Şimdi Ara

Vodafone Red Pro - Red Tarifelerini İndirimli Alın (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
10
Favori
13.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ergingur

Aileden 3 kişide vodafonelu ama red değil. ben türkcelli red l veya red 10 tarifesine indirimli olarak geçebilir miyim. Amacım spotify ve taraftar paketini kullanmak cevap bekliyorum.
    Ayrıca red 10 da taraftar paketi varmı?

65 TL Red L tarifesinden faydalanirsiniz taraftar paketi icin

2000 dk 1000 sms 12 gb internet

Spotify, digiturk play yada lig tv taraftar paketi

http://vodadoneredpro.com/online-basvuru.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 yıl vodafone kamu tarifesindeydim . Bana güzel bi teklif yaptılar . Red s tarifesini 37 liraya alıcaktm. İsterseniz red m (red 10) tarifesine 45 liraya geçebilirsiniz dediler tek şartları 6 ay boyunca düzenli fatura ödeme şartı. Ben hattınıza tanımlıyorm dediler. 1 hafta sonra red10 yapın beni diye aradım böyle bir indirim gözükmüyor dediler. Sonra şikayet kayıtları oluşturdm sonuç yok :) aveaya geçtim . Sonra btk'ya yazdm.beni arayan kampanya sorumlusu yanlış bilgi vermiş hakkında işlem başlatılacakmış. Hal böyle olunca bende vodafona geçmeye korkar oldum:) yoksa ailede red ve esnaf paketi olan var . Red10 tarifesine 52 den geçerdim:)

• Red xs 6gb 69 tl resmen kaziklaniyorum

Nasil gecis yapacagiz

• quote:

Orijinalden alıntı: can_247

Red xs 6gb 69 tl resmen kaziklaniyorum

Nasil gecis yapacagiz

Tarife degisikligi yapamiyoruz ne yazik ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: KrmTgc

Ben 1 yıl vodafone kamu tarifesindeydim . Bana güzel bi teklif yaptılar . Red s tarifesini 37 liraya alıcaktm. İsterseniz red m (red 10) tarifesine 45 liraya geçebilirsiniz dediler tek şartları 6 ay boyunca düzenli fatura ödeme şartı. Ben hattınıza tanımlıyorm dediler. 1 hafta sonra red10 yapın beni diye aradım böyle bir indirim gözükmüyor dediler. Sonra şikayet kayıtları oluşturdm sonuç yok :) aveaya geçtim . Sonra btk'ya yazdm.beni arayan kampanya sorumlusu yanlış bilgi vermiş hakkında işlem başlatılacakmış. Hal böyle olunca bende vodafona geçmeye korkar oldum:) yoksa ailede red ve esnaf paketi olan var . Red10 tarifesine 52 den geçerdim:)

İciniz rahat olsun biz ne dediysek o

DH den duyup hattini bize tasitan sayisi 324

Fark ortada

• vodafoneredpro V kullanıcısına yanıt
    Sizle sıkıntım yok hocam vodafona biraz irrite oldm :) en azından yıl başı geçiş yapmayı düşünüyorum. Avea telaiz vergilerimi toptan tahsil etsin bari:))

• can_247 C kullanıcısına yanıt
    Hocam baska operatore gec 1 gun sonra bu arkadasa mesaj at geri don ben oyle yaptim

• quote:

Sizle sıkıntım yok hocam vodafona biraz irrite oldm :) en azından yıl başı geçiş yapmayı düşünüyorum. Avea telaiz vergilerimi toptan tahsil etsin bari:))

Aralik ayinda gecis yapanlara 2 gb hediyemiz mevcut.

6 ay boyunca 2 gb ekstrasi var :)) bunu kacirmayin derimm :)

• vodafoneredpro V kullanıcısına yanıt
    O zaman red 10 tarifesine 2000/1000/12gb aile indirimi ile 52 liraya mı alıyorum? Annem esnaf large paketinde

• quote:

O zaman red 10 tarifesine 2000/1000/12gb aile indirimi ile 52 liraya mı alıyorum? Annem esnaf large paketinde

Esnaf tarifesinden indirim alamazsiniz kurumsal cunku diger faturaliyi referans gosterebiliriz ama.
    2000 dk 1000 sma 10 gb 52 tl

2 gb hediyesi aile indirimsiz alanlarda gecerli oluyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: vodafoneredpro

quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Arkadaşlar,Beşiktaşlı olarak forma sponsoru olunca Faturasız Vodafone hattına geçip, 3GB tarifesine kayıt oldum.. İş nedeniyle yurtdışına çıkışlarım oluyor, hem Fast track hem de havalanı salonlarından faydalanmak için RED tarifesine geçmek gerekiyor dedi müşteri danışmanı..

Fakat birçok RED tarifesi var.. Fiyat performans olarak hangisini seçeceğime karar veremiyorum..

Bu konuda tavsiye verebilecekler var mıdır ?

Teşekkürler,

Yurtdışında ne kadar kalıyorsunuz ?
    Red 'te 12.90 günlük ücretlendirilirsiniz ama ;

10.000 DK 10.000 Sms 25 GB internet ELİTE tarifesinde ilk 7 gün ücret ödemezsiniz.

İçerisinde Lig Tv Taraftar Paketi, Digiturk Play ve Spotify Premium bulunuyor.

Lounge, Vip transfer gibi hizmetler mevcut...

http://vodafoneredpro.com/online-basvuru.html adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz...

Merhaba, yurtdışında 2 ila 3 gün kalıyorum..

12 ay dan uzun sözleşme gerektirmeyen , Lounge, Vip transfer gibi hizmetler mevcut olan, aylık ücreti 40-50 tl yi geçmeyen bir RED tarifesi var mıdır ? Telefonla görüştüğüm vodafone bayiisi lounge ve fast track kullanım hakkı konusunda yardımcı oluruz demişti.. Fakat açıkçası pazarlamacı üslubu olarak gördüğüm için güvenemedim.. Eğer tarifeye göre hak tanımlanıyorsa, yardımcı oluruz ifadesi temelsiz kalıyor..

• red10 tekrar aktif olmuş geçmeyi düşünüyorum ancak 1 ay daha dişimi sıkıp yılbaşı kampanyalarını tarifelerini görmek istiyorum. ne tavsiye edersiniz? beklesem beklediğime değer mi yoksa yılbaşı fos mu çıkar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafonçöp,t taahhüt bitsin 1 gün durursam namerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: MotosikletPilotu

red10 tekrar aktif olmuş geçmeyi düşünüyorum ancak 1 ay daha dişimi sıkıp yılbaşı kampanyalarını tarifelerini görmek istiyorum. ne tavsiye edersiniz? beklesem beklediğime değer mi yoksa yılbaşı fos mu çıkar

Malesef boyle bir hizmetimiz bulunmamaktadiro

• quote:

red10 tekrar aktif olmuş geçmeyi düşünüyorum ancak 1 ay daha dişimi sıkıp yılbaşı kampanyalarını tarifelerini görmek istiyorum. ne tavsiye edersiniz? beklesem beklediğime değer mi yoksa yılbaşı fos mu çıkar

Suan vf de benim en cok begendigim en avantajli tarife red10

Yılbaşı duyumlarima gore zaam yolda o yuzden yapalim simdi

• quote:

quote:

süre ne zaman bitiyor? tarifem 20 aralıkta bitiyor benim

• quote:

quote:

quote:

süre ne zaman bitiyor? tarifem 20 aralıkta bitiyor benim

1 hafta yani haftaya cuma sona eriyor

• bu avantajların çoğunun son kullanma tarihi 31.12.2016. daha devam eder mi sizce bu avantajlar?

birde taraftar paketi dahilinde telefondan izlediğim maçlar paketten mi düşecek?

ve birde eğer telefonumda 4,5g özelliği yoksa ben bu yinede red aboneliğini alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapajc07

bu avantajların çoğunun son kullanma tarihi 31.12.2016. daha devam eder mi sizce bu avantajlar?

birde taraftar paketi dahilinde telefondan izlediğim maçlar paketten mi düşecek?

ve birde eğer telefonumda 4,5g özelliği yoksa ben bu yinede red aboneliğini alabilir miyim?

Yılbaşından itibaren yeni red avantajları ekleniyor eskiler güncelleniyor.

Taraftar paketi dahilinde vf internetini tüketirsiniz wifi ile bağlamanız gerekir. Ama VF TV izlerseniz kotanızdan düşmüyor.

4.5 G özelliği yoksa bile RED 'li olabilirsiniz.

http://www.vodafoneredpro.com/online-basvuru.html başvularınızı bekliyoruz.

• Spotify üyelik kayit problemi düzeldi mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.