Şimdi Ara

VODAFONE H300s / 300 Mbps + 866 Mbps AC / 4 Gigabit / VOIP / VDSL MODEM [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 21y Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.063
Cevap
45
Favori
115.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba, hızlı cevabınız için tekrar teşekkür ederim. Sadece "admin" şifresine ihtiyacım var, VodAdmin'e değil.

Yalnızca VodAdmin'e mi sahipsiniz? Başka şifre yok mu?

Yönlendiricilerimizde, yönlendiricinin arkasında "admin" kullanıcı adı ve şifre vardır.

• Merhaba

TTNetten Vodafone 'a geçiş yaptım bu modemi bağladılar.

Ancak Samsung Tv de kullandığım bazı programlar açılmamaya başladı.

Örneğin Smart İPTv ile izlediğim İPTV yayınları açmıyor. Netflix - Youtube normal ama..

Modemden kaynaklı bir durum ama ne yapabilirim bilmiyorum.

Dns değiştirmek mi gerekir / BU modemde nasıl değişiyor onu da bilmiyorum.

Yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim.

• planer05 P kullanıcısına yanıt

Akşam bu modemi çıkarttım Airteis 5650 modemim vardı onu taktım.

Herşey düzeldi, İPTV yayınlarım da çalışıyor.

Bu modemde farklı bir güvenlik duvarı var ama çözemedim.

• Vodafone müş. hizmetleri ile görüştüm. Bu modemin İPTV özelliği olmadığını bu nedenle TV den İPTV seyredemeyeceğimi belirtti. Aranızda hiç bu modemle İPTV izleyen yok mu acaba?

Bende IPTV kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok hocam. Amazon Firetv ve TV deki uygulamalarda da dahil sorun yaşamadım bugün e kadar.

Modem deki IPTV desteği Tivibu gibi harici cihaz bağlantısında geçerli olması gerekiyor.

Güvenli DNS açık ise kapatın, güvenlik duvarını en düşük seviyeye getirin. Bende herhangi bir DNS girili değil modem de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 6 Kasım 2020; 20:52:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim amacım az çeken diğer odalarda neti kablosuz aktarıp zaman zaman kablolu/kablosuz olarak kullanmak.Bunu en iyi yapan acces pointmi routermi olur?Aralarındaki farkı tam anlayamadım.Hangisini tavsiye edersiniz.Elimde türktelekomun TP-Link TD-W9970V3 VDSL2-ADSL2 + Modemi var, h300 s de köprü modu olmadığından internetin bağlı olacağı modem yapmam lazım.Ayarla diğer odaya neti kablosuz olarak aktarıp h300 s i ile router olarak nasıl kullanacağım.Diğer ürünlerle ilgili bolca video var ama h300 s ile ilgili ayarı bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: prv_user

Merhaba, hızlı cevabınız için tekrar teşekkür ederim. Sadece "admin" şifresine ihtiyacım var, VodAdmin'e değil.

Yalnızca VodAdmin'e mi sahipsiniz? Başka şifre yok mu?

Yönlendiricilerimizde, yönlendiricinin arkasında "admin" kullanıcı adı ve şifre vardır.

Ok than, I can do it every phase in today. Just wait a 30 min.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylm.56

Ok than, I can do it every phase in today. Just wait a 30 min.

Alıntıları Göster

http://www.mediafire.com/file/l9jsj49kpklsaw2/Speedport_Plus_Vodafone-H-300s-v1.0.09.05_2020-11-07_083558.config/file

This is configiration.

Config file password : Voda556Net12

Default user username , password : admin , 6ma245ee

Superuser username , password : VodAdmin , Voda556Net12

@prv_user

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylm.56 -- 7 Kasım 2020; 8:47:22 >

• Merhaba! Katkınız ve detaylı yardımınız için çok teşekkür ederim. Yapılandırma dosyanızı yönlendiricime şimdi gönderdim ancak hiçbir şey yapmıyor gibi görünüyor. Sisteme "VodAdmin" bile kaydetmez. Görünüşe göre, kullanıcı hesapları aygıt yazılımına veya hatta yongaya kodlanmış.

Yönlendiricilerimizde yıkayabilmemiz için yüksek düzeyde ters mühendislik veya mevcut bir türk ürün yazılımına ihtiyacı var.

Yardımın için çok teşekkür ederim sevgili arkadaşım!

• prv_user P kullanıcısına yanıt

admin

Q1w2e3r4t5

• cimbom38 kullanıcısına yanıt

h300s modem ile kablosuz olarak interneti başka cihaza aktarıp wds mesh gibi seçenekleri değerlendiremezsiniz.

• prv_user P kullanıcısına yanıt

I think Bootloader needs intervention. The device also has a bootloader.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

H300 s modemle mi kullanıyorsunuz İPTV..

Öyleyse çok ilginç çünkü dediğiniz şeyleri yapmama rağmen bu modemle iptv leri çalıştıramadım.

dediğim gibi vod. müşteri hizmetlerindeki kişi modemden kaynaklı olduğunu, iptv desteği olmadığını söyledi.

o da tam bilmiyor demek ki?

siz nasıl kullanıyorsunuz çözemedim?

Evet evde tek modem bu var zaten. TV ve firetv de ona bağlı 5ghz den. Sorun yok.

Mi reapeter da var aynı şekilde. Onada telefonlar bağlı yine sorun yok.

o zaman modemden bir ayar yapmak gerekiyor demek ki?

güvenlik ayarları ile herşeyi denedim ama yine deneyeyim bakalım, çözene kadar devam..

Tivibu da kullanıyorum onunla alakalı olamaz herhalde, ilk cevapta tivibudan bahsetmiştiniz?

Tivibu gibi cihazlar normalde modem de IPTV modu üzerinden ayrı çıkış yaparak internet hızını etkilemez. Airties kullanırken bu şekilde idi. Bu desteği bende modem üzerinde göremedim mesela. Gerçi çokta kurcalamadım.

Dediğim gibi başka bir ayar bende yapmadım. Güvenli DNS kapalı ve güvenlik duvarı düşük seviyede. Bu arada başka kullanan arkadaşlarım da var her hangi bir sorun yaşayan yok IPTV konusunda.

teşekkürler arkadaşım cevaplar için,

airtesi 5650 modemi bağladım izliyorum, h300s i takınca yayın gelmiyor.

deneyeceğim biraz daha bakalım, umarım çözerim..

teşekkürler.

• Arkadaşlar Merhaba. H300s modemin arka tarafinda 4 adet sari renkli PORT bulunuyor.. 3 ü lan için 1 i wan için.. Evde 4 adet ethernet kablosu var modeme girecek. 1 tanesi boşta kalıyor.. Wan portunu ayarlardan Lan a çevirme olabilir mi? Oradan internet alabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam bir çözüm buldunuzmu. bendede aynı sorun var. android box çalışıyır pc cep telefonunda iptv çalışıyor. sade samsung tv de çalışmıoyr

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.