Şimdi Ara

Vodafone Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sipariş Edenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
4.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntısız derken kredi kartı falan istemicekler demek istedim ama onun dışında baya bi sıkıntılı durum :)

• ben adamlarla cebelleşmekten bıktım, yoruldum. hiç bir bilgileri yok konu hakkında.
  • Bilgileri var bence ama oyalıyorlar, kesin ellerinde stok yok, o zaman ön sipariş açmicaksın arkadaş

• Herkese iyi forumlar suan görev gereği Amerika Michigan dayım Plus modelleri burada da sıkıntılı hiçbir mağazada yok.
  • Az önce gene aradım Allaha şükür bu sefer söylediklerimi anlayan ve konuşmasını bilen ne dediği anlaşılan diksiyonu düzgün biri çıktı, anlattım durumu dediği şu siparişi verdikten sonra en geç 72 saat içinde geri dönüş yapacaklar size değerlendiriliyor durumunuz dedi, yarın 18:18e kadar aricaklarmış teyit alıcaklarmış, stok durumunu bilemiyolarmış, sipariş tarihine göre öncelik varmış, ben de 7 ekimden 13 ekime kadar sipariş verilemediğini ve bu yüzden aradığımda sistem hata veriyor daha sonra tekrar deneyin diyor dediğimde dalga geçer gibi daha sonra tekrar deneyin madem dediğini anlattım, sonra internette de bu tarz sıkıntılar yaşayanlar olduğunu ve bugüne kadar kimsenin 72 saat muhabbetini söylemediğini kimsenin hiç bişey bilmediğini her aradığımızda saçma sapan şekilde oyaladıklarını, genel bir sorun olduğunu ama çaktırmamaya çalıştıklarını, ön siparişin amacının beklememek stok sıkıntısı çekmemek olduğunu, şu an netten 256 gb plus sipariş edilemediğini söyledim. Bakalım yarın akşama kadar ne olacak. Aradıklarından sonra da 48 içinde teslim ediceklermiş öle diyo hayırlısı. Sizden başka bilgi bulabilen var mı?

• hocam bence teyit meyit mantıklı değil, 7 alanlara direk yollamışlar. plus için niye böyle bir şey yapsınlar ki? ben 7 ekimde sipariş verdim, ne arayan var ne soran...
  • Oyalamaya çalışıyolar ya başka bişi değil. Ya bu hafta perşembe cumayı bulcak ya da kasımı bulcak bize telefonun gelmesi bence :(

• valla bence yarın falan kargolanmazsa artık geçmişler ola. belli ki vodafone şeffaf yürütmüyor süreci, hata ettik buradan alarak. benim asıl garibime giden hala online satışta 128likler falan var...
  • Aynen onu da söledim ben 128 alanlara bile gelmemiş hala satıyosunuz dedim stok durumunu göremiyoruz diyolar.

• işleri güçleri yalan dolan ya..

sitede 542 nosunu vermişler bilen yok ney ne durumda.

3. Ürünün stokta olup olmadığından nasıl emin olabilirim?
    vodafone.com.tr’de “Satın Al” butonu gösterilen tüm cihazlara ait yeterli stok vardır. yine yalan :)

bari aracı şirketi söyleseler onlara sorsak...http://www.tempocagri.com/contact.aspx?pC=1 şunu buldum ama bakalım vodafone'dan bir şey çıkmazsa bir arayıp sorarım herhalde. emin olamıyorum da söylemiyorlar kimin kargolayacağını.

sitede 1-4 iş günü diyor ama bu gidişle gelmez. sözleşmeye de 30gün diye koymuşlar zaten. bu nasıl mantık aklım almıyor...

edit: şimdi şunu buldum:
    3. İademi hangi adrese göndereceğim?
    İade Temsilcisi Adına
    Tempo Çağrı Merkezi Ve İş Süreçleri Dış Kayn.Hizm.Tic.A.Ş.
    5.Yıl Sok. Profilo Plaza D Blok Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul

kesin tempo sıkıntıyı çıkaran...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 16 Ekim 2016; 15:56:13 >

• 128-256 GB 7plus Turkcell'de de yok Apple Store da da yok jet Blac için en az 4 hafta diyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell perşembe günü yolladı 128'likleri stok bitene kadar, buna eminim. keza birçok yerde vardı. vodafone'un çalıştığı şirketin beceriksizliği gibi...bu saatten sonra yoksa nerede bulacaklar merak ediyorum.

@XadiR hocam sanmıyorum ama, aradılar mı? :)
  • Yok aramadılar ben aradım 72 saat dolunca ağzıma ne geldiyse saydım, yalancısınız bilgisizsiniz oyalıyorsunuz elinize yüzünüze bulaştırdınız, ön satışın amacı stok sıkıntısı yaşamadan cihazlara sahip olmak ama biz hala bekliyoruz diye. Alala niye aramadılarki diyo :) geri dönüş yapmadılar mı hiç diyor hee yaptılar da ben hobi amaçlı arayıp kayarlıyorum sizi :) komedi la bunlar kasıma anca alırız cihazı eşimin doğum gününden önce gelse bari elimdekini satıp ona da telefon alıvercektim hediye olarak :'( şimdi rastgele bi hediye alıcaz mecbur :(

• valla darlamak lazım ya böyle saçma şey mi olur...neyse yarın olsun bakalım bir.
  • Her boş kaldığımızda arayalım, yarın şu tempoyuda arasana bi ne dicekler bi bakalım sonra ona göre ben arıyayım farklı bişi derlerse lafı bi yerlerine tıkarız.

• hocam valla twitter'dan yazdım sürekli gevelediler, facebook'tan yazdım yine aynısı, vodafone forum aynı. 542'den arıyorum bilmiyorlar. bir tempo lafını alsam ağızlarından arayacağım da orayı arayınca yine alakasız biri çıkacak. dert anlatmaktan yoruldum ya. :) hayır yetkili biri yok ortada sorumlu kim bilsek ona kızalım diyeceğim ama ortada yok :)

bilgilendirme lütfunda da bulunmuyorlar.
  • ya yine aradım kayıt oluşturmuşsunuz diyorlar :)

diyorum aracı firma kim bilgiyi kimden alabiliriz, bizden alabilirsiniz diyorlar. o zaman stok var mı diyorum, ilgili birimler henüz incelememiş diyorlar. yoruldum vallahi. oradaki de bilgi sahibi olmayabilir normal ama yönlendirmiyorlar.

edit:bir de bir şey oluşturulmuş kuryeye verilecekmiş de anlamadım ya en önemli kısmı sdfsdfs bakalım bugün ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 17 Ekim 2016; 12:20:58 >
  • Kuryeye mi verilmiş? Anlamadım tam telefonu mu kuryeye vermişler?

• hocam yok kuryeye verilen bir şey yok. konuşmanın son anında işte burada bir şeyler oluşturulmuş(ne dedi anlamadım), kuryeye teslim edilmeyi bekliyor gibi bir şeyler dedi(bu kısmı da net anlayamadım). ne anlama geliyor ben de anlamadım. stoğunuz var mı dedim bilmiyoruz gibi bir şey dedi. çözemedim ben de. bugün kargolanmazsa yarın bir daha ararım artık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.