Şimdi Ara

VODAFONE H300s / 300 Mbps + 866 Mbps AC / 4 Gigabit / VOIP / VDSL MODEM [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.042
Cevap
45
Favori
114.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu modemin aynısı bende de var yaklaşık 16 aydır kullanıyorum tarifem sabah 8 den akşam 8 e 35mbps geri kalan saatlerde 3mbps ilk 6 ay sorunsuz bir şekilde kullanıyordum sonraları hızım 3mbps de takılı kaldı evime gelen türk telekom yetkilileri tüm kabloları yenilediler kendi cihazlarını taktıkları zaman hız 35mbps gözüküyor lakin kendi modemimizi taktigimizda 3mbps alıyorum hat değerlerini kontrol ettim modemime kadar 35mbps alıyorum her ne oluyorsa modemden bana gelen internet hızı 3mbps yapmadigim şey kalmadı tek çare modemi yenilemek son kez buraya yazayım dedim eğer yardımcı olan bi arkadaş çıkarsa yeni modem almaktan kurtulacağım şimdiden teşekkür ederim
  • atomikapax A kullanıcısına yanıt

Modeme kablolu olarak bağlı olmanıza rağmen speedtest sonucunuz 3 mbps olarak mı çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunusdogan Y kullanıcısına yanıt
    Kablolu kablosuz farketmiyor ikisini de defalarca denedim modemime gelen hat değerleri 35mbps olmasına rağmen speedtest 3mbps gözüküyor.
    Bunlar da hat değerim VODAFONE H300s / 300 Mbps + 866 Mbps AC / 4 Gigabit / VOIP / VDSL MODEM [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomikapax -- 2 Ocak 2021; 1:0:31 >
  • yunusdogan Y kullanıcısına yanıt

Vodafone nun bu modem için teknik bilgisi bile yok

• Bu modemi bende kullanıyorum son 2 aydır. Modem genel olarak bana hoş gelmedi ve eski modemime geçtim.

Genede içimde bir soru işareti kaldı.

Elimdeki modem Asus dsl-ac51.

H300s mi daha iyi bir işlemci performans vs sahip yok asus mu? Gözle görülür bir şey dikkatimi çekmedi 🤔

• modemin dsl hızı çok yüksek alıyor turknet yapada

vmg3312 55mbps alırken vodafone 66mbps alıyor.

ama apple sunucularında. bazen youtube ta . bazen sitelerin tam yüklenmemesi sorunları var.

dns vs denedim ama sorunu aşamadım.

• h300s ve Airties Air 4240 54 Mbps Kablosuz 4 Port Erişim Noktası / Router var.Router eski ve güncelle routerler gibi router modunu bulamadım.Router, Tekrarlayıcı ve Köprü özelliği var. Router modeme kablo ile bağlı iken wifi ve eternetten net geliyor.Kabloyu modemden çıkarınca router internete bağlanamıyor.Diğer odaya kablosuz neti aktarıp android cihazda eternetten neti kullanacağım.

• Merhabalar.

Elimde bu cihazdan mevcut, 5ghz desteği olduğu için şuan ki modemimin yerine kullanmak istiyorum fakat h300s i takıp kullanıcı adı ve şifremi girmeme rağmen modemi kullanamıyorum.

Hattım Türk Telekom.

Böyle bir sorun yaşayan oldu mu veya çözümünü bilen var mı acaba ?

• Selam arkadaşlar bu modem ile internet kopma ve dsl yok hatası ile karşılaşıyordum. Günde 5/6 kez olur olmadık yerlerde kopma oluyor 4.5 dk. Anca geliyordy. Çözümü buldum aynı sorunu yaşayan arkadaşlara duyurulur.
    Çözüm: modem arayüzü üzerinden İPV6 özelliğini devre dışı bırakın.
    Bir diğer tavsiyem ise kullanmadığınız özellikleride devre dışı bırakın meswla telefon özelliği yada ethernetleri kullanmıyorsanız kapatın wps modunu keza kullanmıyorsanız kapatın. Ama dediğim gibi en önemlisi ipv6

• Keenetic Extra DSL AC1200 KN-2111-01TR VDSL2/ADSL2+ Modem

aldım kargoda gelince wifinin az çektiği bölgeye yakın yerde h300s router olarak kullanmak istiyorum.Router ayarını nasıl yapacağım?

• Merhabalar. Şuan tplink w9970 v3 kullanıyorum. Tarifem 50mgbit vdsl2. Bana vodafonedan hg658c modem verceklermiş. Bu modem nasıl? Kullanan varmı? Baktım 5ghz desteği yok. Vodafone dan talep etsem 5 ve 2.4 destekli bir modem. h300s mi gönderirler? Gördüğüm kadarıyla h300s ile de çok sorun yaşayan var. (bu arada ben dedimki müşteri hizmetlerine bende zaten vdsl2 destekli modem var (tplink). Göndermenizi istemiyorum yok illa bizim modemi kullanmanız lazım dediler.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sloopycan -- 21 Ocak 2021; 21:36:26 >
  • atomikapax A kullanıcısına yanıt

bahsettiğiniz problemin modemle alakası yok ben de aynı problemi yaşıyordum modem arayüzünde tanımlı olan hız ev hattın maksimum kapasitesini görebiliyoruz fakat speedtest sonuçları farklı çıkıyordu. netgalaksi den hizmet aldığım için durumu anlatan talep oluşturdum çözdüler

• e_capkan kullanıcısına yanıt

probleminiz operatör kaynaklı modemde sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusdogan

probleminiz operatör kaynaklı modemde sorun yok

diğer modemi takınca sorun yok ama ?

yapada mı uyumlu değil acaba ?

mayısta vae de deneyeceğim.

• ios ta ki bul uygulaması açılmıyor bu modemi takınca ?

default ayarlarda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 24 Ocak 2021; 23:0:21 >
  • Nette H300s modemin kulanım klavuzuna rastlayan varmı?

• hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 5 Şubat 2021; 18:3:53 >
  • bu modem ile fast path moduna geçebilirmiyiz ?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.