Şimdi Ara

Vodafone Gittigidiyor 100/25 YENİLENDİ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
22
Favori
18.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heredotolga

Bu kampanya dan öncelik le bugüne kadar avantaj cepte uygulamaşini indiren herkez kod alabiliyor idi bugünden itibaren aktif vodafone kullanıcılari kod alabiliyor . AYRICA VODAFONE LULAR 2 KOD ALABILYOR (ŞANLI ISE) vodafone lu ilk olarak avantaj cepte uygulaması ile alabilir 2. olarak SURPRIS yazıp 6666 mesaj atarak eğer şanslı ise sunulan secenek ten biri gtti gidiyor kodu oluyor burada dikkat edilmeyen nokta iki kod da farklı yani iki yöntemle vodafone lular iki kod alabiliyor

ikinci yöntemle kod alınıyor evet ama o kod eklenmiyor..ben bir uygulamadan aldım bide surpiz üzerinden aldım,süpriz üzerinden aldığımı eklemeye çalıştığımda geçersiz kod diyor bu arada iki kodu da farklı hesaplara ekliyorum yine eklenmiyor ikinci aldığım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bayteorix

quote:

Bu kampanya dan öncelik le bugüne kadar avantaj cepte uygulamaşini indiren herkez kod alabiliyor idi bugünden itibaren aktif vodafone kullanıcılari kod alabiliyor . AYRICA VODAFONE LULAR 2 KOD ALABILYOR (ŞANLI ISE) vodafone lu ilk olarak avantaj cepte uygulaması ile alabilir 2. olarak SURPRIS yazıp 6666 mesaj atarak eğer şanslı ise sunulan secenek ten biri gtti gidiyor kodu oluyor burada dikkat edilmeyen nokta iki kod da farklı yani iki yöntemle vodafone lular iki kod alabiliyor

ikinci yöntemle kod alınıyor evet ama o kod eklenmiyor..ben bir uygulamadan aldım bide surpiz üzerinden aldım,süpriz üzerinden aldığımı eklemeye çalıştığımda geçersiz kod diyor bu arada iki kodu da farklı hesaplara ekliyorum yine eklenmiyor ikinci aldığım...

Ben aldigim iki kodu da sorunsuz kullandım hocam şifreyi doğru okudun a eminmisn

• quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

quote:

Sms icin ucret aliyor mu?

Servis ücretsiz dir

• heredotolga kullanıcısına yanıt
    evet tek tek girdim doğru olarak tekrardan yine geçersiz diyor..

• quote:

quote:

daha önce 30 tl yüklemiştim 6666 dan gelen kodu da aynı hesaba sorunsuz ekledim. 0 ve O dikkat etmediyseniz hatalı olmuş olabilir, bir çok kişi bu yüzden ekleyemedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 19 Aralık 2015; 11:23:20 >

• quote:

evet tek tek girdim doğru olarak tekrardan yine geçersiz diyor..

hatasız girdim diyorsaniz ki tekrar denemenizde fayda var genellikle le sıfır -o harfi ve 1 ile ı harfi karisabiliyor emin seniz demekki vodafone şartlarda değişik e gitmiş demektir.

• acil kod lazım duacınız olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah sabah boşa uğraştık o kadar ama dediğiniz gibiymiş,sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 19 Aralık 2015; 13:53:02 >
  • Merhaba arkadaşlar kodu kullanmayacak olan varsa PM gönderirse süper olur :)
    Tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod isteyen pm ücretsiz

kod verilmiştir,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobe2045 -- 19 Aralık 2015; 15:31:23 >
  • Kod kullanamayacak arkadaş varsa pm den gönderebilir mi acaba? Simdiden çok teşekkür ederim.

• Belki görmeyenler olmuştur tekrar yazıyorum.İndirim kodu için vodafone hatta gerek yok.Diğer operatörlerden de kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Koda ihtiyacım var, yardimci olabilecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Joong

Belki görmeyenler olmuştur tekrar yazıyorum.İndirim kodu için vodafone hatta gerek yok.Diğer operatörlerden de kampanyaya katılabilirsiniz.

Nasıl oluyor hocam bu olay

• quote:

Orijinalden alıntı: Joong

Belki görmeyenler olmuştur tekrar yazıyorum.İndirim kodu için vodafone hatta gerek yok.Diğer operatörlerden de kampanyaya katılabilirsiniz.

Uygulama içerisinde artık sadece vodafone üyelerine kod veriyor

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın.Yanlış bilgi verdim.
  • Arkadaşlar çocuğuma buhar makinası alacağım. Birisi hayrına kod verebilir mi?
  • Gg de Kod kullanmayacak varsa Pm den yollayabilir mi acaba?
  • arkadaşlar ben kullandım 30 TL indirim yaptı, başına gelen varmı daha önce neden 30 TL indirdi bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

arkadaşlar ben kullandım 30 TL indirim yaptı, başına gelen varmı daha önce neden 30 TL indirdi bende

25 yazıyor ama 30 tl indirm yapıyor hocam
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.