Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone 3ay kadar önce sokaklarda yolu bi 10cm kadar kesti kablolayıp tekrar kapattılar doğalgaz döşer gibi görmüştüm bunu ama bizim 3-5 sokak üstteydi bu dediğim acaba ben faydalanabilirmiyim yoksa 100-150 metreden dolayı gene ttnetemi kalıcam merak ediyorum
  • ttnet le taahhütüm yok çoktan bitti taahhüt ama yinede ttnet abonesi olduğumu belirtirim geçiş yapmalarını söylerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone3543

vodafone 3ay kadar önce sokaklarda yolu bi 10cm kadar kesti kablolayıp tekrar kapattılar doğalgaz döşer gibi görmüştüm bunu ama bizim 3-5 sokak üstteydi bu dediğim acaba ben faydalanabilirmiyim yoksa 100-150 metreden dolayı gene ttnetemi kalıcam merak ediyorum

Bulunduğunuz yere yakın baz istasyonu varmı yada yeni kuruldumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baz istasyonu konusunda emin değilim ama bu şeyleri döşediler 50-100metre aralıklarlada rögar kapağı gibi kapaklar var üstünde vodafone yazıyo
  • myo_1433 M kullanıcısına yanıt
    Anladım ancak yinede belirtin geçiş işlemi olarak yapın yoksa ttnet iptal için sizi türk telekom müdürlüğüne dilekçe vermek için zorlar ve sürekli aranıp kampanya sunarlar iptal etmemek için ve süreç uzar,geçişte böyle şeylere gerek kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alone3543

baz istasyonu konusunda emin değilim ama bu şeyleri döşediler 50-100metre aralıklarlada rögar kapağı gibi kapaklar var üstünde vodafone yazıyo

Bence 4.5G için baz istasyonu çalışmasıdır bölgeniz neresi?

• Altındağ
  • Şuan pilot bölge olarak izmirde çalışma yapılıyor, @semih_izmir hocamız bu konuda yardımcı olabilir şuan kendisi dairesine alt yapı çektirmişti.

• alone3543 kullanıcısına yanıt
    Sen faydalanamazsın senin sokağını yada caddeni kesip biçmediyse
  • Eğer vodafone alt yapısı yoksa türk telekom altyapısında vodafone'dan hizmet alabilirsin.

• Harika tarifeler varmış yalnız
    Ttnet fiber altyapısı yok bulunduğum yerde, Vodafoneun da altyapısı olduğunu zannetmiyorum. Kampanyalardan yararlanma şansım olmuyor bu durumda heralde?

• 59 tl olan paketin başka ücreti var mı? Bağlantı ücreti gibi. Bir de 12 ay taahhüt var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay altyapi bekledim Turk Telekom'dan, simdi de bos port bekliyorum. Tarifelee cok guzelmis Vodafone'nin port acilir acilmaz TTNet'le olan onsozlesmeyi iptal edip bunlardan birine gecicem

• quote:

Orijinalden alıntı: Scheissenberg

Harika tarifeler varmış yalnız
    Ttnet fiber altyapısı yok bulunduğum yerde, Vodafoneun da altyapısı olduğunu zannetmiyorum. Kampanyalardan yararlanma şansım olmuyor bu durumda heralde?

Bulunduğunuz bölgede türk telekom altyapısı yada vodafone net alt yapısı olması şart.
    Belkide vardır bence arayın adresinizle sorgulama yapılsın 08506350542

• Aynen öyle olur Türk telekomun alt yapısından Vodafone hizmet alabilirsin ama sen hali hazırda Türk telekomdan tamami ile kurtulmak istiyorsun anladığım kadarı ile bunun için bulunduğun yere Vodafone veya Süperonline gelmesi gerek ama ben sanıyorumki sizin 2-3 sokak öteye alt yapı çalışması yapan Vodafone sizin bulunduğunuz yerede en kısa zamanda alt yapı çalışmasını getirecektir ama bu demek değilki hemen kazıyorlar,döşüyorlar oleyyyy artık Vodafone Fiber hizmeti alıcağım anlamına gelmesin :) Bak bana 2 ay olucak halen bekliyorum sinyal verilmesini gerçi son 15 günmüş verilecekmiş sözde........
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

59 tl olan paketin başka ücreti var mı? Bağlantı ücreti gibi. Bir de 12 ay taahhüt var mı?

24 tl olan bağlantı ücreti ve 5tl yalın internet açılış bedeli şuan için ücretsiz yani ek ücret yok,şuanda kampanyalar 24 aylık.

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

6 ay altyapi bekledim Turk Telekom'dan, simdi de bos port bekliyorum. Tarifelee cok guzelmis Vodafone'nin port acilir acilmaz TTNet'le olan onsozlesmeyi iptal edip bunlardan birine gecicem

Ön sözleşmeyi iptal edince inşallah herhangi bir ücret çıkmaz eğer çıkarsa 120 tl vodafone karşılıyor zaten

• Sozde sozlesme var hocam, Hizmet No. atanmamis bana, TTNet cagri merkezine TC numarami giriyorum boyle kullanici yok diyor :D

Hocam sizin konum nedir Izmir Buca'dayim ben de.@semih_izmir

Edit: Wi-Fi agimi actigimda tilgin isimli baglantilar cikiyor, birileri Vodafone kullaniyor demek mi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 22 Ocak 2016; 0:59:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

Aynen öyle olur Türk telekomun alt yapısından Vodafone hizmet alabilirsin ama sen hali hazırda Türk telekomdan tamami ile kurtulmak istiyorsun anladığım kadarı ile bunun için bulunduğun yere Vodafone veya Süperonline gelmesi gerek ama ben sanıyorumki sizin 2-3 sokak öteye alt yapı çalışması yapan Vodafone sizin bulunduğunuz yerede en kısa zamanda alt yapı çalışmasını getirecektir ama bu demek değilki hemen kazıyorlar,döşüyorlar oleyyyy artık Vodafone Fiber hizmeti alıcağım anlamına gelmesin :) Bak bana 2 ay olucak halen bekliyorum sinyal verilmesini gerçi son 15 günmüş verilecekmiş sözde........

Daha sizi neler bekliyor bir sürü şey
    Bence türk telekom altyapısı olanlar hiç vodafone net alt yapısı illaki olsun demez bunları görünce.

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Sozde sozlesme var hocam, Hizmet No. atanmamis bana, TTNet cagri merkezine TC numarami giriyorum boyle kullanici yok diyor :D

Hocam sizin konum nedir Izmir Buca'dayim ben de.@semih_izmir

Edit: Wi-Fi agimi actigimda tilgin isimli baglantilar cikiyor, birileri Vodafone kullaniyor demek mi bu

Anladım o zaman hemen iptal edin geçin vodafone'a,tilgin çıkması vodafone olduğu anlamına gelmiyor büyük ihtimalle ttnet yada superonline kullanan müşterilerin wireless ağıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 22 Ocak 2016; 1:03:07 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.