Şimdi Ara

Vodafone Gittigidiyor 100/25 YENİLENDİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
22
Favori
18.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladığım kadarıyla iki kodu birden aynı alışverişte kullanamıyoruz? Önce birini harcayıp sonra ikinci alışverişte tekrar yeni eklediğimiz kodu kullanıyoruz herhalde?
  • Komili Ege Natürel Sızma Zeytinyağı
    Zonguldak ta yerel bir marketten litresi 20 TL den 7 tane aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Allah razı olsun sayın hocam. aldık çeki..Ben sadece vodafone lulara özel bi çek sanıyordum.

öyle olması lazım aslında, diğer kodlar alınmıyor uygulamada ki ama bunu açık unutmuşlar heralde

ürün tavsiyesi isteyenler sucuk alabilirsiniz, forumda satan bir arkadaşın ilanı var gittigidiyorda. konuda yorumlar mevcut

http://beta.donanimhaber.com/m_104729257/tm.htm#104729257

• quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

Ben hala alacak bir şey bulamadım.
    Çek duruyor.

Hocam hesabını kontrol edebilir misin? Kupon duruyor mu? Bendeki silinmiş...

Mobilden hediye çekleri görünmüyor.
    Sepete ekleyince düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Hesabınızda kupon yüklüyken yeni kupon ekleyemiyorsunuz. Ancak kullandıktan sonra ekleyebilirsiniz.
    Ekleme: Benim hesaba 3. kuponu yükledim. Şu anda yüklü olduğu için yeni kod girişinde hata verdi. Belki de 3'ten fazla yüklenemiyor. Henüz tecrübe etmedim. Kullandıktan sonra durum netleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benliharun -- 14 Aralık 2015; 22:39:13 >
  • Çek geldi girdim tanımlandı yazdı fakat suan çeki göremiyorum aydinlatabilecek arkadaş var mi acaba

• benliharun B kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim
  • Ben de bu sucuk için çek aldım zaten. Bi kaç ay önce almıştım bu sucuktan şimdi bitmek üzere tekrar alıcam nasipse.

gg için de çek çok iyi oldu.

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Satın alirken otomatik düşüyor

• Vodafone özel bu uygulamadan turkcell hat nasıl yararlanıyor sistem sel bir acik mi var yoksa normal mi bu durum çek kullanıldıktan sonra sıkıntı olmasın bu şekilde çek kullanan oldu mu

• Bu gece ben de alip alisveriste kullandim,tesekkurler populer konularda gorunmesini saglayanlara

• Elinde kod olup kullanmayacak olan varsa PM gönderebilirse çok memnun olurum.
    Tşk.ler
  • bu kodu hesabımda çeklerim e mi girip tanımlayacağım yoksa adres seçmedeki indirim kodu tanımlayından mı? ben hesabımdan ekledim ama şimdi kodu bulamıyorum
  • Kodu olup kulanmayacak verebilirse memnun olurum
  • Kod kullanmayacak olan varsa om

• vodafone kullacısı olmaya gerek yok. avea hattımla programı kurdum ve gittigidiyor kodunu aldım ve hemen kullandım. sıkıntı olmadı
  • bunu denedim bende vodafone hattınızla uygulamaya katılabilirsiniz uyarısı verdi...

bu arada sepeti 100 e tamamlayamadım 10 tl lik bişey daha ekleyip ödesem daha sonra iptal etsem olur mu o 10 tl lik ürünü..
    yoksa sıkıntımı çıkar teb kampanyasında?

ayrıca avantajixi açabilen varmı gümlemişte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 15 Aralık 2015; 16:13:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isteyen olursa pm atarım. boşa gitmesin...
  • Arkadaşlar, kodu kullanmayacak olan varsa alabilirim, teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer operatörler ile de katılmaya izin veriyor, mantığını çözemedim. Sağolsun arkadaşlar bilgi verdi o şekilde aldım. Kod almış ama bir şekilde kullanacak fırsat bulamayan varsa pm'den alabilirim, çok da teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.