Şimdi Ara

vodafone mu, tt mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcelliyim şu an. 1 gb paket bile 30 tl. Çok pahalı paketler. Numara taşımayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz?

• TT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'den başkası yalan pahalı ama kaliteyi ucuza vermiyor ayrıca bedava internet kampanyaları ile bunu telafi etmeyi iyi biliyor salla kazan sürpriz nokta gollercepte gnç çatlat kazan bip dergilik vs. İlla numara taşıyacaksanız turk telekoma geçin fiyatlar uygun sil süpür ve şanslı salı kampanyaları var her hafta sürpriz hediyeler dağıtıyor. Vodafone'dan uzak durun aman diyim sakın bulaşmayın hızı kötü 3G'si 4.5G'den daha hızlı böyle saçmalık mı olur doğru düzgün kampanya yok sistem hataları çok fazla alt yapı eski olunca tabi telsim zamanından kalma alt yapıyı kullanıyor hazır sistemi satın aldı geliştirme zahmetine girmedi türkiye'de uzak durulması gereken operatördür vf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 12 Temmuz 2018; 13:14:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TT

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TT
  • Arkadaşım hattını vodafone taşımış sitesine girip işlem yapamıyoruz. Daha sonra deneyiniz diyor. Vodafone sorunlu operatör. TT öneririm.
  • Eskisehirde ikiside iyi 4g 3g. Bolgesel farklar olur.

• Tt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Numaramı Vodafone a taşıdım, rezil oldum. Sözde bu sabah taşınacaktı. Sabah 7 den beri hat aktif olmadı. Arayanlar ulaşamıyor. Vodafone pişmanlıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

Turkcell'den başkası yalan pahalı ama kaliteyi ucuza vermiyor ayrıca bedava internet kampanyaları ile bunu telafi etmeyi iyi biliyor salla kazan sürpriz nokta gollercepte gnç çatlat kazan bip dergilik vs. İlla numara taşıyacaksanız turk telekoma geçin fiyatlar uygun sil süpür ve şanslı salı kampanyaları var her hafta sürpriz hediyeler dağıtıyor. Vodafone'dan uzak durun aman diyim sakın bulaşmayın hızı kötü 3G'si 4.5G'den daha hızlı böyle saçmalık mı olur doğru düzgün kampanya yok sistem hataları çok fazla alt yapı eski olunca tabi telsim zamanından kalma alt yapıyı kullanıyor hazır sistemi satın aldı geliştirme zahmetine girmedi türkiye'de uzak durulması gereken operatördür vf.

Hocam sen bu işten para alıyor musun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

quote:

Turkcell'den başkası yalan pahalı ama kaliteyi ucuza vermiyor ayrıca bedava internet kampanyaları ile bunu telafi etmeyi iyi biliyor salla kazan sürpriz nokta gollercepte gnç çatlat kazan bip dergilik vs. İlla numara taşıyacaksanız turk telekoma geçin fiyatlar uygun sil süpür ve şanslı salı kampanyaları var her hafta sürpriz hediyeler dağıtıyor. Vodafone'dan uzak durun aman diyim sakın bulaşmayın hızı kötü 3G'si 4.5G'den daha hızlı böyle saçmalık mı olur doğru düzgün kampanya yok sistem hataları çok fazla alt yapı eski olunca tabi telsim zamanından kalma alt yapıyı kullanıyor hazır sistemi satın aldı geliştirme zahmetine girmedi türkiye'de uzak durulması gereken operatördür vf.

Hocam sen bu işten para alıyor musun

Alıntıları Göster
    Ne alaka ben tüm operatörleri kullanan biri olarak söylüyorum vodafone en dandik operatördür m.hizmetlerine işiniz düşerse çalışanları bi halttan anlamaz. Turk telekom biraz daha iyi ama şebeke sorunu var paketleri ucuz olsada kampanya yönünden zayıf sadece sil süpür var birde şanslı salı vardı kapatılmış. En iyisi turkcell.

• quote:

Ne alaka ben tüm operatörleri kullanan biri olarak söylüyorum vodafone en dandik operatördür m.hizmetlerine işiniz düşerse çalışanları bi halttan anlamaz. Turk telekom biraz daha iyi ama şebeke sorunu var paketleri ucuz olsada kampanya yönünden zayıf sadece sil süpür var birde şanslı salı vardı kapatılmış. En iyisi turkcell.

Mesajlarınızda haklisiniz,size aynen katılıyorum ama avatarda Turkcell resmi olunca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

quote:

Mesajlarınızda haklisiniz,size aynen katılıyorum ama avatarda Turkcell resmi olunca

Alıntıları Göster
    Turkcell emocanı o hoşuma gitti avatarıma koydum değiştireyim bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 20 Ağustos 2018; 23:27:52 >

• Turkcell’den vazgeçmeyin pişman olursunuz. Vf’de TT’de kötü, sıkıntılı

• TT
  • TT iyidir hem hesapli hemde cok dag bayir gezmeyenler icin f/p operatorudur. Bunu turkcell platinumdan gecen biri olarak soyluyorum. Cekim kalitesi eskiye oranla cok daha iyi bence. Evet bir turkcell degil cekim olarak bunu hepimiz biliyoruz ama 2-3 kat fazla odemeyede gerek oldugunu dusunmuyorum.

• Turkcell yüksek kapsama yüksek hız
    Vodafone yüksek kapsama düşük hız
    T Telekom düşük kapsama yüksek hız
  • TT daha iyi

• 2side 5 para etmez.

Taş gibi Turkcell i bırakıp, sırf ucuz diye diğerlerine geçersen liğme liğme olursun.

Bu mereti kullanıyorsan, önem veriyorsan zaten Turkcell kullanmaya devam etmelisin. He yok elinden telefon düşmeyen biri değilse TT ve ölücü fiyatları seni bekliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.