U

Yüzbaşı
02 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merbaha realme x2 pro almayi dusunuyorum bu telefonlara imei repair islemi geldimi
Beyler bu resimdeki urunden ariyorum sitede bulamadim varmi yardimci olacak biri
beyler bu resimdeki ayakkabının markası nedir acaba hoşuma gitti almayı dusunuyorum ama bulamadim
arkadaslar ankara ici lenovo mixx 2 11.6 i5 veya surface pro 2 ariyorum fiyat olarak max limit 1400tl ankara disi olursa sahibindenden ya get li alirim yada sanalpazardan yani once para gondermem
Beyler suan askerdeyim araligin sonunda askerlik bitiyor gelince acil olarak bir tablet almam lazim ikinci elde 1600tl yi gecmiyeceek bir tablet onerirmisiniz sadece film izlemek ve nette takilmalik ama isinma kasma donma yapmayacak ekran boyutu 11 ve uzeri olsun kullandiginiz bildiyiniz varsa tavsiye ederseniz sevinirim
turkiyede hyosung X5 diye satilan yani gd250n olan motorun giydirilmiş hali

http://www.youtube.com/watch?v=uxP1ZrVrtc0

Arkadaşlar öncelikle merhaba şu iki bcaa arasinda kaldim

Scivation Xtend 375 Gr

BSN Amino-X 453 gr

aslinda tercihimi Scivation Xtend den yana kullanacaktim hem fiyat hemde övülen bir bcaa oldugundan ama bazi forum sitelerinde ürünün eskisi gibi olmadigini bozuldugunu soylemişler biraz kafam karişti açikçasi siz hangisini önerirsiniz birde hali hazirda kullandigim aminom var UTRABOLICS Amıno Power 2000 hem aminoma devam edip hem bcaa kullansam sorun yaratirmi
Arkadaşlar ankarada oturuyorum online besin takviyesi satan bir siteden yeri istanbulda bir ürün aldim dün gelmesi gerekiyordu ama gelmedi satıcının verdigi kargo takip numarasindan kargoyu kontrol ediyordum dün işim olmasina ragmen sabahtan aksama kadar bekledim eve gelirde evde bulamazlar diye bi ara bakayim dedim saat 19.15 gibi ne göreyim kargo teslim edilmiştir saat 18.46 diyor ve başka bir isim yaziyor hemen aradim ama mesai 19.00 da bitiyormuş biraz önce aradim sordum kargonuz teslim edilmiş olarak gozukuyor dedi karşıdaki elaman teslim elilen kişi adini soyadi hiç tanimadigim biri kayit oluşturdu yetkili kişi size olumlu veya olumsuz olarak dönecegiz dediler şimdi sormak istiyorum olumsuz olarak donulurse ne gibi yollar izlemeliyim
arkadaşım discovery almiş yuksek boyutlu oyunlarda aşırı kasıyor mesut çevik bir program söylemişti onu yükleyince kasma azalıyor demişti o programin adı neydi bilen varmı
arkadaşlar kullandıgım laptoptan memnunum alalı 4 yıl felan oldu galina toshiba l675 10 z 4gb ram 1 gb ekran i5 işlemci 640 hdd 17.3 ekran ben bu laptopumda işlemci degişimi ram degişimi ekran kartı degişimi yapabilirmiyim nette araştirdim önce özelliklerini bilmeli sonra uyup uymadıgına bakılmalı denmiş ve everest home edition diye bir program söylemişler indirdim kurdum ama anlamıyorum anlayan arkadaşlar bana işlemci yükselte bilirmiyim alacagim ram türü ne olmalı bi yardimci olabilirlermi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 371
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 7.612 (Bu ay: 345)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 397 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.