Şimdi Ara

Vodafone Net i Tek Yumrukta Defetmek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
54.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    superolnıne gıbı ıslıyorsa modemı akrgolayın bırde ıptal faxı cekın arıyorlar sizi
  • BAŞLIK: VODAFONE PİŞMANLIKTIR!

Hocam bende iptal ettirmeye çalışıyorum ama faks meşgul oluyor sürekli. Sizin yaptığınız gibi posta ile yollayacağımız, yazdığınız metini kendime göre cover'layıp yazdım bakalım kaç gün sürecek iptal süreci.
    zaman geçtikçe editlerim.

fax yollama tarihim. 02.08.2018
    posta yollama tarihim. 03.08.2018

edit 1: 03.08.2018
    2 defa fax yolladım ve şuan aradığımda yolladıklarımın silik çıktığını ve tekrar yollamam gerektiğini söylediler ve posta olarak da kabul etmediklerini söylediler. Şimdi tekrar fax yollayacağım.

edit2: fax yolladım ve tekrar aradım 5 defa yollayınca çıkmış demek kimliğim. 78 saat içerisinde dönüş olacağını söylediler ve son ay fatura çıkmayacağını söyledi. (Az sonra aradığımda son ay fatura çıkacağını söylemişlerdi) fatura çıkarsa mahkeme is coming.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ambidextryy -- 3 Ağustos 2018; 13:42:47 >
  • Ben de yeni katıldım bu talihsiz kervana, 20 gün falan oldu 24 ay taahhütlü yalın adsl bağlattım, şimdi ben bunu kapattırmak istesem bu verdikleri modemin ücretini isteyecekler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tynet -- 12 Ağustos 2018; 6:41:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün bende başlatacağım hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail13

taahhüt süresi içindeyse hemen onaylayıp cezayı da bindiriyorlar. millet kan ağlıyor..

ben tabi bunları her yere şikayet ettim. belki namuslu rolü oynamaya başlamış olabilirler..
    Sonuç ne oldu şimdi sizin iptal ettiler mi?
  • Karrizima K kullanıcısına yanıt
    ben onları iptal ettim. avukat zırt pırt arıyor.

mahkeme olacak gibii.

şimdi onlar düşünsün..

Vodafone Net i Tek Yumrukta Defetmek
  • 2018 Kasım ayının başında VDSL var diye Babamın adına olan 50 TL faturalı ADSL internetimi taahhütlü olarak 74 TL lik VDSL tarafisene geçirdiler. VDSL gelmeden tarife direk 74 TL üzerinden işlemeye başladı. Şu an hala öyle devam ediyor. 3 adet 74 TL ödedim ve ADSL kullanmaya devam ediyorum. Defalarca aradım ama bir düzeltme olmadı. Üstelik bu VDSL geçecek muhabbetine Telekom yetkililer interneti kesti, ertesi gün başka bir ekip yeniden bağladı ve 8 mbit olan hız şu an 6mbit. 6mbit internete 74 Tl veriyorum. İptal edicem yokuş yapıyorlar, işte faks filan muhabbeti. Bakalım.
  • Taşındığım yerde internet altapısı olmadığı için vodafone net hesabımı ğptal ettirdim. Cayma bedeli olmadan. Nasıl mı? Dikkatli okuyun. Eksik evrak gönderdiğiniz için iptal ettiremiyorsunuz.

1-İptal talep formu doldurun
    2-Kimlik fotokopinizi çektirin
    3-Taşındığınız yere ve size ait olan bir fatura yada ikametkah alın
    4-Sonra basit bir dilekçe yazın. Falanca falanca nedenden ötürü falanca numaralı internet hesabımın kapatılmasını istiyorum gibi yazın. Tarih isim soyisim imzalı.

Vodafone bayilerinden fax çekilecek yerin numarasını alın. Bu numaraya yukarıdaki belgeleri fax çekin. Tarihler güncel olsun. Faxtan sonra bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşın. Faxın geldiğini teyit edin. Evrak eksiği olmadığını teyit edin. Sonrasında hesabınız kapatılacak.
  • Ben bugün iptal faxı çektim. ikametgah falan göndermedim öyle bir belgeyi göndermeye de gerek yok..
    Ben hep iptal formunu doldurdum yolladım. Hem de dilekçe yazdım altına da kimliğimin fotokopisini çektim.

1 saat sonra mesaj geldi. internetiniz kısıtlanmıştır. 850 542 55 42 den aranacaksınız. şimdi ben modemi bu aramadan sonra mı göndermem gerekiyor. yoksa arama gelmeden mi göndereyim. malum süre geçmiş zamanında yollamamışsınız demesinler sonra..

tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ne kadar süre de iptal olur.
  • 26 Şubatta iptal faksı çektim. 1 Mart itibariyle de aradılar kesin iptal sağlandı. Bu konuyu paylaşanlara teşekkürler. Hızlıca iptal işlemini sağladım. Ve Vodafone Net ten kurtuldum.. Çok şükür.
    İptal de sorunlar çıkıyor kapatmıyorlar falan denmişti ama öyle olmadı 3. günü tamamen iptal oldu. Benim şansıma da olabilir. Gerçi çok baskı yaptım kapatın da kapatın diye :)
    Allah, vodafone aboneliğini iptal etmek isteyen fanilere sabır ve güç versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subat -- 4 Mart 2019; 0:32:1 >
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Eğer iptal nedeni altyapı yetersizliği ise ikametkah veya fatura istiyolar. Sizde bir şans olmuş veya bundan sonra istemiyor da olabilirler ama garantiye almak lazım. Bende 1 haftada kapattırdım ama millet aylarca kapattıramamış ondan ne yaptımsa detaylıca yazdım.
  • Bulaşmayın bunlar tahagüt bitimine 3 ay kala haftada 1 arıyorlardı uzatalımmı diye hayır diyordum. Tahahüt tarihim geldiği gün telefonuma sms gelmişti tahahütünüz uzatıldı diye. Tek taraflı tahahüt yapmışlar uyanıklar.

Sordum sistemsel hata dedi.
  • Aboneliği 3 gün önce başlattım, hız sorunundan dolayı iptal etmek istiyorum ama Fiber Hizmet numaramı fatura kesilmeden paylaşmıyorlar. Nasıl çözeceğiz bu işi?
  • benim taahhütüm bitti vodafone net nasıl kapatırım ev internetini? lütfen yardımcı olun arkadaşlar
  • benimde 19/07/2020 tarihinde bitti 16/07 de iptal talebi ile ilgili mail attım hala geri dönüş olmayınca direk BTK ya şikayet oluşturdum bekliyorum hala
  • mikail13 kullanıcısına yanıt
    Efsane bir mesaj ya.

Asıl soru; tek yumrukta def edebildiniz mi peki?
  • st_emx kullanıcısına yanıt
    Bi haber varmı sizi aradılar mı ben de 20/07/20 de iptal talebi oluşturdum hala aranmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • defetttim. hatta köpeğim oldular. arayıp duruyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gentlement39

benim taahhütüm bitti vodafone net nasıl kapatırım ev internetini? lütfen yardımcı olun arkadaşlar
    kapatabildiniz mi ben de tırmalıyorum şu an
  • mikail13 kullanıcısına yanıt
    20 temmuzdan beri kapatmalarini bekliyorum :) hala donus yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.