Şimdi Ara

Vodafone Gittigidiyor 100/25 YENİLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
22
Favori
18.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 273
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • day_dreamer (10 mesaj) liberty_15 (8 mesaj) ugur_hy (7 mesaj) sametbaggio (6 mesaj) furkan1zek (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (148 mesaj) Tablet (13 mesaj) Mini (51 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Vodafone Gittigidiyor 100/25 YENİLENDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    95 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Vodafone gg 100/25 kampanyasındaki açığı gidererek herkesin 1 kod alabileceği şekilde yeniden düzenlemiş arkadaşlar. Kodlar 6 ocağa kadar kullanılabilir.

• Teğmen
    100 Mesaj
    TEŞEKKÜRLER
    |
    |
  • Teğmen
    169 Mesaj
    link ??
    |
    |
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    Nasl alabiliyoruz? avantaj cepte de bulamadım
    |
    |
  • Teğmen
    236 Mesaj

kampanya linki var mı tarife sınırı felan ??
    |
    |
    Bahsedilenler: emresarı
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Şimdi aldım kodu, tanımladım 100/30 verdi....
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Bende kod kullanılmıştır uyarısı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aroaro -- 2 Aralık 2015; 12:09:47 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj
    nasıl alınıyor ki
    |
    |
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    Bende DE kod kullanılmıştır uyarısı veriyor. Allah allah
    |
    |
  • Yarbay
    4405 Mesaj
    Keşke konu açarken neyin ne oldugunuda açıklasaydın.Nedir nasıl alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    Diğer indirimlerin arasına atmış:)
  • Yarbay
    4218 Mesaj
    Avantaj uygulamasından katıldım. 100/30 çek verdi gg'da.
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    AVANTAJ CEPTE uygulamasına girince redliyim ben bu arada menüler aynı mı bilmiyorum ama hizmetler ve fırsatlar kısmının üzerinde ok işaretine tıklayınca çıkıyor. GG de kullanılmış hatası çıksada bi sürü indirimlerin tanımlandığı yerde buldum. Umarım yardımcı olmuşumdur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    821 Mesaj
    100/30 olmuş.

|
    |
  • Kıdemli Yarbay
    1668 Mesaj
    Eski alınan kodlar çalışıyormu

• Binbaşı
    1292 Mesaj
    Avantaj Cepte uygulaması kullanıcısı Vodafone aboneleri, 06 Ocak 2016 tarihine kadar GittiGidiyor.com üzerinden 100 TL üzeri alışverişlerde anında 25 TL indirimden yararlanabilirler.
    Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Bilgisayar, tablet”, “Cep telefonu ve aksesuarı”, "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
    Vodafone abonelerinin kampanyadan faydalanmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinden kampanya şifresi almaları gerekmektedir. Şifrelerini alan Vodafone aboneleri, Bana Ozel/indirimlerim sayfasından kampanya şifrelerini GittiGidiyor üyeliklerine tanımlayarak indirimden yararlanabilirler. Kampanya dahilinde indirim kodları 06 Ocak 2015 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanya kodu girildikten sonra sepet sayfasında indirim kuponunun seçilmesi gerekmektedir.
    Kampanya 10.000 adet kullanım ile sınırlıdır. 29 Ekim – 06 Ocak tarihleri arasında indirim kuponu kullanılarak yapılan alışveriş daha sonra herhangi bir zamanda iptal edilirse, kullanıcı indirim hakkını kaybedecek ve indirim kuponu tekrar tanımlanmayacaktır. Bu kampanya GittiGidiyor.com'daki diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bu kampanya sadece GittGidiyor.com'da bankalarla yapılan kredi kartı puan kampanyaları ile birleştirilebilir. Kampanyadan faydalanabilmek için abonenin GittiGidiyor.com üyesi olması gerekmektedir. GittiGidiyor.com'da Kurumsal olarak tanımlanmış üyeler kampanyadan faydalanamaz. Kampanya kontenjan ile sınırlıdır. Kampanya süresi boyunca, indirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Vodafone aboneleri kampanya süresince 1 kez şifre alarak faydalanabilir. İndirime konu olan ürünler ile ilgili tüm sorumluluk sadece satıcıya ait olacaktır. Kampanyadan yalnızca aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı GittiGidiyor.com'da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 2 Aralık 2015; 14:58:29 >
    |
    |

• Çavuş
    64 Mesaj

Çalışmıyor maalesef iptal etmiişler hocam
    |
    |
    calculus07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    sms ile nasıl alındığı ile alakalı bilgi verirmisiniz?
    |
    |
  • Yarbay
    6106 Mesaj
    aldım şifre ama geçerli olmadığı milyon tane kategori var.ne alınırki bu indirimle
    |
    |
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Avantaj uygulamasından katıldım. 100/30 çek verdi gg'da.

red tarifeden şimdi aldım, 25/100 verdi
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.