Şimdi Ara

Vodafone ile ilgili Paylaşımlar, Güncel Bilgilendirmeler ve Yenilikler... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
0
Favori
69.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgi talebinize istinaden açıklamalarımız aşağıda bilgilerinize
    sunulmuştur.

31 Mart 2007 tarihi itibarıyla tüm hizmetlerimizi “Vodafone” markası ile
    sürdürmeye başladık. Sizin de, mevcut hattınız üzerinde herhangi bir
    değişiklik yapılmasına gerek olmaksızın, 200 milyonu aşkın kişiden oluşan
    Vodafone ailesinin bir üyesi olduğunuzu belirtmekten mutluluk duyuyoruz.

Yeni operatör logomuz, “Vodafone TR” ibaresi ile 30.03.2007 tarihinden
    itibaren devreye alınmıştır. Cihaz ekranlarında “Vodafone TR” logosunun
    görünebilmesi için cihazın kapatılıp açılması yeterli olacaktır. Cihazların
    yeterli karakter desteğine göre ekran görüntüsü “Vodafone” veya “Vodafone
    TR” olarak değişebilmektedir. Ancak eğer cihaz, logo görünümünü
    desteklemiyorsa ekran üzerinde “Vodafone TR" ya da "Vodafone" logosu
    görüntülenemez. Bu gibi durumlar için Vodafone logosu web sitemizden de cep
    telefonlarına indirilebilmektedir.

Web sayfamızdan Operatör Logosu’na ulaşabilmek için;
    http://www.vodafone.com.tr/index.php linkini tıklayarak “Bireysel İşlemler”
    bölümüne girmeniz halinde, ‘’Hayatı Kolaylaştıran Servisler ‘’ başlığı
    altında Operatör Logosu ile ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nokia
    markalı cihazlarda mesaj metnine “Nokia” yazarak 3840’a SMS gönderilmesi
    durumunda operatör logosu cep telefonuna gelecektir. Söz konusu SMS hizmeti
    ücretsizdir.

Vodafone Operatör logosunu destekleyen cihaz bilgisi ekte dikkatinize
    sunulmuştur. Uygulama kapsamında olabilecek herhangi bir değişiklik
    durumunda gerekli duyuruların yapılacağını, ayrıca değişikliklerin web
    sitemizden de takip edilebileceğini belirtmek isteriz.

Marka Model
    NOKIA 1101
    NOKIA 1600
    NOKIA 2100
    NOKIA 2600
    NOKIA 3100
    NOKIA 3200
    NOKIA 3120
    NOKIA 3300
    NOKIA 3310
    NOKIA 3330
    NOKIA 3510
    NOKIA 3510i
    NOKIA 3650
    NOKIA 3660
    NOKIA 5100
    NOKIA 5110
    NOKIA 5140
    NOKIA 5140i
    NOKIA 5210
    NOKIA 5510
    NOKIA 6100
    NOKIA 6101
    NOKIA 6110
    NOKIA 6111
    NOKIA 6150
    NOKIA 6210
    NOKIA 6220
    NOKIA 6230
    NOKIA 6250
    NOKIA 6310
    NOKIA 6310i
    NOKIA 6510
    NOKIA 6600
    NOKIA 6610
    NOKIA 6650
    NOKIA 6680
    NOKIA 6810
    NOKIA 6820
    NOKIA 7120
    NOKIA 7200
    NOKIA 7210
    NOKIA 7250
    NOKIA 7250i
    NOKIA 7600
    NOKIA 7650
    NOKIA 7700
    NOKIA 8810
    NOKIA 8850
    NOKIA 8855
    NOKIA 8890
    NOKIA 8910i
    NOKIA 9910i
    NOKIA n-gage
    SAMSUNG S100
    SONYERICSSON Z600
    SIEMENS SX1
    ALCATEL OT 311 v101 01 a
    ALCATEL OT 511 v10C 01 a
    ALCATEL OT 512
    ALCATEL OT 715

Vodafone internet sitesine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyor, size
    sağlıklı, mutlu ve iletişimin hiç eksik olmadığı bir yaşam diliyoruz.

Saygılarımızla,

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Çıktı almadan önce çevreye olan sorumluluğumuzu bir kez daha düşünelim /
    Please consider the environment before printing this e-mail
    (Embedded image moved to file: pic28274.gif)

http://www.vodafone.com.tr

http://www.telsim.com.tr

• vodafone un yeni web sitesinde bazı linkler bozuk
    koskoca şirket daha düzgün bir web sitesi bile yapamamış söyleselerdi ben yapardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: inexo
    vodafone un yeni web sitesinde bazı linkler bozuk
    koskoca şirket daha düzgün bir web sitesi bile yapamamış söyleselerdi ben yapardım

Şu an hâlâ tamamlanmadı sanırım...
  • arkadaslar vodafone partnerde 500 dakikadan geriye kaç dakika konusmam kaldıgını nerden nasıl ögreniyorum bi numara varmı arayıp öğrendiğimiz yada msj falan yolladığımız ben bi türlü bulamadım da acemiliğime verin malum ilk kez vodafone kullanıyorum :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: player75

arkadaslar vodafone partnerde 500 dakikadan geriye kaç dakika konusmam kaldıgını nerden nasıl ögreniyorum bi numara varmı arayıp öğrendiğimiz yada msj falan yolladığımız ben bi türlü bulamadım da acemiliğime verin malum ilk kez vodafone kullanıyorum :D

maalesef o tarifede öğrenemiyorsun kardeşim kaç dakikan kaldığını
  • sağol arkadasım yani bi iş yapıyolar onuda eksik yapıyolar ben nerden bilecegim geçip geçmediğimi ay sonunda bi ton fatura gelincemi anlayacağım benim sayacım ne kadar belirleyici olacakki
    quote:

Orjinalden alıntı: kleber_777

quote:

arkadaslar vodafone partnerde 500 dakikadan geriye kaç dakika konusmam kaldıgını nerden nasıl ögreniyorum bi numara varmı arayıp öğrendiğimiz yada msj falan yolladığımız ben bi türlü bulamadım da acemiliğime verin malum ilk kez vodafone kullanıyorum :D

• quote:

sağol arkadasım yani bi iş yapıyolar onuda eksik yapıyolar ben nerden bilecegim geçip geçmediğimi ay sonunda bi ton fatura gelincemi anlayacağım benim sayacım ne kadar belirleyici olacakki
    quote:

quote:

Bu tarz olaylara alışacaksın.ç.Ucuz etin yahnisi bu kadar işte

• Telefonumun Ekranı VODAFONE TR olduğu anda birz uğraştırdı ama ben yine TELSIM GSM Yazdırmayı başardım.
    vodadone hiç yakışmadı çünkü!!
    Telsim en azından türkçedeki iki sessiz harf bir araya gelemez kuralından başka bütün kurallara uyuyor.
    e buradıda türkiye:)))

mesajlar yine her yöne olmalı
    ve 500 dakka olayı kalkmalı
    şebeke içi yine 1 kontör
    diğer operatörler en azından 4 kontör olmalı

bence vodafon zengin bi operatör bu kadarcıktan batmaz heralde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeliz82tr

Telefonumun Ekranı VODAFONE TR olduğu anda birz uğraştırdı ama ben yine TELSIM GSM Yazdırmayı başardım.
    Telsim en azından türkçedeki iki sessiz harf bir araya gelemez kuralından başka bütün kurallara uyuyor.

şebeke içi yine 1 kontör

yoo bence çok yakıştı vodafone olması seni de anlamak gerçekten güç

• Arkadaşlar kontörlü hatları artık uluslararası dolaşıma kredi kartına ihtiyacınız olmadan açtırmanız mümkün. Vodadafone TR nin internet sitesinden bu işlemi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Telefonumun Ekranı VODAFONE TR olduğu anda birz uğraştırdı ama ben yine TELSIM GSM Yazdırmayı başardım.

şebeke içi yine 1 kontör

yaa nasıl yaptın kardeş bende istiyorum telsim yazsın...

• quote:

Orjinalden alıntı: egenox

quote:

quote:

şebeke içi yine 1 kontör

yaa nasıl yaptın kardeş bende istiyorum telsim yazsın...

saçmalamayın telsim artık yok vodafone anı yaşa

• şuanlık fazl birşey yok ama yaz aylarında çok büyük patlamalar olcak gibi geliyor çünkü reklamlarında sürekli değişim başladı diyo demekki bişeyler yapıyorlar
  • bedava faturalı hat dağıtıyorlar dün yanıma uğradılar 2 adet aldık bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tiésto
    bedava faturalı hat dağıtıyorlar dün yanıma uğradılar 2 adet aldık bakalım

Faturalı hatlar diğer operatör servisleri tarafından da ücretsiz olarak verilmektedir.
    İlk fatura tutarına vergiler yansıtılacaktır.

Selam ile...
  • Vodafone, faturalı hat abonelerine doğum günlerinde çok özel bir hediye veriyor.

Vodafone faturalı hat abonesi iseniz doğum gününüzde sürpriz hediyemize hazır olun. Bunun için doğum günü tarihinizi bize bildirmeniz yeterli.

DOĞUMGÜNÜMDE SÜRPRİZ HEDİYE ALABİLMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Doğum günü hediyenizden faydalanabilmeniz için Vodafone faturalı, şahıs abonesi olmanız ve doğum gününüzde hattınızın açık olması yeterlidir.
    Doğum günü tarihinizi, doğum gününüzden en geç 2 gün önce GG.AA.YYYY olarak 7554'e gönderin ve doğum gününüzde sürprizimizi bekleyin.

ÖRNEĞIN:
    1 EKIM 1965 ICIN 01.10.1965 YAZINIZ.

Doğum günü tarihinizi bildirmek için ayrıca:
    Türkiye'nin her yerinden ve cep telefonunuzdan herhangi bir alan kodu çevirmeden, 444 0 542'yi arayabilirsiniz.

Bu kampanyadan şirket abonelikleri yararlanamaz.
    Bu kampanya yürürlülük tarihinden itibaren 1 yıl sure ile geçerlidir.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.dogumgunu.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 30 Nisan 2007; 14:09:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

quote:

Faturalı hatlar diğer operatör servisleri tarafından da ücretsiz olarak verilmektedir.

Selam ile...

ayrısını vodafone ödüyormuş yarısını biz oda 3 taksitle sanırım bana öylke bilgi verdiler
  • quote:

quote:

quote:

Selam ile...
    ayrısını vodafone ödüyormuş yarısını biz oda 3 taksitle sanırım bana öylke bilgi verdiler

İlginç.
    Sitelerinde buna binaen bir bilgilendirme bulunuyor mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selam ile...

İlginç.
    Sitelerinde buna binaen bir bilgilendirme bulunuyor mu?

ilk faturada göreceğiz zaten...Nasıl olsa hattı veren arkadaş arkadaşım

• Vodafone ile Arçelik işbirliğine gitti
    Vodafone Üst Yöneticisi (CEO) Attila Vitai, numara taşınabilirliğine ilişkin, "Benim beklentim yazın sonunda bunun Türkiye’de gerçekleşeceği yönünde" açıklamasını yaptı.
    Vodafone ve Arçelik arasında yapılan işbirliği ile Arçelik ve Beko bayiilerinde Vodafone faturalı hat ve sanal kontör ürünleri satışa sunulacak.
    İşbirliğinin tanıtımı dolayısıyla düzenlenen toplantıda konuşan Vodafone Üst Yöneticisi (CEO) Attila Vitai, operatörlerin gelecekteki başarısının müşterilere yakın olmasından geçtiğini ifade ederek, piyasaya baktıklarında Arçelik’in bu gereklilikleri yerine getirdiğini, bu nedenle ürün ve hizmetlerinin dağıtılmasında Arçelik ile görüşmeye başladıklarını söyledi.
    Vitai, "Bu bizim için tarihi bir anlaşma. Bu anlaşmanın ardından bize pek çok fırsatlar gelecek. Bu bizim için bir platform da getirecek. Bu platform çerçevesinde 3G ürünlerini de müşterilerimize sunabileceğiz" diye konuştu.
    Arçelik mağazalarının büyüklüğü, satılan ürünler ve satış deneyimlerine baktıklarında kendileri için ideal bir fırsat bulunduğunu dile getiren Vitai, "Bu sayede yeni hizmetlerimizi 3G geldikten sonra başarılı bir biçimde sunabileceğiz. Arçelik ile gelecekte çalışmak için ve bu ortaklığı büyük bir başarı haline dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz" dedi.

NUMARA TAŞINABİLİRLİĞİ
    Attila Vitai, gazetecilerin sorularını yanıtlarken de bir Avea yöneticisinin Ulaştırma Bakanlığına atanmasının numara taşınabilirliği konusunda bir avantaj getirip getirmeyeceği sorusu üzerine, kimin bakan olacağı konusunda bir kontrolü olmadığı için bu konuda bir fikrinin bulunmadığını söyledi.
    Vitai, numara taşınabilirliği konusunda ise biri hariç bütün tarafların bu konuda çok istekli olduğunu, Cuma sabahı Telekomünikasyon Kurumu ile bir toplantı yaptıklarını ve onların da numara taşınabilirliğinin önemini vurguladığını kaydetti.
    Numara taşınabilirliğinin piyasaya yeni girişleri sağlayabilecek bir uygulama olduğunu söyleyen Vitai, bu konunun 6 ay 1 yıl önce de tartışıldığını, ancak şimdi oyunun doğasının değiştiği düşüncesinde olduğu belirtti.
    Vitai, "Hükümet de 3G lisansının çıkarılması ile yeni kurumların piyasaya çekilmesi konusunda başarılı olabilmesi için numara taşınabilirliğinin bir gereklilik olduğunun farkında. Hem bakanlık hem Telekomünikasyon Kurumu açısından numara taşınabilirliğini bir öncelik haline geldiğini düşünüyorum" diye konuştu.

"TÜKETİCİLER VE REKABET İÇİN İYİ OLACAK"
    Konuya ilişkin ilgili bakanlarla ve rakiplerle işbirliği içinde olacaklarını kaydeden Vitai, bunun tüketiciler ve rekabet için de iyi olacağını ifade etti.
    Vitai, numara taşınabilirliğini Türkiye’de en kısa sürede başarılı hale getirme konusunda kararlı olduklarını söyledi.
    Vitai, numara taşınabilirliği ile 3G lisansı arasındaki ilişki konusunda bir soru üzerine ise 3G lisansı almak için önce numara taşınabilirliğinin kabul edilmesi gerektiğini belirtti.
    Turkcell’in açtığı dava nedeniyle bu süreçte bir gecikme yaşanıp yaşanmayacağı konusunda yasal sürecin ne kadar süreceğini bilmediğini dile getiren Vitai, ancak 3G’de bu nedenle gecikme yaşanmayacağını umduğunu söyledi.
    Vitai, Telekomünikasyon Kurumu yetkililerinin numara taşınabilirliğinin mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesi konusunda istekli olduğunu kaydederek, "Benim beklentim yazın sonunda bunun Türkiye’de gerçekleşeceği yönünde. Oyuncuların çoğu ile anlaşma içindeyiz.
    Muhalefet eden bir şirket var umarım onları da projede yer almaya ikna edebiliriz" görüşünü aktardı.

ARÇELİK İTİCİ GÜÇ OLACAK...
    Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik Genel Müdürü Aka Gündüz Özdemir de iki global kurumun işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 4 bin 500’ün üzerinde yetkili satıcısıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmış olan Arçelik’in bu işbirliği ile hem tüketicisine daha kapsamlı bir hizmet sunmayı hem de bayileri için yeni iş alanları yaratmayı hedeflediğini söyledi.
    Özdemir, Arçelik’in Vodafone ile birlikte belirlediği mağazalarında kurulacak Corner’lerde ilk etapta faturalı hat ve sanal kontör ürünleri satışa sunacağını belirterek, ilk 3 aylık dönemde Arçelik ve Beko mağazalarında kurulacak Vodafone Corner’lerinin sayısının yıl sonunda 600’e çıkacak şekilde planlandığını kaydetti.
    İşbirliği ile yetkili satıcılar için de yeni iş imkanları oluşturulmasının hedeflendiğini vurgulayan Özdemir, Arçelik’in 2004 yılından beri cep telefonu pazarında bulunduğunu, cep telefonu işinde her yıl büyüyerek değişik dönemlerde farklı markaların pazar paylarına önemli katkılarda bulunduğunu söyledi.
    Özdemir, "İnanıyorum ki Vodafone’nin Türkiye pazarındaki hedeflerinin gerçekleştirilmesine çok önemli itici bir güç olacağız. İşbirliği ile tüketicilere daha geniş hizmet olanakları sunacağız."

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.