Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.251
Cevap
58
Favori
165.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myo_1433

iyi günler ben ttnetin 16 mbit 75 gb akk li tarifeyi kullanıyorum ayda 57 tl engelli paketi hemen bir sokak yanımızda daha bu yazın kurulan telekomun saha dolabı mevcut ve bizim evde müstakil ev ne site ne de apartman bende bu tarifeden yararlanabilir miyim şimdiden teşkkürler

Merhaba bağlantınız Fttc/dslam yani vdsl2 üzerinden alıyorsunuz tahmin ettiğim kadarıyla yani vodafone'a geçebilirsin.
    Ayrıca hat değerlerini paylaşırsan sana alabileceğin maximum hızı söyleyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 21 Ocak 2016; 23:18:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apartmanında bulunan Ankastre ismi cismi neyse artık halen pasif konumda faaliyete geçmediği için Fiber gözükmüyor bulunduğun binada. Bu arada Metronet dedin şayet Metronetse Süperonline adı altında kuruluştur unutma bunuda:)Bu arada telefon aç sor benim binaya bunu kim kurdu diye alt tarafı 2-3 şirket var sistemlerinden gözüküyordur zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

Apartmanında bulunan Ankastre ismi cismi neyse artık halen pasif konumda faaliyete geçmediği için Fiber gözükmüyor bulunduğun binada. Bu arada Metronet dedin şayet Metronetse Süperonline adı altında kuruluştur unutma bunuda:)Bu arada telefon aç sor benim binaya bunu kim kurdu diye alt tarafı 2-3 şirket var sistemlerinden gözüküyordur zaten

Düzeltme yapalım metro net superonline kuruluşu bir firma değildir,superonline hali hazırda bulunan metro net i satın almıştır ve şuan sadece superonline alt yapı çalışması yapıyor,metro net adı altında yeni çalışmalar artık yapılmıyor metro net bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 21 Ocak 2016; 23:21:18 >

• Yani aslında bende bunu demek istemiştim metro net tabikide bitti süperonline aldı ama adam metronet deyince otomatik olarak konu süperonline oluyor
  • semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Çok güzel fikir ben bunu yarın araştırayım biraz. Olmadı süperonline geçeriz. Süperonline ın en nefret ettiğim yanı müşteri temsilcileri sürekli birbirlerine aktarıyorlar. Geçen bir aradım 8 kez ciddi anlamda 8 kez beni başkasına aktardılar en son küfürü basacaktım da telefonu kapattım anca kendimi tutabildim.

• buyur kardeş resim adsl2+ yazıyor birde değerlere bakın bakalım eğer oluyorsa direk geçerim

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴
  • quote:

Orijinalden alıntı: dualcoreyhy

Çok güzel fikir ben bunu yarın araştırayım biraz. Olmadı süperonline geçeriz. Süperonline ın en nefret ettiğim yanı müşteri temsilcileri sürekli birbirlerine aktarıyorlar. Geçen bir aradım 8 kez ciddi anlamda 8 kez beni başkasına aktardılar en son küfürü basacaktım da telefonu kapattım anca kendimi tutabildim.

İlk önce türk telekom müdürlüğüne gidin eğer alt yapı onlara ait değilse superonline a sorun.

• Niye yarın araştırıyorsun müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veriyor aç şimdi sor bizde merakla bekliyor olacağız
  • quote:

buyur kardeş resim adsl2+ yazıyor birde değerlere bakın bakalım eğer oluyorsa direk geçerim

Şuan hat modu adsl2 ve max 22mbit alıyor,hattınız vdsl2'yi desteklese bile paketiniz 16mbit olduğu için böyle tanımlanmış,sokağınızdaki saha dolabı size ne kadar uzak,üzerinde saha dolabının tipi yazıyordur biliyormusun yada fotoğraf'da çekersen yardımcı olabilirim.
    Yada bunlara gerek kalmadan 08506350542 nolu numarayı arayıp adresinizi vererek öğrenebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 21 Ocak 2016; 23:34:39 >

• Arkadaş biz refaha ulaşamayacağız sanırım. Ttneti biter metroneti başlar metroneti biter süperonline başlar bu arada metronet ciddi manada bitmiştir işimiz süperonline kalmıştır fakat süperonline metroneti içinde barındırmasına rağmen yeni çalışmaları kendi yaptığı için mesuliyet kabul etmemektedir. Bu arada ttnet yan tarafa geçmiş paralarıyla uğraşmakta ve olup bitene gözünün ucuyla bile bakmayıp 80 tl ye vermiş olduğu adsl ile zevkine zevk katmaktadır. Al sana 3 sezonluk Türk dizisi senaryosu.

İkinize de vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ediyorum. Gelişmelerden sizleri haberdar ederim.

• şimdi çekemem ama yarın çeker söylerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dualcoreyhy

Arkadaş biz refaha ulaşamayacağız sanırım. Ttneti biter metroneti başlar metroneti biter süperonline başlar bu arada metronet ciddi manada bitmiştir işimiz süperonline kalmıştır fakat süperonline metroneti içinde barındırmasına rağmen yeni çalışmaları kendi yaptığı için mesuliyet kabul etmemektedir. Bu arada ttnet yan tarafa geçmiş paralarıyla uğraşmakta ve olup bitene gözünün ucuyla bile bakmayıp 80 tl ye vermiş olduğu adsl ile zevkine zevk katmaktadır. Al sana 3 sezonluk Türk dizisi senaryosu.

İkinize de vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ediyorum. Gelişmelerden sizleri haberdar ederim.

Hocam akşam akşam güldürdünüz,allah daha çok güldürsün sizide ayrıca senaryolar güzel olmuş
    Sonuçları merakla bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 21 Ocak 2016; 23:37:14 >

• myo_1433 M kullanıcısına yanıt
    Yada bunlara gerek kalmadan 08506350542 nolu numarayı arayıp adresinizi vererek öğrenebilirsiniz şuanda,yada yarın resim atın siz bilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 21 Ocak 2016; 23:39:26 >
  • Allah razı olsun hocam. Zaten ya ben sizleri haberdar edeceğim ya da yakında haberlerde görürsünüz interneti kesilen genç türk telekom müdürlüğüne saldırdı 2 si ağır 3 yaralı diye.

• hız önemli değil benim için aslında önemli olan akk sırf 240 gb akk olduğu için geçerim max 22 mbit alsın ona bile razıyım ben :)
  • quote:

hız önemli değil benim için aslında önemli olan akk sırf 240 gb akk olduğu için geçerim max 22 mbit alsın ona bile razıyım ben :)

Saha dolabınız sol taraftaki kabinemi benziyor?

• evet aynısı bu geçtiğimiz ilkbahar aylarında döşendi daha yeni sayılır
  • quote:

evet aynısı bu geçtiğimiz ilkbahar aylarında döşendi daha yeni sayılır

Aktif edildi mi saha dolabı bilginiz varmı bu konuda?
    2015 ilk bahar ayında olmuşsa bence aktif edilmiştir şuana kadar ama yine belli olmaz söz konusu türk telekom olunca
    Bence alabilirsin dediğim numarayı arama şansın varmı şimdi arayıp sor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 21 Ocak 2016; 23:54:24 >
  • aktif edildi ben daha önce en fazla 6 mibt alıyordum telekomun binasından geliyordur hat ve baya uzaktı ve bu dolap kurulduktan sonra hızım 16 mbit oldu yani çoktan kuruldu şu anda arayamam ama yarın kesin ararım ne gibi süreçten geçiyoruz yani işlemler falan nasıl oluyor ne kadar sürüyor o dolaptan eve kablo falan mı çekiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myo_1433 -- 22 Ocak 2016; 0:00:43 >
  • quote:

aktif edildi ben daha önce en fazla 6 mibt alıyordum telekomun binasından geliyordur hat ve baya uzaktı ve bu dolap kurulduktan sonra hızım 16 mbit oldu yani çoktan kuruldu şu anda arayamam ama yarın kesin ararım ne gibi süreçten geçiyoruz yani işlemler falan nasıl oluyor ne kadar sürüyor o dolaptan eve kablo falan mı çekiyorlar

O zaman alabilirsiniz hayırlı olsun diyelim
    Süreç,müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapıyorsunuz daha sonra vodafone saha temsilcisi evinize sözleşmeleri getiriyor imzalayıp kimlik fotokopisi veriyorsunuz daha sonra onay için tekrar arıyorlar onay veriyorsunuz 2-3 gün içinde geçiş yapılıyor.
    Önemli not:Şuan mevcut abone olduğunuzu geçiş yapmak istediğinizi belirtin ve şuanki adsl hizmet numaranızı verin, yeni abonelik olarak yaparsanız başvuruyu hem ttnet'den doğacak cezai bedeli vodafone karşılamaz hemde iptal için uğraşırsınız ttnet sürekli arar niye iptal ediyorsunuz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 22 Ocak 2016; 0:08:47 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.