Şimdi Ara

Vodafone ile ilgili Paylaşımlar, Güncel Bilgilendirmeler ve Yenilikler... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
0
Favori
69.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcut Kapsama Alanı
    Telsim - Vodafone
    Yakında update edilecek harita

Vodafone ile ilgili Paylaşımlar, Güncel Bilgilendirmeler ve Yenilikler...

• bu harita aylardır hatta yıllardır bu durumda güncellenmeyi bekliyor...bu konuda sanırım yatırımların biraz daha tamamlanıp daha net bir harita vermek istiyorlar...
  • Telsim'in sahibi olan Vodafone Hindistanın 4. büyük GSM operatörüne 11.1milyar dolar sayarak 67% hisse almış. yatırımları bir tek bizim ülkeyle sınırlı değil anlaşılan.
  • Telsim Seç Konuş tarifesinde yeni bir indirim seçeneği eklenmiş:

PARTNER AVANTAJI*: Ayda 8 YTL ilave avantaj ücreti karşılığında, her fatura döneminde bir Telsim Vodafone numarasına doğru 500 dk.'ya kadar ücretsiz görüşebilirsiniz.

Kaynak:
    http://www.vodafone.com.tr/tarifeler/telsim/Sec_Konus.php
  • Ayrıca bir önceki yeni seçenekle ilişkili bir sevgililer günü kampanyası da yapılmış:

Sevgililer Günü Partner Avantajı

Yeni telefonunuzu seçin...konuşun!

Şimdi Telsim Vodafone'dan SeçKonuş Partner Avantajı'nı seçen iki kişi, kişi başı ayda 8 YTL ödeyerek,
    500'er dakikadan her ay toplam 1000 dakikaya kadar birbirleriyle bedava konuşuyor.

Üstelik dileyenler iki adet Motorola W220'ye sadece 199 YTL ödeyerek sahip olabiliyor.
    Ayrıca Nokia, SonyEricsson. Raks ve Samsung telefonlar da çok özel avantajlarla sizi bekliyor.

Son gün 28 Şubat 2007. Ayrıntılı bilgi ve daha birçok fırsat Vodafone Shop'larda.

Partner avantajı nedir?
    Bu avantajı seçen abonelerin 1 adet Telsim Vodafone numarasına doğru yapılacak aramaları 500 dk ya kadar ücretsizdir.

500dk limitini aştığımda ücretlendirmem nasıl olacak?
    500 dk limitini aşan aboneler (eğer başka bir şebeke içi avantaj seçmedilerse) Seckonuş ana tarifesinin Telsim Vodafone yönüne doğru ücreti üzerinden ücretlenecektir.

500dk limit ücretlendirmesi nasıl olacak?
    Bir Telsim Vodafone numarasına doğru yapılan aramalar 500 dk.ya kadar ücretlendirilmeyecektir.Avantaj ücretlendirmesi dakika bazlıdır.

500dk limitini sadece tanımlamış olduğum numara için mi kullanabilirim?
    evet.

Diğer numaralar ile görüşme ücretlerim nasıl olacak?
    Diğer numaralar ile yapılacak görüşmeler başka bir avantaj seçilmemesi durumunda SeçKonuş ana tarifesi üzerinden dakika bazlı olarak ücretlendirilir.

500dk limiti kullanmazsam bir sonraki döneme devreder mi?
    Kullanılmayan dakikalar bir sonraki döneme devretmemektedir.

Tanımladığım numarayı daha sonra değiştirebilir miyim?
    Tanımlanan Telsim Vodafone numarası ücret karşılığında değiştirilebilir.Dost telefonu değişiklik ücreti abonenin faturasına yansıtılır.

Tanımlamış olduğum numarayı değiştirirsem bunun için ücret ödeyecek miyim?
    Her numara değişikliğinde abonenin faturasına 2 YTL ücret yansıtılır.

Mevcutta zaten SeçKonuş abonelik paketini kullanıyorum ve 4 avantajı seçtim. Bu avantajıda seçebilir miyim?
    5 avantaj bir arada kullanılabilir.

Ne kadar süre ile bu avantajı seçmeye hakkım var? Kampanya süresi ne kadar?
    13 Subat-28 Subat tarihleri arasında aboneler kampanyaya katılıp diğer avantajlar gibi partner avantajını da satın alabileceklerdir.

Partner avantajını nerelerden satın alabilirim ve ücreti ne kadardır.?
    8 YTL(KDV dahil) ilave ücret karşılığında Telsim Vodafone CepShopları;hizmet merkezleri ve 4440542 üzerinden avantaj satın alınabilir. Avantaj satın alınması için abonenin SeçKonuş paketine abone olması gerekmektedir.

Bunun için bir taahhütname imzalamam gerekiyormu?
    Cihaz kampanyalarından faydalanmak isteyen aboneler bağlılık taahhutnamesi imzalamaları gerekmektedir.

Sadece SeçKonuş paketi ve bu avantajı seçebilir miyim?
    Evet.sadece SeçKonuş paketi ve partner avantajını seçebilir, dilerseniz cihaz kampanyasına katılarak taahhütname karşılığında Motorola w 220, Samsung X150;Sony Ericsson J100;Raks 330,Nokia 2310 modellerinden birini alabilirsiniz.

Ne zaman bu avantajlarından faydalanmaya başlayabilir miyim?
    Yeni aboneler hemen,mevcut aboneler ilk fatura döneminden itibaren avantajlardan faydalabilir.

Kampanyadan ayrılmam durumunda ceza-i şart var mı?
    Cihaz kampanyasına katılan aboneler 24 ay boyunca en az 1 avantaj kullanarak Seçkonuş paketinde kalmayı taahhüt ederler.

Hangi durumlarda ceza-i şart öderim?
    Kampanya şartlarına uyulmaması durumunda cezai şart ödenir.

Link:http://www.telsim.com.tr/kampanyalar/telsim/cihazkampanyasi14subat.php

• cep ailede 500 dk yı aşan varmı hiç ben 100 kontur bitene kadar konuşuyorum ama hiç aşmadım . bu aralar zaten hiç kesinti olmuyo hatlarda yenilendi galba baz istasyonları kesintisiz 2:30 dk konuşuyorum
    CEP AİLE

EDİT :HARF HATASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kad_kad -- 23 Şubat 2007; 23:09:46 >
  • en uyguna en uzun konuşma hangi tarifede (kontörlü) bana yetmiyor ya. öğrencideyim 2 hat var 500+500 dk yetmediği gibi birde avea kullanmak zorunda kalıyorum (mobil öğrenci) cepsaat de uymuyo bazen 5 dk konuşup kapatmam gerekebiliyo
  • ya vodafone un daha bi numarasını göremedik

yani şöyle çok ilgi çekecek bi tarife-kampanya di mi ama?
  • cep birikim'ler artık talep alınarak fatura indirimi,servis üyelikleri ya da 50 sms'lik paket şeklinde kullanılabilecek.50 SMS'lik paket 500 birikim puanı.bu işlem 7081'e mesaj yollanarak ya da 7081 aranarak yapılacakmış.
  • vodafonedan yeni tarife
    http://www.vodafone.com.tr/tarifeler/mycep/hesabini_bilen_tarife.php

Yepyeni Hesabını Bilen Tarife!
    Her konuşmanın kaç liraya geldiğini bil

Kontör hesabı yapma, çift kart taşıma devri bitiyor.

Vodafone Hesabını Bilen Tarife ile kontör yerine YTL yükle. Vodafone hatlarını, diğer GSM operatörlerini veya sabit hatları aynı dakika fiyatı üzerinden, kaç liran kaldığını bilerek ara.

Her yöne sabit fiyatla doya doya konuş

Vodafone Hesabını Bilen Tarife�de fiyatların garantisi de var.
    Fiyatlar 2008�e kadar sabit kalıyor. Zamlanmıyor!

Her anı dolu dolu yaşayın diye,
    Vodafone�la değişim burada.

Vodafone

Anı yaşa.

HESABINI BİLEN TARİFE
    Telsim Vodafone'a doğru 0,38 YTL/dk
    (38 YKr/dk)
    Diğer GSM Operatörleri'ne doğru
    Sabit Telefon'a doğru
    Kısa Mesaj 0,25 YTL/adet
    (25 YKr/adet)
    Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

50 YTL yükleyene 6 YTL / 100 YTL yükleyene 26 YTL

Vodafone�dan hediye....

Esaslar :
    - Vodafone olarak belirtilen aramalar yurtiçindeki Vodafone numaraları için geçerlidir.
    - Her yöne sabit fiyat, Türkiye�den başlatılan çağrılarda, özel servisler ve Kıbrıs hariç yurtiçi görüşmeleri kapsamaktadır ve 31 Aralık 2007 tarihine kadar geçerlidir.
    - Yurtiçi, yurtdışı, uydu aramaları ücretlendirmesi dakika bazlı yapılmaktadır.
    - Yeni veya mevcut bireysel aboneler Hesabını Bilen Tarife�den yararlanabilirler.
    - Hesabını Bilen Tarife için Kontör - YTL arasındaki dönüşümler Vodafone�un belirlediği ücret üzerinden yapılmaktadır.
    - Hesabını Bilen Tarife aboneleri CepAran ve Yükle Kazan gibi promosyonlu kampanyalardan yararlanamamaktadır.
    - YTL Yükleme Kartları 10 YTL, 25 YTL, 50 YTL, 100 YTL�dir.
    - Söz konusu 6 YTL ve 26 YTL promosyonu her yönü aramak için kullanılabilir.
    - YTL Yükleme Kartları kontörlü paketler için, Kontör Yükleme Kartları Hesabını Bilen Tarife için kullanılamamaktadır.
    - Vodafone Ön Ödemeli aboneliğinin abonelik ve sair işlem prosedürleri aynen geçerlidir.
    - Hesabını Bilen Tarife�ye geçiş sonrası abonelere bilgi mesajı gönderilmektedir.
    - Hesabını Bilen Tarife aboneleri, Vodafone Yükle Konuş Servisi ile bakiyelerine YTL yükleyebilir, Vodafone Bakiye Öğrenme Servisi ile bakiyelerindeki miktarı öğrenebilirler.
    - Hesabını Bilen Tarife Aktif Kullanım ve Bekleme Süreleri :
    - Aktif Kullanım Süresi 90 gündür. Bu süre içinde abonelerin bakiyelerinde YTL olduğu sürece arama yapılabilir. Bakiye bittiğinde ise arama kısıtlaması getirilir, ancak bakiye durumu ne olursa olsun aranabilir. En az 10 YTL Yükleme Kartı ile her yüklemede Aktif Kullanım Süresi baştan başlatılır.
    - Bekleme süresi, Aktif Kullanım Süresi�nin bitmesiyle (son yükleme tarihinden itibaren 90 gün sonra) başlayan 90 günlük süredir. Bu süre ile birlikte arama ve aranma kısıtlaması başlar. Bekleme Süresi başladığında, kullanıcının varsa bakiyesindeki miktar dondurulur. Bekleme Süresi boyunca sadece acil servisler aranabilir. Bekleme Süresi içinde kullanıcı YTL Yükleme Kartı ile yükleme yaparsa tekrar aktif hale geçer ve Aktif Kullanım Süresi yeniden başlar. Bekleme süresi ile kullanıcının dondurulan bakiyesi, yeni yükleme ile çözülür ve yüklenen miktara eklenir.
    - Bekleme süresinin sonunda, kullanıcı hattına iptal işlemi uygulanır, kullanıcının kayıtları sistemden silinir.
    - Hesabını Bilen Tarife aboneleri, Vodafone Elektronik Kontör Yükleme Servisi�nden yararlanamamaktadır.
    - Diğer Vodafone Kontörlü esasları da geçerlidir.

• ben kontör olayını zaten sevmiyordum böyle daha iyi oldu, niye 100 kontör yüklüyoruzki 14 ytl yükleyelim ordan düşsün, yurtdışındaki vodafonelarda hep paradan düşüm gerçekleşiyordu keşke tarife fiyatlarını avea hepsibire yakın bi hale getirselerdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: vodafoneturkiye

Kontör hesabı yapma, çift kart taşıma devri bitiyor.

Vodafone Hesabını Bilen Tarife ile kontör yerine YTL yükle. Vodafone hatlarını, diğer GSM operatörlerini veya sabit hatları aynı dakika fiyatı üzerinden, kaç liran kaldığını bilerek ara.

Her yöne sabit fiyatla doya doya konuş

Vodafone Hesabını Bilen Tarife�de fiyatların garantisi de var.
    Fiyatlar 2008�e kadar sabit kalıyor. Zamlanmıyor!

Her anı dolu dolu yaşayın diye,
    Vodafone�la değişim burada.

Vodafone

Anı yaşa.

HESABINI BİLEN TARİFE
    Telsim Vodafone'a doğru 0,38 YTL/dk
    (38 YKr/dk)
    Diğer GSM Operatörleri'ne doğru
    Sabit Telefon'a doğru
    Kısa Mesaj 0,25 YTL/adet
    (25 YKr/adet)
    Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Vodafone ile ilgili Paylaşımlar, Güncel Bilgilendirmeler ve Yenilikler...

50 YTL yükleyene 6 YTL / 100 YTL yükleyene 26 YTL

Vodafone�dan hediye....

Esaslar :

Vodafone olarak belirtilen aramalar yurtiçindeki Vodafone numaraları için geçerlidir.
    - Her yöne sabit fiyat, Türkiye�den başlatılan çağrılarda, özel servisler ve Kıbrıs hariç yurtiçi görüşmeleri kapsamaktadır ve 31 Aralık 2007 tarihine kadar geçerlidir.
    - Yurtiçi, yurtdışı, uydu aramaları ücretlendirmesi dakika bazlı yapılmaktadır.
    - Yeni veya mevcut bireysel aboneler Hesabını Bilen Tarife�den yararlanabilirler.
    - Hesabını Bilen Tarife için Kontör - YTL arasındaki dönüşümler Vodafone�un belirlediği ücret üzerinden yapılmaktadır.
    - Hesabını Bilen Tarife aboneleri CepAran ve Yükle Kazan gibi promosyonlu kampanyalardan yararlanamamaktadır.
    - YTL Yükleme Kartları 10 YTL, 25 YTL, 50 YTL, 100 YTL�dir.
    - Söz konusu 6 YTL ve 26 YTL promosyonu her yönü aramak için kullanılabilir.
    - YTL Yükleme Kartları kontörlü paketler için, Kontör Yükleme Kartları Hesabını Bilen Tarife için kullanılamamaktadır.
    - Vodafone Ön Ödemeli aboneliğinin abonelik ve sair işlem prosedürleri aynen geçerlidir.
    - Hesabını Bilen Tarife�ye geçiş sonrası abonelere bilgi mesajı gönderilmektedir.
    - Hesabını Bilen Tarife aboneleri, Vodafone Yükle Konuş Servisi ile bakiyelerine YTL yükleyebilir, Vodafone Bakiye Öğrenme Servisi ile bakiyelerindeki miktarı öğrenebilirler.
    - Hesabını Bilen Tarife Aktif Kullanım ve Bekleme Süreleri :
    - Aktif Kullanım Süresi 90 gündür. Bu süre içinde abonelerin bakiyelerinde YTL olduğu sürece arama yapılabilir. Bakiye bittiğinde ise arama kısıtlaması getirilir, ancak bakiye durumu ne olursa olsun aranabilir. En az 10 YTL Yükleme Kartı ile her yüklemede Aktif Kullanım Süresi baştan başlatılır.
    - Bekleme süresi, Aktif Kullanım Süresi�nin bitmesiyle (son yükleme tarihinden itibaren 90 gün sonra) başlayan 90 günlük süredir. Bu süre ile birlikte arama ve aranma kısıtlaması başlar. Bekleme Süresi başladığında, kullanıcının varsa bakiyesindeki miktar dondurulur. Bekleme Süresi boyunca sadece acil servisler aranabilir. Bekleme Süresi içinde kullanıcı YTL Yükleme Kartı ile yükleme yaparsa tekrar aktif hale geçer ve Aktif Kullanım Süresi yeniden başlar. Bekleme süresi ile kullanıcının dondurulan bakiyesi, yeni yükleme ile çözülür ve yüklenen miktara eklenir.
    - Bekleme süresinin sonunda, kullanıcı hattına iptal işlemi uygulanır, kullanıcının kayıtları sistemden silinir.
    - Hesabını Bilen Tarife aboneleri, Vodafone Elektronik Kontör Yükleme Servisi�nden yararlanamamaktadır.
    - Diğer Vodafone Kontörlü esasları da geçerlidir.

http://www.vodafone.com.tr/tarifeler/mycep/hesabini_bilen_tarife.php

http://resim.donanimhaber.com/m_13239965/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 30 Mart 2007; 19:53:35 >

• Bugün Vodafone'un MMS servisini denedim. Eskiden SE k700i telefonumla sadece ufak boyutlu (sanıyorum limit 7kb kadardı) resimleri gönderebilirken şu an daha büyük resimleri de MMS'le gönderebiliyorum. Hem kendi numarama hem de bir e-mail adresine (gmail) 88kb'lık bir resim dosyasını sorunsuz gönderdim. Bu da demektir ki Vodafone ismiyle beraber birşeyler değişmeye başlamış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mfiz

Bugün Vodafone'un MMS servisini denedim. Eskiden SE k700i telefonumla sadece ufak boyutlu (sanıyorum limit 7kb kadardı) resimleri gönderebilirken şu an daha büyük resimleri de MMS'le gönderebiliyorum. Hem kendi numarama hem de bir e-mail adresine (gmail) 88kb'lık bir resim dosyasını sorunsuz gönderdim. Bu da demektir ki Vodafone ismiyle beraber birşeyler değişmeye başlamış.

bende 6280 var ben ondan 1 yıla yakındır 80kb lık mms atıyorum. bazen karşı tarafdaki telefon o büyüklükdeki resimleri kabul edemediği için sorun oluyordu ama gelende gidiyrdum resimlerim

• quote:

Orjinalden alıntı: Whoppix

quote:

Orjinalden alıntı: mfiz

Bugün Vodafone'un MMS servisini denedim. Eskiden SE k700i telefonumla sadece ufak boyutlu (sanıyorum limit 7kb kadardı) resimleri gönderebilirken şu an daha büyük resimleri de MMS'le gönderebiliyorum. Hem kendi numarama hem de bir e-mail adresine (gmail) 88kb'lık bir resim dosyasını sorunsuz gönderdim. Bu da demektir ki Vodafone ismiyle beraber birşeyler değişmeye başlamış.

bende 6280 var ben ondan 1 yıla yakındır 80kb lık mms atıyorum. bazen karşı tarafdaki telefon o büyüklükdeki resimleri kabul edemediği için sorun oluyordu ama gelende gidiyrdum resimlerim

Forumda daha önce k700i ile ilgili bir sorun olduğundan söz edilmiş ve hatta Telsim'deki yazılım problemi yüzünden k700i'nin MMS özelliklerinin tam olarak desteklenmediği söylenmişti. Demek ki bir şekilde altyapı güncellenmiş ve k700i'den de doğru dürüst MMS göndermek mümkün olmaya başlamış

• arkadaşlar şuan bi vodafone 100 kontörlü hat alsam kaç para? fiyatını bilen var mı?
  • 14 YTL
  • ... vodafone...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roll -- 5 Nisan 2007; 23:13:34 >
  • Valla zevk senin ama ne işe yararki.

Sonuçta hattın eski olması her zaman daha iyidir bence..

Sonuçta telsimde yükle kazan olayı var
  • vodafone egde ile ilgili bir çalışma var mı gprs hızlandırma yapmıycaklar mı telsimde olduğu gibi devam yolla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.