanozmen E kullanıcısına yanıt

banada aynı mesaj geldi twiterdan yardımcı oldular 100gb 119 12 ay sonraki 12 ay 139tl den anlaştık.

• nyny1 N kullanıcısına yanıt

Hocam mevcut tarifenizde mi 100 gb idi?

• dert3499 D kullanıcısına yanıt

150gb ydi. kaldırdılar 100gb yada 200gb seçenek vardı. 100 seçtim

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.