Şimdi Ara

Roza (yüzde gül hastalığı) lazer tedavisi? Devlet Hastanesi veya tavsiye bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
6.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

* Doktor lazer tedavisi olunabileceğini söyledi kızarıklarlar için.

* İnternette biraz araştırım sanırım numune hastanesinde bu lazer tedavisini yapıyorlarmış. Tabi hala yapılıyorsa bulduğum konu 2013 yılına aitti.

* Bir tane doktor buldum genel olarak sadece cilt hastalıklarıyla ilgilenen bir yer. 4-5 seans ile geçebiliyormuş.

*** Daha önce bu durum için lazer tedavisi yaptıran varsa mesaj atarsa memnun olurum.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    * Geçen sene başladı bu rahatsızlık, roza krem ve antibiyotik kullanıyorum şuanda.

* Genel olarak strese bağlı olur dedi doktor ama tam net bir şey söylemek zor olur dedi.

* Krem ve antibiyotikten sonra aynı bölgelerde sivilce oluşumuda olmuştu, sivilceler gitmeye başlarken kızarıklıkta eskisi kadar yok ama yinede belli ediyor kendini.

• ARkadaşlar yaklaşık bir yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. BÇok krem denedim ama hiçbiri fayda etmedi maalesef hatta daha da artırdı. Azelderm, sivow, nadixa, fucidin, rosa, imex bazılar. Hele hele kortizonlu krem asla kullanmayın. Bunlardan fayda göremeuince ben de Kantaron yağıyla beraber bir tedavi kullanmaya başladım Sonuç çok olumlu. Kızarıklar azaldı baya 3-4 günde. Ev yapımı olacak ama kantaron yağı. Bir de yememe içmeme dikkat ediyorum baya baya azaldı. İnşallah faydası olur.erolk1903
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.