Şimdi Ara

Vodafone Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sipariş Edenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
4.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben şimdi gene aradım dedi ki kayıt oluşturmuşsunuz onu güncelliyorum, dedim bu durumu kim bilebilir oraya yönlendirin biz göremiyoruz diyo gören kimse ona yönlendir diyorum yok öle diyo, dedim üst merciniz kimse ona aktarın ben şikayette bulunucam ben alayım şikayetinizi diyo hayır üst merciniz kimse ona bağlayın dedim biraz bekletti sonra ben oluşturdum kaydı sizi arıcaklar gün içerisnde onlara şikayetiniz iletirsiniz dedi :D yanımda uygulamasının linkini gönderdi bide zaten güncel tırt herif :D
  • aynen hocam dedim sorumlu kim en azından biz konuşsak, bizle konuşun diyor :) konuşalım da bilgi vermemişler ki size. benim de kaydım varmış daha yetkililer ilgilenmemiş bla bla...kuryeye ne teslim edilecek onu anlamadım ama ortada telefon olduğunu sanmıyorum :)
  • bida ara kanka ısrarla ara ben kapatınca bida arıyorum teyid için :D görüyo kayıtları tabi sürekli aramışsınız diyo ararım tabi .... dedim. bakalım nolacak
  • Tek derdiniz bu olsun aq

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonla otomatik arıyorlar iphone7 kampanyamız var diye...of. ya sipariş verdiğimi yollayın arkadaş.
  • Beni bi arasalarda bide onlara giydirsem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok otomatik mesaj ya yok indirim varmış yok arayabilmemiz için 1e basın. kapattım ama 1e bassaydım keşke de arasalardı bir :)

edit:bir daha aradılar bastım 1'e bakalım ne olacak, nelerle uğraşıyoruz ya...talebiniz alınmıştır denildi ve kapandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 17 Ekim 2016; 14:49:55 >
  • 14 ekimden önce bende vodafone.com.tr üzerinden sipariş vermiştim. 16 Ekim'e kadar bekledim herhangi bir onay mesajı gelmedi. Bende gittim bayiden kontratla aldım. Üstelik 14 ekimden sonraki tarifeye ek fiyatlar 10-17 TL daha ucuz. Çünkü 14 Ekime kadar koruma paketi hediyesi vardı vodafonun. Tabi onunda hediye olmadığını öğrenmiş olduk 14 ekimden sonra açıklanan fiyatlarla. Misal ben 256 gb iphone 7 alıcaktım tarifye ek 187 liraydı. 128 gb ise tarifeye ek 180 liraydı. 7 lira için 256 alsam daha iyi olur deyip bunu 256 sipariş etmiştim. Tabi arayan soran olmadı , 14 ekim den sonra bi baktım 128 GB tarifeye ek 170 liraya düşmüş. Gittim bayiden kontratlı aldım bende. Eski siparişim de hala bekliyor web sitesinde heralde kendi kendine iptal olur :)
    170x24 = 4080 liraya geldi telefon. 430 TL faiz 24 aylık taksit bedeli için bende fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APOLL0 -- 17 Ekim 2016; 15:14:49 >
  • hocam işte 7 plus için 128 ve 256 bulabilsek bayiden alınır da bayilerde de yok ki :/ hayır vodafone'da var mı o bile muamma :) o cepkurtaran mıdır nedir o lanet şeyi de istemiyorum ama fiyata itelemişler demek ki :)
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Dün ben aldığımda sadece 32 GB silver vardı plus olarak. Bir kaç bayiyi de aramıştım gitmeden önce plus lar hafta içi gelcek demişlerdi. Bu hafta içi devamlı rahatsız edin çevrenizdeki bayileri.
  • biri bayide 128'lik bulmuş, taksite sayılmayan 150 TL istemişler, sayfalarına yazmış. gelen cevap şu:

iPhone 7 256GB cihazı için 50TL, iPhone 7 Plus 128GB cihazı için 150TL ve iPhone 7 Plus 256GB cihazı için 550TL tutarında ön ödeme bedeli bulunmaktadır.

• Taksitten hariç mi 267 ödicrm 24 ay bide 550 tl mi? Bi de dönüverelim tam olsun :)

• iPhone 7 Plus 32 GB kesinlikle almayın. Performansı yerlerde sürünüyor.
  • Nereye yazmış bide link atabilir misin?

• Mat plus 256 sipariş ettik zaten 32 olda her türlü bulurduk :) 32 bana haytta yetmeyeceği 128 ilr 256 arasında da aylık 10 tl fark var die 256 sipariş ettim ama gel gör ki haber yok

• quote:

Orijinalden alıntı: XadiR

Nereye yazmış bide link atabilir misin?

Hocam Facebook sayfalarında duvarlarında 10.post falandır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir bayi ile görüştüm. konuştuğum kişi kesin alıcak mısınız diye sorduğunda valla bana 7+ 128 mat siyah getir alıcam dedim.o da puanınızı sorgulattınız mı yetiyor mu dedi.evet bir bayi sorgulamıştı 6000 küsürmüş dedim.alabileceğimi söylediler dedim.konuştuğum kişi mağaza müdürüymüş meğersem,siz gelin ben sizi kapıda karşılarım dedi salı veya çarşamba dediler telefonun gelmesi için.bugün aradım çarşamba gelecekmiş.o kadar bayi ile görüştüm ama bu kadar bilgili ve ilgilenen ile karşılaşmadığım için güveniyorum açıkçası.

yani çok samimi geldi bayi,inşallah getirirler de bende uğraşmam artık.
  • Herhangi bir istanbul vodafone bayisinde 128 256 gb siyah/jetblack bulunurlugu hakkinda bilgisi olan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

Herhangi bir istanbul vodafone bayisinde 128 256 gb siyah/jetblack bulunurlugu hakkinda bilgisi olan varmi ?

kardeş yanlış anlama da biz matını bulamıyoz plusun sen jet black soruyosun :D jet black tüm dünyada stok sıkıntısı yaşatıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XadiR

quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

Herhangi bir istanbul vodafone bayisinde 128 256 gb siyah/jetblack bulunurlugu hakkinda bilgisi olan varmi ?

kardeş yanlış anlama da biz matını bulamıyoz plusun sen jet black soruyosun :D jet black tüm dünyada stok sıkıntısı yaşatıyor :)

Siyah / jetblack dedim bende, siyah ya da simsiyah anlamında. 256-128 birkaç mağazada var. Bazı TTnetlerde 128 black var. Opsiyon çok sadece spesifik arayışlar zor bulunuyor. Yani telefon yok satıyor diye değil stok az diye yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.