Şimdi Ara

Vodafone istanbul yarı maratonu sonrası bacak ağrısı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dün vodafone istanbul yarı maratonuna katıldım. 21 km.lik olana. Yarış için hiçbir hazırlığım, kondisyonum yoktu. Başladıktan bir süre sonra bacaklarımda ağrı hissettim. Ama buna rağmen kendimi zorladım ve o ağrıyla yarısı tamamladım. 2 saat 15 dakika sürdü. Bitirdikten sonra müthiş bi ağrı vardı bacaklarımda. Metrobüse kadar zor yürüdüm... ve o ağrı şu an hala azalmadan devam ediyor. Ne yapmalıyım? Bu ağrı nasıl geçer? Kaç gün sürer? Sürekli yatıp dinleniyorum ama geçmiyor. Yürümek bile eziyet oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşım, forum kuralları dışında, üst üste aynı konuyu açarak ''flood'' yapmışsın. Bu yaptığın diğer, ihtiyaçtan dolayı konu açan üyelere haksızlık ve çok ayıp.
  • hata mesajı vermişti hepsinde. yanlışlıkla oldu yani. silmeye çalıştım ama bulamadım silmeyi. nasıl sileceğimi söylerseniz silerim.
  • Vallahi forum kuralları gâyet açık ve net. Üstelik yanlışlıkla açmış olmanıza rağmen, tekrar düzenleyip bu hatanızı belirtmemişsiniz. Açılan bir konu, yönetim müdahalesi olmadan silinemiyor maalesef. Bu yüzden sizi şikâyet etmek zorunda kaldım.
  • sorun düzeltildi, tavsiyeleri alabilirim acil...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.