Şimdi Ara

Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri// (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
31
Favori
117.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam ama şöyleki sadece orda video pass bile kendi başına 30 tl sosyal pass 25 tl müzik pass 15 tl yani aslında çok çok iyi
    Geçiş yapmak isteyen arkadaşlar numaram buraya bırakmıştım tekrar yazıyım ulaşın bana
    05436691919

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vodafone Red FsK -- 13 Şubat 2020; 11:38:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Hocam benim numaram 05436691919arayın detayin anlatiyim ben size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vodafone Red FsK -- 13 Şubat 2020; 11:39:14 >
  • İletişim, Müzik ve Sosyal Pass'li eski Red 15'in ikinci senesinin son ayındayım şu ana kadar ayda 80tl ödedim bu ayın sonunda yapılabilecek en mantıklı hamle ne olur mevcut tarifelere bakıldığında? Arada telefonun ekranına 17gb internetli bir paketin teklifi geliyor içerisinde pass varmı yokmu göremediğim için reddediyorum.
  • Cihaz taahhutumun daha 15 ayi var fakat red20 tarifesi 3 ay sonra bitecek ve red20 de gelen video pass iptal olacak. Yani paketin red15 ten farki kalmayacak..

Tarifem cihaz oldugu icin 12 ay daha red20 de kalmak zorunda ama video pass istersem ekstra ucret odemem gerekiyormus. Bu ne kadar etiktir?

Bir ust paket redli 20plus suanda fiyati 126 taahhut 155 taahhutsuz ve bana 155 olana gecebilecegim soylendi tam bi kazik yani.

Bu tarifeyi kullanan herkes 12 ay boyunca video pass alabiliyor, ben bi 12 ay daha kullanacagim red20 tarifesine video pass neden alamiyorum? Ya 110 tl verip red20 ile video pass olmadan, yada 155 tl verip redli 20lus a gececekmisim vay be...

BTK ya sikayet etmelimiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakosez -- 14 Ekim 2018; 10:33:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    O tarifenin içinde 17 gb lık olan tarifede pass özellikleri yok malesef mantıklı olan yeni red 10 almanız

• Jakosez J kullanıcısına yanıt
    Çok kasma hocam 2 yol var tahutun bittiğinde 08502524222 ara burayı ben red 20 plus almak istiyorum de 110 tl den yeni gelemiş gibi alabilirsin olmaz filan derlerse de cik türktelekom yada türkcell geç Konturluye ertesi gün geri gel yeni gelen indirimi al
    Yani senin zamanında red 20 de video pass 12 ay di ki bunu alırken de söylüyorlar zaten.. kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Vodafone Red FsK

Çok kasma hocam 2 yol var tahutun bittiğinde 08502524222 ara burayı ben red 20 plus almak istiyorum de 110 tl den yeni gelemiş gibi alabilirsin olmaz filan derlerse de cik türktelekom yada türkcell geç Konturluye ertesi gün geri gel yeni gelen indirimi al
    Yani senin zamanında red 20 de video pass 12 ay di ki bunu alırken de söylüyorlar zaten.. kolay gelsin
    Cihaz var o nasil olacak?

Upss işte o zaman problem kardeşim keşke red 20 den başlamasaydın birşey yapılamaz o hatta

• quote:

Upss işte o zaman problem kardeşim keşke red 20 den başlamasaydın birşey yapılamaz o hatta
    Zaten red20 deydim, sonradan aldım cihazı :(

• Merhaba,

Vodafone'da yeni çıkmış tarifelerden biri çok hoşuma gitti. TArifenin ismi BENİM PASS'IM PAKETİ. Fiyatı taahhütsüz 119 TL, taahhütlü 89 TL. İçerik olarak gayet güzel: 10 gb, 2000 dk ve 250 sms ile 3 tane uygulama seçebiliyoruz ve o uygulamalarda internetten harcamıyor. BEn şu anda Turkcell kullanıyorum ve numara taşımak istesem bu tarifenin sizde özel bir fiyatı var mı onu merak ettim. Son 9 günüm kaldı Turkcell'de ve bu günlerde numara taşımam lazım.
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Hocam kolay gelsin ben size numaramı yazıyım gerekli bilgileri veririm taşımak isterseniz de gene yardımcı olurum 05436691919

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vodafone Red FsK -- 13 Şubat 2020; 11:39:53 >
  • Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri//

Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri//

Yeni freezone ve red tarifeleri detaylı bilgi için bana ulasabilirsiniz

• Red sinema şifresi lazım . PaZar günü için

• 1 ay sonra turktelekom daki sözleşmem bitiyor

10gb üstü tarife var mı ? Uygun fiyatlı

• 2500-3000 dk lık interneti olan 8-10 gb farketmez maksimum 70 tl odeyecegim tarife var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Too-Xaris -- 21 Ekim 2018; 9:43:33 >
  • quote:

Yeni freezone ve red tarifeleri detaylı bilgi için bana ulasabilirsiniz
    redli 20 plus yeni fiyatı bu mu?

başka operatörden geçiş yapsak veya aile indirimden yararlansak eski ( 85 tl ) fiyatıyla alamaz mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: YETISEN

redli 20 plus yeni fiyatı bu mu?

başka operatörden geçiş yapsak veya aile indirimden yararlansak eski ( 85 tl ) fiyatıyla alamaz mıyız?

Alıntıları Göster
    Bugün redli 20 plus taahhüt verdim. Müşteri hizmetleri ile yaptim ve 126 tl ödeyeceğim.

Bu arkadaş sahada olduğu için fiyatları daha ucuz oluyor ve eşime redli 15plus aile indirimiyle 63e aldım, 20 yide 85 e alırsınız banko.

Aile indirimi artık %30 değil %25 onuda ekliyelim.

Yukarıda bir yorumda numarası var arayın yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakosez -- 21 Ekim 2018; 14:45:47 >

Sordum arkadaşa aile indirimi yokmuş artık hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: YETISEN

Sordum arkadaşa aile indirimi yokmuş artık hocam
    Ayın 11inde eşime yedek vodafone hat alıp yapmıştım.

• Vodafone red üyesiyim ama geçiş amacım lougne kullanımı iken şubedeki arkadaşın bilgisizliği yüzünden red tarifemde lougne kullanımı mevcut değil. Lougne girişine uygun uygun tarifeler hangileri acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.