Şimdi Ara

Vodafone İnternet Ek paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodafone faturalı hat kullanıyorum. 1 ay kadar wifi internet olmayan bir yerde olacağım, normal internet yetmeyeceği için ek paket almak istiyorum.

İlk sorum ; Aylık cazip 50GB paketi var uygulama üzerinde ve fiyatı tek seferlik 239 TL. Bu paketi müşteri hizmetleri vs arayarak daha ucuza alabilir miyim ?

Diğer sorum ise ; Bu 50GB interneti bilgisayardan youtube, netflix vs ile kullanmak istiyorum, yani hotspot açarak.

Bunun için bir limit ya da sıkıntı olabilecek bir durum var mı ?

( Sınırsız tarifelerde 15 GB hotspot kotası olduğunu duyduğum için soruyorum )

Teşekkürler

• 1 ay 50 GB yetmez zaten youtube fln kullanılcaksa. Ben de benzer durumdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Weezer kullanıcısına yanıt

Böyle en üst paket sadece 50 GB var.

YouTube için haftalık sınırsız video paketi var 45 TL ek olarak o alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu arkadaşlar fikri olan ?

• müzikadamı kullanıcısına yanıt
    sinirsiz video ve eglence paketi ile youtube netflix isini cozebilirsin en cok onlar yiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Notre Dam N kullanıcısına yanıt

Evet onları almayı düşünüyorum ama onlarda da hotspot ile paylaşmaya izin vermiyor bildiğim kadarıyla.

PC den youtube ya da netflix izleyebilirsem süper olur.

• müzikadamı kullanıcısına yanıt
    tel android ise telefon ve pc ye pdanet kurarak kotadan yemeden kullanabilirsin root gerektirmez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Notre Dam N kullanıcısına yanıt

Telefon evet android , pdanet nedir bilmiyorum ama bir araştırayım, teşekkür ederim.

Vodafone İnternet Ek paket
  • Bende arayıştayım, youtube forum vs. takılmak için 10-20 gb lazım 1 haftalığına. Varmı önerisi olan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.