Şimdi Ara

Vodafone Freezone Sinema Bileti 1 bilet alana 1 bilet bedava 2013 Mayıs'a kadar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
4
Favori
72.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

gnctrkcll kampanyası yaz tatilinde geçerli

dostum ya sen yanlış biliyorsun ya da bilet alırken sorduğum farklı iki sinema bana yalan söyledi :)

Bu kampanya anlaşmalı sinema salonlarında Pazartesi ve Perşembe günleri tüm seanslarda geçerli olup, bayram tatilleri, ilk ve orta öğretim sömestre tatil dönemleri kampanyaya dahil değildir.
    Buna göre geçerli. Pazartesi gideceğim bakalım ne olacak.
  • Bu kampanya çok sağlam oldu. Turkcell de sinema sayısı çok az. Vdf'dan memnunum
  • İstanbul avrupaya baktım sadece o sinemalarda izleyeceğime gider normal parasıyla adam gibi biyerde izlerim. Zaten ortalık Turkcellci kaynıyo onlardan iste daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yani şimdi yaz tatili diye gidemiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Ne yani şimdi yaz tatili diye gidemiyor muyuz?

sömestrda gidemiyorsun sanırım yaz tatili diye bi şey yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Ne yani şimdi yaz tatili diye gidemiyor muyuz?

sömestrda gidemiyorsun sanırım yaz tatili diye bi şey yazmıyor

Bugün gittim kullandım herhangi bir sorun çıkmadı
  • Süper olmuş bu.
  • Kocaeli derince kipadaki cinens'e gittim, kadın daha cihaz gelmedi dedi, boşuna gitmiş oldum, madem cihazları daha sinemalara ulaştıramadın ne diye kampanyayı başlatıyorsun vodafone! ya da cihazları göndermediğin sinemaları siteye ekleme. Bu arada Özdilek cinetime'da eklenmiş. Kocaeli'de oturanlara duyurulur. Yine de gitmeden önce cihaz var mı yok mu diye telefonla arayıp sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesil-111 -- 26 Haziran 2012; 2:58:46 >
  • Geçiştirmek için yalan söylüyorlarsada şaşırmam yani.
  • Bana şifre yollayabilecek arkadaş var mı buralarda?
  • bugun sinemaya gideceğim nişanlımla ama maalesef 28 yaşında olunca vodafone freezone olmuyo..:) şifre gönderebilecek var mı? Sinemada vakit geçer en azından yoksa oruç yoruyo adamı. Pm Bekliyorum. Varsa da Yoksa da Allah razı olsun. Selametle hayırlı günler herkese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Kocaeli derince kipadaki cinens'e gittim, kadın daha cihaz gelmedi dedi, boşuna gitmiş oldum, madem cihazları daha sinemalara ulaştıramadın ne diye kampanyayı başlatıyorsun vodafone! ya da cihazları göndermediğin sinemaları siteye ekleme. Bu arada Özdilek cinetime'da eklenmiş. Kocaeli'de oturanlara duyurulur. Yine de gitmeden önce cihaz var mı yok mu diye telefonla arayıp sorun.

Sanırım dolphinde de vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: alprock88

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Kocaeli derince kipadaki cinens'e gittim, kadın daha cihaz gelmedi dedi, boşuna gitmiş oldum, madem cihazları daha sinemalara ulaştıramadın ne diye kampanyayı başlatıyorsun vodafone! ya da cihazları göndermediğin sinemaları siteye ekleme. Bu arada Özdilek cinetime'da eklenmiş. Kocaeli'de oturanlara duyurulur. Yine de gitmeden önce cihaz var mı yok mu diye telefonla arayıp sorun.

Sanırım dolphinde de vardı

Evet, cihaz gelmiş. Hepsini aradım hepsinde vardı.
  • Bugün 18:10 seansı için şifre gönderebilecek yardımsever bir arkadaş var mıdır acaba?

Turkcell'de iken hallediyorduk ama bu vodafone kampanyası için çevremdekilerden şifre bulmakta zorlandım.

Yardım edebilecek olursa pm'den alabilir miyim?
  • Bu akşam sinemaya gidicez vodafone'lu buldukda freezone'lusu kaldı varmı bu garibe yardımcı olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

Bu akşam sinemaya gidicez vodafone'lu buldukda freezone'lusu kaldı varmı bu garibe yardımcı olcak

yardım ederdim ama 6ayda bir 5 tl yüklediğim için şifre vermiyor galiba

• arkadaşlar geçtiğimiz perşembe şifre istemiştim bir arkadaştan ama o gün gidemedim sinemaya. bugün geçerli olur mu sizce? sitesinde 1 hafta sonunda geçerliliğini yitirir diyor ama?
  • faturalı vodafone hattımız var bunu freezone a geçirebiliyormuyuz?
  • Arkadaşlar kampanyadan faydalanmayacak biri bana pm aracılığıyla şifre gönderirse çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun.
  • arkadaşlar Cem Yılmaz Fundamentals'e de gidiliyor mu? Yani film sınırlaması var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.