Şimdi Ara

Vodafone Freezone Sinema Bileti 1 bilet alana 1 bilet bedava 2013 Mayıs'a kadar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
4
Favori
72.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

Bu akşam Optimum Aşar sinema salonunda Iron Man 3 'e gidicez. giden var mı bu sinema salonuna nasıldır ?

Avşar fiyatına göre performansı çok iyi öneririm. Cinemaximum un yarı fiyatına.

aynen.. ben genelde mars(cinebonus, cinemaximum) sinemalarına giderdim salonları perdesi ses sistemi çok iyidir.. ilk deva Avşar'a gideceğim bakalım umarım memnun kalırım

fiyatına göre değerlendirirsen memnun kalacağına eminim

• arkadaşlar özelden şifre gönderebilirmisiniz kız arkadaşımla yarın sinemaya gitmeyi düşünüyoruzda :S malum ögrenci olunca bulamadıkta şifre gönderirseniz cok sevinecegim gerçekten.
  • 2 HAFTADA BİR KULLANIYORUM
  • arkadaşlar acil şifre arıyorum kampanyadan faydalanmayacak biri bana pm aracılığıyla şifre gönderirse çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun. Hayrına bi el atın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

arkadaşlar acil şifre arıyorum kampanyadan faydalanmayacak biri bana pm aracılığıyla şifre gönderirse çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun. Hayrına bi el atın :)

yolladım
  • sakurek üstad......
    teşekkür ederim....
    sayende akşama güzel bir sinema keyfi....
    eyvallah.......
  • Bana sinema için kullanabileceğim şifre gönderirmisiniz ?
    Saygılarımla şimdiden teşekkürler
  • beyler ben de şifre arıyorum yarın için gönderebilen olursa çok memnun olurum..
  • Hobbite gideceğim perşembe günü bu olay gençler için gerçekten çok iyi bu soğuk havalarda soğuk kafelerde oturup çay içmektense sıcacık sinema koltuklarında film izlemek daha iyi
  • Freezone lu olup sinema şifresi verebilecek arkadaşlardan PM bekliyorum.
  • freezonelu arkadaşlar varsa şifre verebilecek var mı_? P.M. atabilirseniz sevinirim. (Sinema için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adonise -- 2 Ocak 2014; 19:58:04 >
  • ayda 2 kere kullanılması çok kötü. 4 kişi filme gittik 40 tl'lik biletler 16 tl ye geldi teşekkürler Vodafone gerçekten adam akıllı kampanya yapmışsın...
  • arkadaşlar fazla şifresi olan rica etsem bana da atabilirmi çok teşekkürler
  • forumdaşlar 1 adet şifreye ihtiyacım var var mı yardımcı olabilecek bir arkadaş
  • banada şifre gönderebilecek arkadaş varmıdır öyle iyi bir insan
    bekliyorum
    vardır vardır :)
  • Arkadaslar sifre lazim kullanmayacak birisi yardimci olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayda 2 kez demissiniz ama bana ayda 4 kez diye msj geldi değistimi tarife acaba
  • Avşar sinemalarının biletleri öğrenci/normal ne kadar bile var mı?
  • Bu kampanya freezon için hala devam ediyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.