Şimdi Ara

Vodafone HTC Wildfire S Cihaz Kampanyas (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
4
Favori
122.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamda Huvai x5 HTC ile aynı özelliklerde değil mi ? niye fazladan para verip hemde markadan kaybedesiniz ?

Arkadaşlar bilenlere sorum var Aveanın yeni yıl kampanyasına geçtim 4 ay oldu sanırım sözleşme 6 aylık ben geçip alabiliyormuyum bu telefonu yoksa 6 ayı doldurmam mı gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 19 Temmuz 2011; 21:28:22 >
  • http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/videolari/HTC-Wildfire-S-video-inceleme.htm#

Donanimhaber'in videosunu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.FLASH PLAYER VAR VE ÇOKLU DOKUNMATİK YANİ MULTİ TOUCH'TA VAR AMA ÖZELLİK OLARAK YAZMAMIŞLAR
  • evet multi touch var :D çok işlevsel .
  • ohooo yapılır mı böyle kampanya. 2.el bölümü şimdi wildfire s ile dolup taşacak.

35*24 = 840

Her ay 500 dk + 5000sms lik hat
    +telefon

Telefonu elden çıkarsan(artık kaça satılır bakıp göreceğiz 700 - 550 arası şimdilik), çok çok uygun fiyata 2 yıl konuşmuş olacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 19 Temmuz 2011; 22:07:29 >
  • suan enucuza ben bırakıyorum galiba =) Ben daha da uyguna satardım da suan acelem yok =).

İphone almayacak olsam telefon aramam.Hatta belki 2. telefn olarak da tutabilirim. Kullandıkça kararsızlaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Annem zaten cepavantaj kullanıyordu 55 tl olandan. Ekstra 10 tl vereceğiz sadece aylık. Bize telefon 240 TL'ye geldi.

Ekstra bir ücret yok.

Hayırlı olsun arkadaşım.Bende kardeşimin doğum günü yaklaşıyor aynı tarifeyi benimde annem kullanıyor sürpriz yapacağız =))

240 TL'ye bu cihazı almanın tadıda bir başka olacak yaww
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Yalnız İdeos X5 650-700 TL Değil Mi ? Bu Cihaz Fiyat Olarak 360'a Geliyor Lütfen Madem Karşılaştırma Yapıyorsunuz Herşeyi Göz önünde Bulundurun.İdeos X5 Yerine Bende Samsung Ace Tavsiye Ederim

bayide ve HB de 550 tl ye alınıyor , hatta DH de 10 günlük 450 tl ye satan var. 1 haftadadır alan yok.

X5 her türlü çok çok iyi , T20 de DLNA + NFC kullanılacaksa alınabilir.
  • Arkadaşlar Biri bana yardımcı olabilir mi tekrardan ?

Şimdi Avea Müşteri hizmetlerini arayıp Hattımı taşıyıp taşıyamıyacağımı sordum bir oparetörden aveaya geçtim 6 ay dolmadan vodafona geçicem dedim çıkabiliyormuyum diye sorunca , çıkabilirsiniz dedi yalnız 60 lira vergi ücreti ödemek zorundasınız dedi eyvallah öderiz dedim :D

Şimdi Genç tarife kaç yaş altı arkadaşlar ? 25 mi ?
    Cihaz Bedeli 10 TL diyor Karttan nekadar çekicekler ? 360 mı yoksa 240 tl mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

8 aylık fatura toplamı 200 tl olmayanlar kredı kartları ıle 30*12 seklınde odeyecekler. bunun yanında belırtılen cep avantaj tarıfelerınden bırınıde secmek zorundalar.

bana bu ay 510 tl fatura yolladıkla<rına göre bedava vermesi lazım voda nın bu cihazı bana:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Arkadaşlar Biri bana yardımcı olabilir mi tekrardan ?

Şimdi Avea Müşteri hizmetlerini arayıp Hattımı taşıyıp taşıyamıyacağımı sordum bir oparetörden aveaya geçtim 6 ay dolmadan vodafona geçicem dedim çıkabiliyormuyum diye sorunca , çıkabilirsiniz dedi yalnız 60 lira vergi ücreti ödemek zorundasınız dedi eyvallah öderiz dedim :D

360 tl çekerler.

25 altı gerekiyor genç tarife için.

sonraki her ay -30 oluyor faturandan-12 ay boynca.
  • quote:

25 yaş ve altı diyor kampanya koşullarında Genç Tarife için..

Yeni abone olacağınız için cihaz bedeli olarak 360 TL / 12 taksit olarak ödeyeceksiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

360 tl çekerler.

25 altı gerekiyor genç tarife için.

sonraki her ay -30 oluyor faturandan-12 ay boynca.

Anladım hocam teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Yalnız İdeos X5 650-700 TL Değil Mi ? Bu Cihaz Fiyat Olarak 360'a Geliyor Lütfen Madem Karşılaştırma Yapıyorsunuz Herşeyi Göz önünde Bulundurun.İdeos X5 Yerine Bende Samsung Ace Tavsiye Ederim

bayide ve HB de 550 tl ye alınıyor , hatta DH de 10 günlük 450 tl ye satan var. 1 haftadadır alan yok.

X5 her türlü çok çok iyi , T20 de DLNA + NFC kullanılacaksa alınabilir.

X5 Her türlü çok çok iyi diye düşünenler alsın o zaman 1 haftadır alsalarmış

• Benim de bir sorum var arkadaşlar;

Kampanya koşullarına göre; 6 ay boyunca 100 MB data bedava deniyor ya bu cihazı aldıktan hemen sonra geçerli mi acaba? Daha önce hiç cepten internete girmemiştim o yüzden soruyorum, bu kota 1 ay boyunca günde 3-4 saat DH ve benzeri forum siteleri, haber siteleri, alış veriş sitelerinde gezinmek için yeterli midir?
    Kaba bir hesapla Cepten internet için 100 MB, bilgisayarla internetin kaç GB'ına denk gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Benim de bir sorum var arkadaşlar;

Kampanya koşullarına göre; 6 ay boyunca 100 MB data bedava deniyor ya bu cihazı aldıktan hemen sonra geçerli mi acaba? Daha önce hiç cepten internete girmemiştim o yüzden soruyorum, bu kota 1 ay boyunca günde 3-4 saat DH ve benzeri forum siteleri, haber siteleri, alış veriş sitelerinde gezinmek için yeterli midir?
    Kaba bir hesapla Cepten internet için 100 MB, bilgisayarla internetin kaç GB'ına denk gelir?

Merhaba tabiki cihazı kampanyayla aldıysanız hemen başlar.100 MB konusunda şunu söyleyebilirim video izlemeyin istediğiniz kadar gezin sitelerde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Benim de bir sorum var arkadaşlar;

Merhaba tabiki cihazı kampanyayla aldıysanız hemen başlar.100 MB konusunda şunu söyleyebilirim video izlemeyin istediğiniz kadar gezin sitelerde

Çok teşekkürler

• Arkadaşlar bayiye gittim avea mı vodadofone a taşıyacağım genç tarife olacak dedim.

25 lira + 10 lira cihaz ücreti dedi.

Fakat söz konsu 500 her yöne dakika sadece 6 ay geçerliymiş daha sonra 250 dakikaya incekmiş, öyle söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SİBGATULLAH

Arkadaşlar bayiye gittim avea mı vodadofone a taşıyacağım genç tarife olacak dedim.

Fakat söz konsu 500 her yöne dakika sadece 6 ay geçerliymiş daha sonra 250 dakikaya incekmiş, öyle söyledi.

Valla hoca Fazla kullanmadığım için sorun teşkil etmiyor :D Eskiden kontürlü telefon kullananların alışkanlığı diyelim :D
  • quote:

Arkadaşlar bayiye gittim avea mı vodadofone a taşıyacağım genç tarife olacak dedim.

Olmaz o iş.ben defalarca sordum aleyhte düzeltme olmaz 2 sene boyunca pakette denildi.şikayet edin o cep shopu müşteri hizmetlerine ya da genel müdürlüğe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Olmaz o iş.ben defalarca sordum aleyhte düzeltme olmaz 2 sene boyunca pakette denildi.şikayet edin o cep shopu müşteri hizmetlerine ya da genel müdürlüğe.

Acaba ben kontörlü hattan faturalı vodafone a geçtiğim için mi böyle söylediler?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.