Şimdi Ara

Vodafone ile ilgili Paylaşımlar, Güncel Bilgilendirmeler ve Yenilikler... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
0
Favori
69.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet yani 10 katı
  • abi hazırkartta 60 kb 1 kontör biliyom ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

abi hazırkartta 60 kb 1 kontör biliyom ben

hayır 20kb/2 kontör detaylı bilgi içinhttp://www.turkcell.com.tr/index/0,1028,301332,00.html
  • msn için 60 kb 1 kontör biliyorum
  • GPRS aracılığı ile PC den girersen 20 KB 1 kontör

Anak cepten girersen 20 KB 2 kontör
  • arkadaşlar bende yılalrdır telsim kullanıcısım cep aile var.bıktım mesaj çekmekten artık bitse bu tarife diye bekliyorum
    herneyse benim bi kaç sorum olacak arkadaşlar.
    msn kullanmak istiyorum cepten ama vodafonda bu işin pahalıya geldiğini duymuştum.(yukardakileri okudum hiçte öyle değil gibi duruyor)bu msn işi vodafonda nasıldır biri ayrıntılı anlatırsa sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whoppix

quote:

Orjinalden alıntı: UniLéE

VODAFONE DA gprs ücretleri nasıl? uygunmu. yoksa hiç sormıyayımmı

turkcelde 20 kb 2 kontor
    telsimde 100 kb 1 kontor aradaki farka bakınca telsimi seçmemek elde değil

avea'da ne kadar gprs ücreti ?
  • Bende iki tane vodafone faturalı hat var.Bunları üç ay önce aldım.Hatlardan birini kardeşime vereyim diye aldım.Fakat kardeşim üç ay boyunca hiç telefona bile takmamış.Faturasını ödememiş.Herneyse şimdi telefonla aradılar.(Bendeki vodafonu)Dediler ki diğer vodafone hattınıza 50,9 YTL borcunuz var. Temmuzda icra gelecek.Ulan alalı üç ay olmuş ve sıfır kullanılmış 50 milyon ne.Ve bre şeresizler üç aydır faturası ödenmemiş madem ,kullandığım telefona mesajla niye bu durumu bildirmiyorasunuz.İş icra boyutuna gelince neden arıyorsunuz.Zaten kullandığım hattın faturasını gönderiyor kullanmadığım hattınkini hiç göndermiyorlar.
  • Kısacası hat kullanılmadığı ve borcu(Yani sabit ücretleri) ödenmediği için iptal bloke edilmiş.Bu yüzden hat iptali muamelesi yapılıp devlete 12 ayda ödenecek olan 46 ytl civarındaki vergiyi son faturaya eklemişler.Ama bu durumu neden bloke ettikten sonra haber veriyorlar.Bu adilik değil mi?Bu operatörlerin hepsi aynı al birini vur ötekine.
  • o kadar saçma salak bi serviski. 4040 dan gizli messaj göndermek. resmen sapıklara zemin hazırlanmış.. şimdi gizli sms gönderenin numarasını ve kim oldugunu öğrenmek istiyorum. evet çözüm üretin vadofoncular.. o herifi bulmam lazım.
  • savcılığa git
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

savcılığa git

başka yolu yok yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Warrior_06

quote:

savcılığa git

başka yolu yok yani

Yok.
  • Abi zor değilki..

Savcılığa gidiyosun 10 dk dilekçe yaz ver bundan koaly ne var
  • quote:

Abi zor değilki..

Savcılığa gidiyosun 10 dk dilekçe yaz ver bundan koaly ne var

daha sonraki sürecde ne olur hocam
  • Vodafone da ne zamana kadar kontör yüklemeyince hat kapanıyo ? (geçen aradım yaklaşık 1 aya yakın
    kontör yüklemedim aktif süreniz 12 gün dedi)
  • Artık Vodafone'dan Avea'ya da MMS gönderilebiliyor. MMS servisi ile bilgilerde ücretlendirmenin aynı olduğu yazıyor:

http://www.vodafone.com.tr/Servisler/servisler.mesajservisleri.vodafonemms.php
  • Vodafone Haziran sonu abone sayısı 14.925m. 6 ayda 2m yeni abone eklendi. bu şekilde giderse liderle arayı kapatmaya başlayacak, bunun sonucunda da 3 operatörün de müşterileri daha cazip kampanya ve tarifeler görebileceğiz.
  • vodafonenun futbol hava durumu formula 1 gibi bilgi servisi var mı varsa abonelik numarası nedir??hani şu maç sonuçlarının fln geldigi..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.