Şimdi Ara

Vodafone Gittigidiyor 100/25 YENİLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
22
Favori
18.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone gg 100/25 kampanyasındaki açığı gidererek herkesin 1 kod alabileceği şekilde yeniden düzenlemiş arkadaşlar. Kodlar 6 ocağa kadar kullanılabilir.

• TEŞEKKÜRLER
  • link ??
  • Nasl alabiliyoruz? avantaj cepte de bulamadım
  • kampanya linki var mı tarife sınırı felan ??
  • Şimdi aldım kodu, tanımladım 100/30 verdi....
  • Bende kod kullanılmıştır uyarısı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aroaro -- 2 Aralık 2015; 12:09:47 >
  • nasıl alınıyor ki
  • Bende DE kod kullanılmıştır uyarısı veriyor. Allah allah
  • Keşke konu açarken neyin ne oldugunuda açıklasaydın.Nedir nasıl alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer indirimlerin arasına atmış:)
  • Avantaj uygulamasından katıldım. 100/30 çek verdi gg'da.
  • AVANTAJ CEPTE uygulamasına girince redliyim ben bu arada menüler aynı mı bilmiyorum ama hizmetler ve fırsatlar kısmının üzerinde ok işaretine tıklayınca çıkıyor. GG de kullanılmış hatası çıksada bi sürü indirimlerin tanımlandığı yerde buldum. Umarım yardımcı olmuşumdur.
  • 100/30 olmuş.

• Eski alınan kodlar çalışıyormu

• Avantaj Cepte uygulaması kullanıcısı Vodafone aboneleri, 06 Ocak 2016 tarihine kadar GittiGidiyor.com üzerinden 100 TL üzeri alışverişlerde anında 25 TL indirimden yararlanabilirler.
    Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Bilgisayar, tablet”, “Cep telefonu ve aksesuarı”, "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
    Vodafone abonelerinin kampanyadan faydalanmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinden kampanya şifresi almaları gerekmektedir. Şifrelerini alan Vodafone aboneleri, Bana Ozel/indirimlerim sayfasından kampanya şifrelerini GittiGidiyor üyeliklerine tanımlayarak indirimden yararlanabilirler. Kampanya dahilinde indirim kodları 06 Ocak 2015 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanya kodu girildikten sonra sepet sayfasında indirim kuponunun seçilmesi gerekmektedir.
    Kampanya 10.000 adet kullanım ile sınırlıdır. 29 Ekim – 06 Ocak tarihleri arasında indirim kuponu kullanılarak yapılan alışveriş daha sonra herhangi bir zamanda iptal edilirse, kullanıcı indirim hakkını kaybedecek ve indirim kuponu tekrar tanımlanmayacaktır. Bu kampanya GittiGidiyor.com'daki diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bu kampanya sadece GittGidiyor.com'da bankalarla yapılan kredi kartı puan kampanyaları ile birleştirilebilir. Kampanyadan faydalanabilmek için abonenin GittiGidiyor.com üyesi olması gerekmektedir. GittiGidiyor.com'da Kurumsal olarak tanımlanmış üyeler kampanyadan faydalanamaz. Kampanya kontenjan ile sınırlıdır. Kampanya süresi boyunca, indirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Vodafone aboneleri kampanya süresince 1 kez şifre alarak faydalanabilir. İndirime konu olan ürünler ile ilgili tüm sorumluluk sadece satıcıya ait olacaktır. Kampanyadan yalnızca aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı GittiGidiyor.com'da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 2 Aralık 2015; 14:58:29 >

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    Çalışmıyor maalesef iptal etmiişler hocam
  • sms ile nasıl alındığı ile alakalı bilgi verirmisiniz?
  • aldım şifre ama geçerli olmadığı milyon tane kategori var.ne alınırki bu indirimle
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Avantaj uygulamasından katıldım. 100/30 çek verdi gg'da.

red tarifeden şimdi aldım, 25/100 verdi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.