Şimdi Ara

Vodafone Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sipariş Edenler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112
Cevap
0
Favori
4.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gözümden kaçmış pardon :) ifade alırken foruma girince böle oluyor demekki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XadiR X kullanıcısına yanıt
    hocam bir gelişme var mı? bugün yine bir değişiklik olmadı. arayınca salak saçma cevaplar...
  • Aramadım bugün sinir olmamak için :) dur arayıp günlük kayarımı atayım :)

• XadiR X kullanıcısına yanıt
    hocam bana yetkiliye e-mail atacağız dediler ama yetkili de var mı ortada merak ettim :)
  • Derin sessizlik hakim adama sölüyosun tamam anlıyorum şikayet edicektim beni arayacaklardı diyorum yoğunluk diyo sen oluştur şikayet diyorum bekledi bi 3-5 sn şikayet diyorum dedim tamam anlıyorum kontrolleri sağlayayım diyor baya bi bekledim oluşturdum dedi, tempoyu arasm bizde cihaz var derlerse nasıl bir yol izliyeyim dedim bilmiyorum diyo :) en son dedim tmm anladık cihaz yok ne zaman geleceğini de bilmediğiniz için oyalıyorsunuz ama en azından onay yapın bari de muallakta kalmayalım dedim he he dedi geçti :) bu seferki tam bir maldı ama :)

• tam bir fiyasko ya bu önsipariş işi :) artık forumda da sallamıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 18 Ekim 2016; 20:42:31 >
  • Onu da dedim ne ayrıcalığımız kaldı bi de ön siparişin amacı nerde kaldı dedim ne dedi biliyo musun tamam anlıyorum dedi :)

• ya sonuçta onların da bilgisi yok kızmak yersiz. önsipariş sistemini yöneden yarımakıllıyı bir bulabilsem...:) ya da apple mı sorumlu bilemedim.
  • Onların suçu yok da suçu olana da yönlendirmiyolar :)

• aradım yine aynı terane. diyorum hangi şirket gönderiyor onları arayalım aynı şeyleri söylüyorlar. delirtecekler...
  • bugün kılıf geldi kargodan ama daha telefondan haber yok :D şaka gibi ya :D
  • aman hocam ben bugün aramadım artık. aynı şeyleri söyleyecek yine. hangi departman sorumluysa bu stok işlerinden belli ki ilgisiz.
  • tempoyu aradım biz kampanyacıyız 542yi arıcan diyo :D müşteri hizmetlerini bida aradım temponun numarayı verdi :D komedi la ortalık :D
  • ne diyerek verdi tempo'nun numarayı? tempo'da mı bilen birisini bulmak zorundayız şimdi :)
  • Tempo biz kampanyacıyız diyo :) stokları hamgi biriminiz görüyor bu telefonları kim gönderiyor dedim beklemeye aldı sonra numarayı verdi, dedim ama ordakiler bilmiyo diye kimle görüşcem orda dedim yardımcı olur arkadaşlar dedi yemedim ama tmm tmm diyip kapadım :)

• Arkadaşlar bir sorum olucak. Bu Vodafone cihazların garantisi ne oluyor. Sipariş veren arkadaşlar sorgulama yapan varmı içiniZde apple sitesinden 2 yılmı gözüküyor garantileriniz apple Türkiye garantilimi yoksa ithalatçı firma garantilimi bir bilgi verirseniz seviniriz. Bu Vodafone nin cihazları genelde ithalatçı garantili oluyor kvk genpa bakmıyor sıkıntı oluyor. Bilgilendiren olursa sevinirim

• Cihaz gelse de baksak keşke :)

• Turkcell ve Avea da böle bi sıkıntı yok. İş Vodafone ye gelince işler karışıyor. Acayip acayip ithalatçıların cihazlarını yolluyorlar yok evo bilgi tek Yok Pegasus yok elektromanya. Bunlar ithalatçı firmalar bunlar 2 yıl garanti veriyor fakat cihazlar 1 yıl apple garantili oluyor diyer bir yıl da kendileri. Bir genpa kvk kalitesi de bulmak mümkün deil. Bence garanti işi çok önemli Vodafone den cihazı eline gelen arkadaşlar bu konuda aydınlatırsa çok seviniriz

• en sonunda forumda biri itiraf etmiş stoklarının olmadığını...
  • http://www.istocknow.com/live/ güncel stok durumları :) plus mat 256lık dünya genelindeki mağazaların yarısından çoğunda yok :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.