Şimdi Ara

Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
10
Favori
13.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vodafoneredpro

quote:

Orijinalden alıntı: rapajc07

bu avantajların çoğunun son kullanma tarihi 31.12.2016. daha devam eder mi sizce bu avantajlar?

birde taraftar paketi dahilinde telefondan izlediğim maçlar paketten mi düşecek?

ve birde eğer telefonumda 4,5g özelliği yoksa ben bu yinede red aboneliğini alabilir miyim?

Yılbaşından itibaren yeni red avantajları ekleniyor eskiler güncelleniyor.

Taraftar paketi dahilinde vf internetini tüketirsiniz wifi ile bağlamanız gerekir. Ama VF TV izlerseniz kotanızdan düşmüyor.

4.5 G özelliği yoksa bile RED 'li olabilirsiniz.

http://www.vodafoneredpro.com/online-basvuru.html başvularınızı bekliyoruz.

Ocaktan sonra geçebiliyoruz taahhüt ve aile indirimi için. Red L 65 ten fazla mı olacak acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: |RS|

Spotify üyelik kayit problemi düzeldi mi acaba?

Şuan bir problem görünmüyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rapajc07

bu avantajların çoğunun son kullanma tarihi 31.12.2016. daha devam eder mi sizce bu avantajlar?

birde taraftar paketi dahilinde telefondan izlediğim maçlar paketten mi düşecek?

ve birde eğer telefonumda 4,5g özelliği yoksa ben bu yinede red aboneliğini alabilir miyim?

Yılbaşından itibaren yeni red avantajları ekleniyor eskiler güncelleniyor.

Taraftar paketi dahilinde vf internetini tüketirsiniz wifi ile bağlamanız gerekir. Ama VF TV izlerseniz kotanızdan düşmüyor.

4.5 G özelliği yoksa bile RED 'li olabilirsiniz.

http://www.vodafoneredpro.com/online-basvuru.html başvularınızı bekliyoruz.

Ocaktan sonra geçebiliyoruz taahhüt ve aile indirimi için. Red L 65 ten fazla mı olacak acaba?

%90 ihtimalle zamlanır hocam öyle bir duyum var. Taahhüt sorgulayın isterseniz.

• 2 gün önce sormuştum, problem var demiştiniz şu an değişen bir şey yok gibi:

Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: |RS|

2 gün önce sormuştum, problem var demiştiniz şu an değişen bir şey yok gibi:

Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın

Spotify 'i sormussunuz.

Netflix'te sorun devam etmektedir hocam.

• 24 Kasimda basvurumu tamamladim. Kurye aradi cumartesi veya pazar gelecegini soyledi ve gelmedi. Arkadasa mesaj atiyorum cevap vermiyor. Sadece konudan alinti yapinca ilgileniyorum. Kuryeyle gorustum gun icinde gelcek. Yarin kesin gelcek dedi. Mesaj atiyorum gelmedi diye cevap vermiyor. Buyuk ihtimal burayi gorup tekrardan gonderiyorum kuryeyi diyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Arkadaşlar,Beşiktaşlı olarak forma sponsoru olunca Faturasız Vodafone hattına geçip, 3GB tarifesine kayıt oldum.. İş nedeniyle yurtdışına çıkışlarım oluyor, hem Fast track hem de havalanı salonlarından faydalanmak için RED tarifesine geçmek gerekiyor dedi müşteri danışmanı..

Fakat birçok RED tarifesi var.. Fiyat performans olarak hangisini seçeceğime karar veremiyorum..

Bu konuda tavsiye verebilecekler var mıdır ?

Teşekkürler,

Yurtdışında ne kadar kalıyorsunuz ?
    Red 'te 12.90 günlük ücretlendirilirsiniz ama ;

10.000 DK 10.000 Sms 25 GB internet ELİTE tarifesinde ilk 7 gün ücret ödemezsiniz.

İçerisinde Lig Tv Taraftar Paketi, Digiturk Play ve Spotify Premium bulunuyor.

Lounge, Vip transfer gibi hizmetler mevcut...

http://vodafoneredpro.com/online-basvuru.html adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz...

Merhaba, yurtdışında 2 ila 3 gün kalıyorum..

12 ay dan uzun sözleşme gerektirmeyen , Lounge, Vip transfer gibi hizmetler mevcut olan, aylık ücreti 40-50 tl yi geçmeyen bir RED tarifesi var mıdır ? Telefonla görüştüğüm vodafone bayiisi lounge ve fast track kullanım hakkı konusunda yardımcı oluruz demişti.. Fakat açıkçası pazarlamacı üslubu olarak gördüğüm için güvenemedim.. Eğer tarifeye göre hak tanımlanıyorsa, yardımcı oluruz ifadesi temelsiz kalıyor..

UP

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

24 Kasimda basvurumu tamamladim. Kurye aradi cumartesi veya pazar gelecegini soyledi ve gelmedi. Arkadasa mesaj atiyorum cevap vermiyor. Sadece konudan alinti yapinca ilgileniyorum. Kuryeyle gorustum gun icinde gelcek. Yarin kesin gelcek dedi. Mesaj atiyorum gelmedi diye cevap vermiyor. Buyuk ihtimal burayi gorup tekrardan gonderiyorum kuryeyi diyecek.

Furkan Bey hattınız annenizin üzerine ve anneniz telefonu açmadığı için kurye sürekli geri dönüyor.
    Ayrıca;
    Dün kü mesajınızda işlemimi iptal edin dediniz.

Size ulaşamıyoruz, bu durumda geçişinizi nasıl tamamlayabiliriz ?

Herkese gün içerisinde kuryesi ulaşmaktadır dün kuryemiz yine gelip eli boş dönmüştür.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KrmTgc

O zaman red 10 tarifesine 2000/1000/12gb aile indirimi ile 52 liraya mı alıyorum? Annem esnaf large paketinde

Esnaf tarifesinden indirim alamazsiniz kurumsal cunku diger faturaliyi referans gosterebiliriz ama.
    2000 dk 1000 sma 10 gb 52 tl

2 gb hediyesi aile indirimsiz alanlarda gecerli oluyor hocam

Bugün aile indirimli red l tarifesine basvurdum. Bizede 2 gb hediye gelicek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ergingur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KrmTgc

O zaman red 10 tarifesine 2000/1000/12gb aile indirimi ile 52 liraya mı alıyorum? Annem esnaf large paketinde

Esnaf tarifesinden indirim alamazsiniz kurumsal cunku diger faturaliyi referans gosterebiliriz ama.
    2000 dk 1000 sma 10 gb 52 tl

2 gb hediyesi aile indirimsiz alanlarda gecerli oluyor hocam

Bugün aile indirimli red l tarifesine basvurdum. Bizede 2 gb hediye gelicek mi?

Alıntıladığınız mesajdada belirtildiği gibi;

2 gb hediyesi aile indirimsiz alanlarda gecerli oluyor.

• vodafoneredpro V kullanıcısına yanıt
    Kurye hicbir sekilde gelmedi. Dun madem geldi neden aramamis kurye sorarmisiniz

• quote:

3 kez geldi ve acmadiniz telefonu Furkan Bey.
    Sizi aramiyorlar annenizi ariyorlar oda acmiyor dunde ulasilamiyormus.

• Ayrica iptal edin demem. Yasanilan olayi anlatmayacagim anlamina gelmez burasi DH ve bende eski bir uyeyim

• vodafoneredpro V kullanıcısına yanıt
    Şuan Vodafone faturalı müşterisiyim aile indirimli red 10 alabilir miyim

• quote:

quote:

3 kez geldi ve acmadiniz telefonu Furkan Bey.
    Sizi aramiyorlar annenizi ariyorlar oda acmiyor dunde ulasilamiyormus.

Dun hicbir sekilde aranmadik hocam haberiniz olsun. Neyse Kolay Gelsin size

• quote:

Orijinalden alıntı: tt-cento

Şuan Vodafone faturalı müşterisiyim aile indirimli red 10 alabilir miyim

Malesef sıfır alım yada taşımalara veriyoruz
  • |RS| kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var, netflix gözükmüyor aradım şikayet kaydı oluşturdum 3 gün oldu geri dönen yok vf den valla haftaya kadar çözmeleri lazım bu kadar zor olmamalı
  • Vodafone'un kendi sitesi değil gibi geldi bana bu site. Büyük ihtimal bir bayi yine çakallık peşinde.. Dikkatli olalım emin olmadan iş yapmayalım.

http://www.vodafone.com.tr/Red/tarifeler.php
  • zbetk kullanıcısına yanıt
    Bayi kayit aliyor vodafone genel merkezden araniyorsun cakallik yok kurye de geldi yarin gecisim tamamlanicak ben 2 gb paket tanimlanacak mi ona bakicam

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Bayi kayit aliyor vodafone genel merkezden araniyorsun cakallik yok kurye de geldi yarin gecisim tamamlanicak ben 2 gb paket tanimlanacak mi ona bakicam

Paketiniz bittiginde ek 2 gb yazp 3636 ya gondermeniz durumunda 2 gb ucretsiz tanimlanacaktir.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.