Şimdi Ara

Vodafone Freezone Sinema Bileti 1 bilet alana 1 bilet bedava 2013 Mayıs'a kadar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
4
Favori
72.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okulların tatil olduğu günlerde geçerli değil. Yaz tatilinde böyle bir kampanya başlatmak 3 ay önceden hazırlık yapmamız için mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraim

iyi oldu, teşekkürler vodafone :) 20 lira yükleme koşulu da iyi yoğunluğu az da olsa önler bence :)

Adamlar bir kampanya yapmış 10 şart koşmuş...

Meraklanmayın yoğunluk zaten olmazdı. Çünkü ayda 2 kullanım sınırı şartı da var.

Allahtan sinemaya kimle gideceğimize karışmamışlar...

Turkcelin bu konularda tozunu yutar vodafone ancak.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

bence bu vodafone a yakışmadı çoğu dandik sinemalarda ayrıca o limit nedir ya ayda 2 defa yuh yani turkcellde yok böle bişi sömürrr aynıra sinemalar turlcellde daha kaliteli İSTANBUL için konuşuyorum şunuda belirteyim ben vodafoneluyum ...

sanki 2 günde 1 sinemaya gidiyosun çoğunu indirip izliyosun zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: YÛCEL

1 ad. kod var ilk pm atan arkadaşa verebilirim, yalnız bu akşam 22:00 a kadar geçerli.

Pazartesi Perşlembe geçerli hocam . Napsın adam bugün kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

1 ad. kod var ilk pm atan arkadaşa verebilirim, yalnız bu akşam 22:00 a kadar geçerli.

doğru söylüyosun yaw, kafa uçmuş , zaten dün akşamda okumadan yollamıştım mesajı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

bence bu vodafone a yakışmadı çoğu dandik sinemalarda ayrıca o limit nedir ya ayda 2 defa yuh yani turkcellde yok böle bişi sömürrr aynıra sinemalar turlcellde daha kaliteli İSTANBUL için konuşuyorum şunuda belirteyim ben vodafoneluyum ...

doğru bildin 2 günde bir sinemaya gidiyorum ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darksnr -- 22 Haziran 2012; 14:41:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

doğru bildin 2 günde bir sinemaya gidiyorum ;)

tebrikler o zaman madalyan hazır :)

• quote:

quote:

quote:

doğru söylüyosun yaw, kafa uçmuş , zaten dün akşamda okumadan yollamıştım mesajı :D

Gitti 40 krs hocam :):)

• dün yanlıslıkla şifre aldım kesin giderim diyen varsa vereyim şifreyi

edit:Bugün cuma yeni jeton düştü. Boş yere harcadık şifreyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 22 Haziran 2012; 15:54:31 >
  • bu da turkcell gibi tatilde geçerli olmayan bir sinema kampanyası mı? eğer öyleyse niye tatil de çıkarmışlar bu kampanyayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

bu da turkcell gibi tatilde geçerli olmayan bir sinema kampanyası mı? eğer öyleyse niye tatil de çıkarmışlar bu kampanyayı?

Turkcell kampanyası resmi tatillerde geçerli değildi. Bayram, özel gün vs. gibi. Yaz tatili ile ilgili bir şey yok.
  • Bizde sadece babam Vodafone kullanıyor, her iki hatta kendi üzerine, biri faturalı biri ön yüklemeli.. Freezone'lu olamıyoruz sanırım öyle değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Bizde sadece babam Vodafone kullanıyor, her iki hatta kendi üzerine, biri faturalı biri ön yüklemeli.. Freezone'lu olamıyoruz sanırım öyle değil mi?

Hocam yaş kaç ?
  • quote:

quote:

Bizde sadece babam Vodafone kullanıyor, her iki hatta kendi üzerine, biri faturalı biri ön yüklemeli.. Freezone'lu olamıyoruz sanırım öyle değil mi?

Hocam yaş kaç ?

Babam 45'inde, Vodafone hatlar onun üzerine.. Ben 21imdeyim..
  • quote:

quote:

quote:

Hocam yaş kaç ?

Babam 45'inde, Vodafone hatlar onun üzerine.. Ben 21imdeyim..

Çok kolay . Babanızla beraber vodafone bayisine gidiyorsunuz. Babanızın üzerine olan bir telefonu elinize alıp , bu hattı ben kullanıyorum . Fakat hat babamın üzerine . Kendimi hat kullanıcısı olarak kaydettirmek istiyorum diyeceksiniz . Eğer yok öyle bir şey falan derse inanmayın , üsteleyin , bilgisiz bir çalışandır . Bilgisayardan hat kullanıcısı olarak sizi kaydedecekler . Ondan sonra freezone a geçiş yapabilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

bu da turkcell gibi tatilde geçerli olmayan bir sinema kampanyası mı? eğer öyleyse niye tatil de çıkarmışlar bu kampanyayı?

Turkcell kampanyası resmi tatillerde geçerli değildi. Bayram, özel gün vs. gibi. Yaz tatili ile ilgili bir şey yok.

dostum yaz tatilinde geçerli değiş gençturkcell. sinemada görevliye sormuştum. bu vodafon da da aynı durum geçerli mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

dostum yaz tatilinde geçerli değiş gençturkcell. sinemada görevliye sormuştum. bu vodafon da da aynı durum geçerli mi?

Emin değilim ama Vodafone'a tırt sinemalar kalmış. Adam gibileri Turkcell almış gibi görünüyor.
  • gnctrkcll kampanyası yaz tatilinde geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

gnctrkcll kampanyası yaz tatilinde geçerli

dostum ya sen yanlış biliyorsun ya da bilet alırken sorduğum farklı iki sinema bana yalan söyledi :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.